2

@July_6_BcN Liczył na pozytywną niespodziankę, a to w rzeczywistości była tylko kobieta. Też mi się to zdarzało i nie jest to przyjemne uczucie, ale co ty tam wiesz.

2

@blakkudium Niby tak, ale ja zapracowany człowiek jestem. Musiałem wynieść śmieci dzisiaj z domu, a to nie są łatwe rzeczy. Ja nie mam podzielnej uwagi.

3

5

Nie dla rasizmu, świętujmy naszą różnorodność.

2

@Pedri16Future Jak zwykle tam gdzie kobiety, tam i ferment.
Fakt.

1

6

@Kessie znalazłem coś dla ciebie.
https://zapodaj.net/plik-4SGkX5ITyR

3

@fejkenq Jakiś stworek z gry miał podobną twarz, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć jaki.
No i trochę także przypomina mi moich ziomków z paraliżów sennych.
A Polacy no to wiadomo, naród wybrany przez wszelkie Bóstwa.

17

@Kgorecki2500 Ogólnie brzydki jesteś.

1

@spiderman1899 Również granie w gry komputerowe, bo jest to podstawa życia.
Oczywiście podkręce także rasizm w internecie, ale to normalne.

13

@Messibestplayerintheworld A cytaty Ibry można rozpoznać po tym, że nie są prawdziwe.

2

@fejkenq Tylko mężczyźni wyglądają ładnie w pończochach, a ona jest kobietą, więc o czym my tutaj mówimy.

8

@Luciano99 @July_6_BcN Ja rozumiem że każdy orze jak może, ale są chyba granice przyzwoitości?

11

@vangoor Nie te czasy, nie ta skala.

0

@FcPortoFan1999 Niby tak, ale obaj byli przestrzeleni w swoich pomysłach.

3

@michal26 Tylko jeden punkt za prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nie uważam to za zły wynik.

4

Amica Wronki dałaby radę dzisiaj wygrać ten mecz. Fakty.

1

@Starrk Nie no, myślę że United to bierze

1

@karolpiłkarz Gorszy sort Homo Sapiens.
Nie no, żartuję... że żartuję.
Jajca se robię, a może nie?
Bez obrazy, albo z obrazą, co kto lubi.

2

3

Jeżeli chodzi o wczorajszy mecz, to myślicie że mnie to rusza? Mnie to nie rusza. Nie rusza mnie to kompletnie i wywalone w to mam. Mnie to nie obchodzi. Tak mnie to nie rusza, że aż szok. Tyle w temacie.

0

Rekin co natychmiast ucisza. Dominacja genetyczna nad słabymi jednostkami, które dają się ponieść emocjom.

5

@July_6_BcN Hobby.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Być może tak. Ja tu bardziej mówię o indywidualnych występach i nie wątpię, że tutaj Messi by nie zawiodł. W jakimś systemie gdzie trzeba mocno gonić, mogłoby to gorzej wyglądać, jako cały organizm. Aczkolwiek to nadal Messi i jakiś trener z głową mógłby to ustawić w taki sposób, że wyglądałoby to bardzo dobrze.

10

Na Cyprze i w Azerbejdżanie, nie ma już słabych drużyn. Żarty się skończyły, dzieciaki.

2

@StevenGastonMartin99 Oczywiście, że dałby radę i to nie ulega wątpliwości. Gość ma tak wszystko ułożone, że na spokojnie mógłby grać na topowym poziomie. Cholera, przecież mówimy o najlepszym ofensywnym piłkarzu w historii, a nie o jakimś przypadkowym paziu. Kondycyjnie być może niekoniecznie zawsze dawałby radę, ale cała reszta? Byłbym spokojny.

1

@Czyhrynski Rodzina Soprano, to taki bardziej amerykański styl, jeżeli można to tak nazwać. Nie jest to aż tak stereotypowa włoska tradycyjna mafia, jak w grze.
Ale oczywiście są spiski, porachunki, etc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dżuma kwestią godzin.

9

Legalizacja związków homoseksualnych, ale tylko dla par, które mają przeciwną płeć. Tak czy nie? Krótka piłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?