Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kessie Ty to już nawet zdjęcie jedzenia kradniesz.
4
@MYTO Różnorodność jest naszą siłą. A że czasem ta siła nas atakuje, to inna sprawa.
1
@MirusAmisz Się okaże. Darth Maul to bardzo ciekawa postać, no ale znając życie, to i jego rozwalą, choć mam nadzieję że się mylę.
Tylko też szczerze mówiąc, mnie już nudzi słuchanie ciągle o tych samych osobach. Gigantyczny kosmos, a cały czas wałkujemy te same wątki, ale zmnieniamy delikatnie nazwy. Ileż można. Niestety to co odwalili w sequelach jest już nie do odratowania, a i stało się to częścią kanonu. Jedyna opcja na ratunek, to narysować grubą kreskę i zrobić przeskok czasowy. Tak żeby te zniszczone wątki, mniej ciążyły. W międzyczasie zabrać się też za starą republikę. To uniwersum jest pełne złota, ale korporacyjni krawaciarze są ciekawi i pomysłowi, jak szary papier toaletowy.
Ja już niestety porzuciłem to uniwersum i tylko raz na jakiś czas coś mi mignie
8
@Safrani Króciutko z plebsem. Nawet gdy ktoś pisze, że je drwala, to przez monitor czuję odór biedy. Przygnębiający obraz, ale na szczęście ja jestem wyżej na drabinie, zwanej życiem.
1
@MirusAmisz Goście mają nieograniczone możliwości, ale ciągle serwują odgrzewanego kotleta i to jeszcze w nieudolny sposób. W pewnym sensie podziwiam ich brak wyobraźni i kreatywności.
10
Ale Austriacki malarz pięknie poskładał wtedy prezydenta USA. Inteligentna i merytoryczna orka.
2
@Kgorecki2500 Pod Disneyem? Nie dziękuje. Te barany niszczą niemalże wszystko.
3
@Kgorecki2500 Demokracja jest dla słabych. Imperium to właściwa droga.
Ale Valkorion i tak jest wybrańcem, który uwolni nas od zepsucia.
6
@partymaker Miały być latające samochody i roboty z kocimi uszami, a tu trzeba ublocka do książek ogarnąć.
1
@MYTO Aura. Tyle.
0
@Zelazny_Mike Jedyny kocioł, to kocioł Bałkański. Tyle mam na ten temat do powiedzenia.
2
@Safrani Jako przedstawiciel elity... a zresztą nieważne. Powiedziałbym coś na ten temat, ale sobie daruję.
7
@RoberDzik Dla mnie numer 1 Neuer i tyle. Nie podlega to dyskusji, więc nie dyskutujcie ze mną, bo i tak jesteście na przegranej pozycji.
0
@FCB24 Awarię siusiaki mają.
2
@lithotripter ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@blakkudium Tylko, że on nawet w United coś tam grał. Mi go trudno zdefiniować, bo ma specyficzną rolę na boisku.
8
Ale ten McTominay to specyficzny piłkarz. Trzeba przyznać, że jak chce to może przywalić golazo jakich mało.
2
@blakkudium W całej historii świata, doceniam wiele osób. Osioł i Shrek są na tej liście.
6
@LeszekFCB A osioł wydymał smoka i zrobił dzieci. Sigma.
0
@lithotripter Wszystko przede mną. Vladimir i Sasha, jeżeli to czytacie, to znacie mój adres.
0
@marcin62 Mnie najbardziej w tym wszystkim smuci to, że Rosjanie się do mnie jeszcze nie zgłosili. Za parę srebników mógłbym coś podziałać.
1
@Aragorn33 Silent Hill
1
@Eklerek Aha, Ronaldo z Colą. Jesteś dwulicowy, nara.
1
@escarabajo Dlatego właśnie użyłem tego słowa, bo widać niestety gołym okiem, że to już nie te Włochy. Ich liga mimo że ciekawa na przykład pod względem walki o mistrzostwo, to już nie przyciąga aż tak talentów. Zresztą relatywnie rzadzko się też słyszy o młodych Włoskich talentach. O Niemieckich, Hiszpańskich, Francuskich, czy Angielskich, cały czas jest głośno.
8
Swoją drogą, istnieje szansa że po raz trzeci z rzędu, Włochy nie zakwalifikują się na Mistrzostwa Świata. Dość abstrakcyjna statystyka, biorąc pod uwagę mimo wszystko historyczną jakość.
7
@Arden Oby im się udało.
1
@gumaz Jak dla mnie to fizyka czarnej dziury, albo czary.
1
@korni20 Jeszcze nie grałem, bo zawsze czekam aż upłynie x czasu od premiery każdej gry, no ale opinie są dobre, a nawet bardzo dobre.
Jak na Paradox, to nowa Europka wydaje się że ma dużą zawartość startową.
Łączy elementy z gier: Victoria, Crusader Kings, Europa Universalis i Imperator: Rome.
Ponoć doświadczenie w EU4 nie daje bardzo dużo, bo trzeba się od nowa nauczyć wielu rzeczy.
Rozgrywa jest wolniejsza (przynajmniej na razie) i nie ma aż takiego kolorowania mapy od początku.
Jest to taki strategiczny kombajn.
A, no i Francja jest OP.
To tak w skrócie.
8
@Luciano99 No ale warto dodać, że ma interesujący kształt, który umożliwia różne eksperymenty, w których to można go próbować zmieścić w wszelakie miejsca. Jak dla mnie, ta cecha podbija ocenę.
3
@blakkudium Lubię białe rzeczy, ale narkotyki to zło i mam je w nosie.