0

Lewandowski powinien sie od niego uczyc

1

Bez Raphy i Pedriego Barcelona wyglada przecietnie ale po to ci zawodnicy tu są, żeby grać i czynić Barcelone lepsza.

0

6. Robert niestety już nie daje rady nawet z drugoligowcem. Ferran aktualnie o kilka klas lepszy zawodnik

1

@Oster273727 mysle, ze juz nie ma co udawac, ze Lewandowski to jest jakis as z rekawa ktory zmieni oblicze gry. Jak druzynie nie idzie to i on zawsze gra beznadziejnie, a jak druzyna gra dobrze to wcale nie oznacza, ze on gra dobrze. Takze tutaj nie rob z niego Messiego bo brakuje mu kilku lat swietlnych

2

Bezapelacyjny numer 1 jeśli chodzi o pozycję napastnika aktualnie. Lewandowski niestety nic nie wnosi do gry, a na tle drugoligowca wygląda jak amator

2

Ferran - 1 okazja 1 gol
Lewandowski - 3 okazje 0 goli

To chyba już oficjalnie zamyka dyskusję. Lewandowski na tle drugoligowca wygląda jak chłopiec we mgle i jest poniewierany jak wór ziemniaków

1

@Hasszz Oczywiście, że Barcelona potrzebuje klasowego napastnika pokroju Alvareza, a nie Ferrana czy hamulcowego

0

@Borneo zgadza sie, to samo z napastnikami, przeciętny Ferran i słaby hamulcowy nie dostarczą bramek. Dobrze to dostrzegłeś

2

Nie zdobędziemy międzynarodowego trofeum ponieważ naszym najlepszym napastnikiem jest przeciętny Ferran, a po nim w sumie nie ma żadnych zmienników którzy są coś w stanie wnieść na te pozycję

0

Już dajcie spokój. Rezerwowy jak rezerwowy. Szacunek za dawne czasy ale aktualnie przeciętny grajek, wręcz słaby.

0

Wymiana za Lewandowskiego byłaby uczciwa

0

Nie ma co sie smiac, Barcelona sama byla w tragicznej sytuacji sportowej jeszcze dwa sezony temu. Poza tym bardzo czesto nawet w dobrej formie meczylismy sie z drugoligowcami. Nasmiewacie sie z bialych, a sami jestesmy na skraju bankructwa miedzy innymi przez pensje statycznego, oviezalego, bezuzytecznego i nie wnoszacego zupelnie nic do gry Lewandowskiego

3

Lepsze to niż podstarzały Lewandowski tak szczerze. Odejdzie to zwolni się trochę budżetu, powodzenia Robert!

1

Ależ fantastyczna informacja, ależ ten Lewandowski jest szanowany. Co tam, że Vini sie spojrzal na niego w stylu „kim ty w ogole jestes” :D

1

Przecież Lewandowski w ogóle tam nie podszedł bo dla niego liczy się tylko, że strzelił bramkę. Kompletnie go nie interesowało jakieś sportowe zachowanie, zresztą kamery wszystko rejestrują więc gdyby podszedł to byłoby nagrane,

1

@MessiForeverTheBest dobry ruch, ze go nie wzieli. Ogromna pensja za bycie cieniem samego siebie sprzed lat. Na ten moment Lewandowski to jeden z najslabszych napastnikow

1

Jak Lewandowski będzie znał swoje miejsce i zrozumie, że przy Messim piłkarsko jest chłopcem z drewna to zostanie zaakceptowany

2

Kluczowym było zdjęcie Lewandowskiego, brawo za decyzje panie Flick! Jak tylko to sie stało to obraz gry zmienił się o 180 stopni i nasi zaczęli dobrze grać, co zresztą pokazuje wynik i wygrana część meczu podczas której Lewandowski siedział na ławce!

1

Wystarczy jedynie posadzić hamulcowego Roberta na ławce i będzie dobrze w drugiej połowie

1

Swietnie to zrobil Robert

1

Robert koniecznie do zmiany. Widac golym okiem, ze nasi nie chca z nim grac, ze jest ociezaly, ze jest statyczny, ze nie daje opcji

0

Aj no to masakra, hamulcowy na boisku to oznacza męczarnie w ofensywie i defensywie zresztą, jednego mniej w ataku i jednego mniej w pressingu

2

Popisy techniczne Lewandowskiego :D ale to smiesznie brzmi

0

W sumie podobnie gra do Lewego tylko lepszy przegląd pola ma Laporta hehe ;D

1

Ależ świetny jest Alvarez. Biega, rozgrywa, silny fizycznie, jak na to, że Atletico jest mało ofensywnym zespołem to wygląda świetnie. Zupełny kontrast dla statycznego, ociężałego i mającego problemy z przyjęciem piłki Lewandowskiego który jest statystą. Fajnie byłoby zobaczyć Alvareza w takim ofensywnym zespole jak Barcelona. Skoro hamulcowy Lewandowski tu strzela 15 bramek, to Alvarez strzeli 40 :D

1

Jak na bardzo słabego zawodnika jest ogromnym obciążeniem finansowym. Niestety lata lecą i o ile tacy zawodnicy jak Messi czy Modric z wiekiem dawali nadal bardzo dużo bo mieli wybitna technike, o tyle drewniane nogi Roberta nie przydaja sie ani w rozegraniu ani w dryblingu

1

@addept ależ to musi robić wrażenie, aż wszystkim w szatni portki odpadły. Brawo Robert, co byś nie zrobił - my fanatyczni kibice będziemy Cię chwalić za wszystko, nawet za to, że Flick Cie posadził na ławie i nie masz wyboru xd

2

Posadzenie hamulcowego na amen na ławce było strzałem w dziesiątkę, drużyna świetnie gra

1

"Bez Lewandowskiego nie strzelamy bramek" :D

3

@MagdJanko lewandowski nie jest juz opcja w ataku, jest statystą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?