2

@fcbarcafan19 Mmm muzyka Ezio Family.

2

@Pedri16Future Niestety nie każdy ma tyle szczęścia.

1

@Safrani A kto poliże nutelle temu stanie. Jak to mawiał pewien znany poeta, już niestety Świętej Pamięci.

1

@FajfusLodowy O dzieciak, nie musisz mi o tym mówić.
Słyszałem dużo dobrego i jak na grę Paradoxu jest duża zawartość na początek. Łączy też mechaniki EU 4, Victoria i Crusader Kings.
Aktualnie chyba jest to najlepszy strategiczny kombajn.
Jeszcze nie grałem, bo nigdy nie gram w żadne gry na premierę, bo czekam po prostu na podstawowe aktulizacje, które między innymi naprawiają błędy.

32

Ulice nie zapomną tamtego Aubameyanga.

15

@Popitek12 Te hamburgery jedzą i ekscytują się tym, tylko niziny społeczne i ogólnie margines. Cieszę się Popitek, że zniżyłeś się do tego żałosnego poziomu i zobaczyłeś jak żyją te osobniki. Czasem potrzebny jest taki detoks, od luksusów i wygrywania, żeby jeszcze bardziej docenić bycie wyjątkowym. Pozdrawiam serdecznie

10

@Kgorecki2500 Piękne czystki. Wpwelement mój zbrodniarz, jestem z tobą.

4

@4drian0 Tylko jeżeli jest to kategoria BBC.

5

@MYTO Oczywiście się zgadzam. Mój typowy zestaw przy komputerze, to gra i mecz. Idealne połączenie dopaminy.

13

Czy jest coś pięknieszego od gier komputerowych? Nie wydaje mi się.
Jest to szczyt ludzkości. Fakty i nawet nie dyskutujcie ze mną, bo to bez sensu.

1

@Kgorecki2500 Kobiete ci dało.

4

@fcbarcafan19 Trochę taki vibe:

4

@MYTO Galata ma 38%. Idąc tym wzorem, to Wisła Kraków ma z 15%.

0

@BorzyKrzys Czasem trzeba kobietę przywołać do porządku. Normalne.

8

Pedri Ufam Tobie

7

@Popitek12 Nawet małpy bywają lepsze.
https://zapodaj.net/plik-Pe0cdINQlj

0

@Hasszz Znaczy USA też nadal sobie radzą, ale też stracili wpływy i już nie są aż takim hegemonem. Sytuacja Europy jest problematyczna, w szczególności, że mamy tutaj różne państwa, a takie USA, czy Chiny są znacznie bardziej scentralizowane.
Nawet pod względem tej wolności, którą sie chełpimy i wyróżniamy na tle Chin, wyglądamy coraz gorzej. Nadal lepiej, ale erozja wolności i prywatności jest widoczna.
Nie wiem co można zrobić, ale reformy są potrzebne na wczoraj.

4

@Kessie Dlaczego ten z tyłu wygląda jak zjarana hinduska wersja Borka.
Woke nonsens.

9

@July_6_BcN Sama jesteś nieudacznik. Ja może i jestem głupi i brzydki, ale za to jestem też biedny.

11

Wszystko mi o nim przypomina...
https://zapodaj.net/plik-617aczsiep

5

@gumaz Zależy czy mam line, taśmę klejącą i pewne pigułki.

0

1

@MichuZ44 Ale to też widać w piłce nożnej. Wszystko musi być takie miłe i poprawne. Przynajmniej jeżeli chodzi o oficjalną stronę.
Nie daj boże, żeby ktoś wbił szpilkę, to od razu zacznie się wielkie narzekanie.
A niech tu jako przykład będzie Yamal przed El Clasico. Wiadomo, że efekt był jaki był, ale robienie afery wokół tego było irytujące, moim skromnym zdaniem.

2

@lithotripter Politycy regularnie robią głupie rzeczy, więc kolejna kompromitująca rzecz mnie nie dziwi. Zdziwiłoby mnie, gdyby zaczęli robić coś sensownego.

1

@lithotripter Wtedy ludzie nie mogliby zagłosować na jakiegokolwiek polityka :/. Co może w sumie nie byłoby w ogólnym rozrachunku takie złe.

4

@marcin62 Incydenty tego nie zmieniają. Jeszcze nie tak dawno Europa mogła się pochwalić gigantyczną przewagą nad resztą, ale teraz sytuacja wygląda inaczej. Szczerze mówiąc coraz bardziej wyglądamy jak muzem na świeżym powietrzu. Nie przeczę, że istnieje propagandowa chińska machina, ale nie zmienia to faktu, że sytuacja wygląda coraz gorzej. Bycie zadufanym w sobie i liczenie, że "jakoś to będzie" jest przejawem słabości i stopniowej degradacji, a jak wiadomo upadek jest procesem.
Z drugiej strony Chiny też mają sporo problemów, jak choćby kryzys demograficzny (który jest nam także dobrze znamy) i nie mogą po prostu sprowadzić kilkaset milionów imigrantów, a tyle teoretycznie by musieli, z racji skali ich populacji. Choć sama w sobie masowa imigracja jest krótkotrwałym rozwiązaniem i rodzi bardzo poważne inne problemy. No ale to tak na marginesie.

Nie wiem jaka jest przyszłość, ale trzeba skupić się na sobie i spojrzeć krytycznie w lustro. Pewne jest jedno: status quo nie może już trwać i potrzebne są gruntowne zmiany, problem w tym, że za bardzo nikt nie jest skory, by się tym zająć.

4

@tbas Szacunek @Popitek12 za poglądy.

6

Nie dla rasizmu. Pamiętajcie o tym przyjaciele i kochajmy się, bez względu na wszystko i nasze różnice.


https://zapodaj.net/plik-dg65DS1Q4y

0

@Filipem Podałem po prostu tylko jedno z rozwiązań.
Ja zawsze miałem komputer i telewizory były w moim przypadku użycia bezużyteczne, ponieważ komputer był dla mnie dużo wygodniejszy i przyjemniejszy.
Sporo ludzi nawet kupuje specjalnie telewizor OLED, po to żeby korzystać z niego na komputerze. Ma się wtedy najlepsze z obu światów, ale trzeba dobrze wszystko przygotować i mieć odpowiednią ilość miejsca, bo na przykład 48 calowy telewizor będzie niewygodny w małej przestrzeni. No ale to tak na marginesie.

0

@Kozinho. Przerobienie telewizora na monitor jest dobrą opcją. Mam na myśli, że wystarczy podłączyć go do jakiegokolwiek komputera i po problemie. Systemy operacyjne telewizorów i tak są absolutnie gówniane i unikam ich jak ognia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?