BonusKiller
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przyjemny meczyk, taki motywujący. Oczywiście nie zamyka on ani nie zmienia nic w kwestii poprawy linii defensywnej i sprowadzenia napastnika w miejsce słabego Lewandowskiego i nieprzewidywalnego Ferrana
0
Pytanie co miał na myśli. Jeśli chodzi o całokształt kariery to oczywiście, że tak. Natomiast jeśli chodzi o chwilę obecną no to Lewandowski jest jednym z gorszych napastników
0
Swego czasu niezły napastnik, tym bardziej ciężko patrzeć na jego beznadziejną grę w tym sezonie
1
@[Oli] trochę nie rozumiem. Zgadzam się, że Ferran to ruletka, ale pisanie, że mieć Lewandowskiego to skarb, a Ferran musi odejść jest po prostu bezsensowne. Ferran jest lepszym piłkarzem na ten moment niż Robert i tak już zostanie więc w Twojej wypowiedzi znowu przebija się faworyzowanie Lewandowskiego który gołym okiem nie dojeżdża. Okej rozumiem, że możesz mieć na myśli wartość nie tylko stricte na boisku, ale też doświadczenie Roberta który mógłby przekazać swoje rady napastnikowi, ale w przypadku kontuzji tego napastnika znowu zostajemy z tragicznym Robertem który musiałby grać 90 minut
1
No jako rezerwowy za niską pensję to spoko, natomiast nie ma możliwości grania nim jako pierwszą opcją, jest już po prostu za słaby
1
Mamy przeogromny problem z napastnikiem kiedy nie ma Ferrana, z Lewandowskim nie ma szans na wygranie czegokolwiek
2
Przeciez nie powinno byc karnego, Robert nie trafil po prostu drewniana noga
0
Komentarz usunięty
1
@tomasthc zgadzam sie z wypowiedzia, natomiast nie tylko dzis to robi, robi to zawsze w tym sezonie
0
@Playez to idz „kibicu”
2
Fantastyczne wykonczenie Roberta
0
Fajnie, ale każdy wie, że piłkarsko to on może Messiemu buty czyścić
0
@Remi70 no niestety myślę, że przeciwnicy trochę odetchnęli z ulgą
6
Może być znowu problem z Robertem, oby to było to jedno na 10 spotkań które mu się uda bo w sumie zagorzali fanatycy nie mają już zbytnio na czym opierać swojej wersji o tym, ze to aktualnie jeden z najlepszych napastnikow w Europie :D do boju!!
3
@inflames2007 dobra chłopie bo widać, że sam nie wiesz o co ci chodzi. Co to kogo interesuje, że Robert kiedyś biegał i że Ferran nie zrobi takiej kariery jak on. Na ten moment Ferran zjada Lewandowskiego pod każdym względem na boisku więc chcesz to idź patrzeć na zdjęcia z czasów młodości Roberta, a nie tutaj jakieś bzdury wypisujesz. Może niech Robert tam wejdzie i powie przeciwnikom, że no kiedyś byłem dobry i od razu się podłożą ze strachu.
1
Ufff całe szczęście bo już na prawdę bardzo ciężko się patrzyło jak Robert nie radzi sobie w sumie z niczym już, ani z przyjęciem, ani z wykończeniem, o jakichkolwiek dryblingach czy rozegraniu nie wspomnę. Robert niestety nadaje się już tylko na zmiennika bo wciąż ma te uderzenie głową, idealnie żeby wszedł w 70 minucie i spróbował coś ustrzelić jak nie będzie szło
0
Prawda jest taka, że gdyby Lewandowski w taki sposób podał to byście pisali, że niesamowicie przemyślanie zagranie, planował podanie na przewrotkę od początku meczu. A jako, że to tylko Olmo no to podanie średnie
0
Komentarz usunięty
2
@ali3gator nie mial zadnego wplywu na gre i wcale nie jest lepiej, to jest jego poziom nie do przeskoczenia. Jak mu wyjdzie jeden mecz na 10 to nie jest to czego Barcelona potrzebuje od napastnika. Za taki mecz jak Lewandowski wczoraj bys wieszał psy na Ferranie
1
@Mateonvious zdecydowanie można tak powiedzieć, a nawet trzeba. Ferrana byś ukrzyżował jakby zagrał taki mecz i to jest u Was, fanatycy Roberta najzabawniejsze :) poprawiacie mi zawsze nastroj Waszymi podwojnymi standardami
0
@Sebolinho znaczy to Ty nie widzisz, że on po prostu się nie pokazuje do podań właśnie dlatego, że jest za słaby i dlatego nie dostaje piłek :D Ale spoko, ostatnie zdanie które napisałeś "Ale nie dlatego że jest za słaby na Barce , tylko dlatego że nic się nie zmieni w taktyce i będzie hejtowany jeszcze bardziej" to w tłumaczeniu "Robert jest świetny tylko nikt mu nie podaje :(" Powodzenia
5
No jest słaby, przecież każdy kto nie jest zaślepiony to bez problemu przyzna, że Robert nic nie wnosi do gry, natomiast też nie ma co się znęcać ponieważ on gra z przymusu. Nie ma na ten moment innego napastnika. Trzeba zrobić dobre zakupy niedługo i tyle
4
@danijacek ale przecież on nic nie zrobił w tym meczu, nawet go bez problemy przepychali obrońcy, to ma być jakiś ogromny atut? Graliśmy dziś w 10
1
@lincoln25 tragicznie, jak zawsze w tym sezonie zresztą. Gramy w 10
0
Ileż to okazji miał już dzisiaj Lewandowski, ręce opadają
0
@artur_26 Lewandowski
1
Ależ bezmyślnie gra Lewandowski, kompletnie spanikowany przy przyjęciu, a jak już jakimś cudem przyjmie to jest jeszcze bardziej spanikowany. Kompletnie nie wie co się dzieje, gramy w 10.
0
Świetny zawodnik, 31 lat. Gdyby był z Polski to wszyscy by go tu na tej stronie zapraszali z otwartymi ramionami, ale jako, że Polakiem nie jest to on jest be i stary, ale 38 letni Lewandowski potykający się o własne nogi, potrzebujący 5 stuprocentowych okazji do strzelenia gola jest już fantastyczny i wybitny. Lecimy :D
0
Koniecznie potrzebny nam taki Alvarez, bo z tym Lewandowskim nie ma szans na jakiekolwiek trofeum!
1
Oby jak najszybciej bo ciężko się patrzy jak Lewandowski potyka się o własne nogi