BonusKiller
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisuu07 no i co z tego, że to nie jest klasyczna 9. Nam dużo lepiej idzie gra z Ferranem który też nie jest pilkarzem z profilem klasycznej 9 niż Lewandowskim. Lewandowski jest statyczny, powolny, nieskuteczny (zazwyczaj potrzebuje 3/4 stuprocentowych okazji zeby strzelic bramke), nie uczestniczy w rozgrywaniu akcji ofensywnych bo po pierwsze ma niska boiskowa inteligencje, po drugie nie ma przegladu pola, a po trzecie nie ma techniki ktora by mu pozwolila dobrze sie zachowac i rozegrac. Lewandowski nie jest jakims zbawicielem Barcelony, teraz to jest raczej kulą u nogi.
0
Ciężko natomiast trzeba spróbować koniecznie ściągnąć jakiegoś napastnika bo Lewandowski ostatnio pokazał jaki jest wybitny potykając się o własne nogi w meczu ze Slavia Praga
0
Ale po co nam Alvarez jak mamy swietnego Lewandowskiego ktory w Atletico na miejscu Alvareza strzelilby 2 bramki w sezonie. Pokazal sie tez ostatnio z wybitnej strony w meczu z Praga gdzie obroncy przeciwnika nie musieli za wiele robic bo przewracal sie o wlasne nogi
7
„Gol nie był może efektem jakiegoś wybitnie udanego meczu Roberta” wystarczy serio napisac, ze po prostu grał tak jak zawsze w tym sezonie czyli beznadziejnie. Serio tak ciężko to przyznać? Obroncy przeciwnika nie musieli robic nic, bo on sam sie potykal o wlasne nogi. Przypominam, ze to jest nasz NAJSLABSZY MOZLIWY PRZECIWNIK w tej edycji LM, to nie bylo MC ani PSG ani Chelsea, facet wygladal jakby znalazl sie tam przypadkiem. A juz wisienka na torcie jest to, ze nie cieszy sie z bramek kolegow i ma ciagle do kogos o cos pretensje, jego zachowanie po wczorajszym samoboju to jakas komedia. Facet strzelil do swojej bramki i macha lapami do kolegow z druzyny w pretensjach. Widac, ze tam po prostu nikt nie chce z nim juz grac
0
@mikke a czyli teraz jego beznadziejną grę będziemy tłumaczyć potrzebą złapania "rytmu". Jak tylko go złapie to nagle będzie potrafił przyjąć piłkę, uderzyć z dystansu i się zastawić. Bo wcale to nie jest tak, że dzisiaj grali z możliwie najsłabszym przeciwnikiem i powinien wyglądać przynajmniej na jego tle przyzwoicie. Musi złapać rytm. Brawo Robert
0
@Zaglloba bo ma najmniej skoków pressingowych w zespole? XD może dlatego? XDDD
1
Weźcie nie żartujcie z tym odblokowaniem. Chłop gra tragicznie, brak przyjęcia, przepychają go bez problemu, macha łapami i faktycznie musiał dostać piłkę metr od bramki żeby i tak jakimś cudem ją wcisnąć bo umówmy się, przyjęcie to to nie było, odbiła się od niego piłka jak od drzewa, dramat. Z takim napastnikiem nie mamy absolutnie szans wygrać LM
6
Wyobraźcie sobie, że takiej sytuacji nie wykrzystuje Ferran, ale by było co XD Ale Robert to nic tam, ZDARZA SIĘ NIE DOBIĆ 1V1 Z METRA XD
7
Już pal licho ten samobój, ale Lewandowski jest po prostu tragiczny, napastnik który nie potrafi przyjąć piłki, wow
0
@kamillek88 Slaia jedną i Lewandowski jedną
2
Zastanawialiście się czemu Lewandowski nie gra w podstawowej jedenastce i jest rezerwowym? To macie odpowiedź :) Na tle slavi praga wygląda jak amator, ci obrońcy nawet nie udają, że muszą mu poświęcać szczególną uwagę
0
Jeśli będziemy skutecznie pomijać Lewandowskiego w rozegraniu to akcje będą płynne i powinniśmy wygrać
0
Musi iść przede wszystkim do klubu którego zespół będzie mu tworzył takie okazje, aby mógł na pustą bramkę strzelić bo inaczej poza karnymi będzie ciężko o gole
0
@Who_you_mam ale za to bezużyteczny Lewandowski który jedyne co miał do zaoferowania kiedyś to skuteczność i której już nie ma to jak najbardziej niech zostanie nie :D
2
Deco musisz! Brakuje klasowego napastnika w drużynie, chłop wykręca zarąbiste liczby w defensywnej drużynie, a my się męczymy z tragicznym Lewandowskim
0
Oby tylko sprowadzić fantastycznego Alvareza i pozbyć się hamulcowego to nastroje będą zawsze dopisywać
0
@Kismeth a gdzie gra Alvarez, a gdzie hamulcowy?
1
@Soetie Oni nie rozumieją, że jedynie hiperofensywny styl barcelony sprawia, że taki drewniany Lewandowski jest w stanie w ogóle strzelać jakiekolwiek bramki, grałby w atletico to może by uzbierał 5 bramek na sezon z karnych :) Alvarez w Barcelońskich warunkach by był prawdziwym terminatorem
1
Ależ to jest zawodnik. Można pomarzyć, że po tylu latach posuchy i męczenia oka z ociężałym i kwadratowym Lewandowskim oczekującym na piłkę, żeby dobić na pustą bramkę mielibyśmy napastnika który W odroznieniu od Lewandowskiego potrafi włączyć się do rozegrania, dryblować i uderzać z dystansu. Wtedy Ferran jako zmiennik i statyczny Lewandowski out
1
Masakra, zostaliśmy z hamulcowym który nie dość, że nie może brać udziału w rozgrywaniu akcji ofensywnych bo piłka mu odskakuje na 10 metrów przy przyjęciu i ma bardzo niskie boiskowe IQ więc nawet gdyby umiał podać to nadal nie rozumie gdzie są partnerzy i co się dzieje aktualnie na boisku, to w dodatku z beznadziejnym wykończeniem co pokazał w ostatnim meczu kiedy zmarnował 100% sytuację
2
ależ bezmyślny jest Lewandowski w swoich poczynaniach
1
@Lukaslbn faktycznie, tyle dal, ze jedyne co zrobil to zmarnowal 100% sytuacje xdd
3
Ależ ta piłka chodzi bez hamulcowego na boisku, brawo!
0
Jestem dobrej myśli, Pedri na boisku, hamulcowy na ławce więc będzie dobrze
0
@RezerwowyWojtus nie musisz szukac wymówek, hamulcowy jest po prostu słaby dlatego nie gra
0
Byleby Pedri gral, to jest kluczowe no i zeby hamulcowy nie gral bo wtedy bardzo topornie i powolnie wygladaja akcje ofensywne
1
Oby tylko hamulcowy został na ławce tak jak zresztą przez większość sezonu (brawo Flick) i bedzie dobrze
0
@ShawnC Lewy na szpicy to już lepiej w 10 grac
1
młodzi odchodzą, a my zostaniemy z bezużytecznym Lewandowskim na ogromnej pensji
0
@Elvisek w ogóle nie będzie grał bo jest rezerwowym