0

@Kapitan9 on sobie w miare radzi z rzeczami przed sobą szybkość nie jest mu potrzebna aby wyjść przed napastnika i ta gra na wyprzedzenoe mu dobrze wychodzi ale wszystko co jest za nim to nie jest pozoom na Barce.We wcześnoejszym klasyku to husajn czy jak mu tam wepchnoł go do bramki..

0

Roberta strzał dotknoł obrońca nie wiadomo czy strzał byl silny czy nie.Pamiętam że Bernal fajnie raz się w środku zachował i oszukal pr#eciwnika.

1

@Karol145 ¹ppwoem tak niech zyje jak szczur.Nawet jakby go skazali to Nawrocki zrobi z palacu prezydenckiego hostel dla przestępców.A tak to na nim wisi....nie może swobodnie jeździć a to duza kara.Zmieni się wladza będzie musiał uciec to żtcie na walizkach ....republikanie maja slabe motowania......zadne życie....

0

@ACRAB95 a my wydamy sporo kasy na porażkę w stylu Coutinhio.Tez kasa i nie martw się pensja też będzie wysokaTo juz wolę Roberta.

1

@draxidox odkrywajmy wszystko odnosnie jak mamy zorganizowany wywuad .Antek już potrafił oglaszać swuatu jak wygladał nasz wywiad .To bardzo mądrze kiedy mamy mocno dzialająca dezinformacje i sabotarze i ruskie i jeszcze chiny okazuje suę micno działają.
Od nawrockiego to chyba kaczynski mial niz sxe poparcie jako prezydent w okresie tuz przed katastrofą reszta ptezydentow i nawet Duda mieli poparcie 65% - 70%
Nawrocki ma orzy nuch niskoe poparcie .
Polowa kraju ma go za kibola i sutenera

A teraz pracuje na pro ruskiego ptęzydenta pomimo iz kreuje sie na anty Ruska.

Tobi dokladnie wprost t przeciwnego.I jeszcze chce pokazywsc dokumenty dotyczące wywiadu.Bardzo fajnie pogladowy dokument dka innych wywiadów.....

Poza tym Nawrocki mówi że ściga go Rosja.
A co faktycznie robi.Jeździ wspierać w wyborach ruskiego pachołka Orbana który blokuje pieniądze Polsce za sprzęt dany ukrainoe.Jeszcze skłamał że to nie jest prawda.Po ogloszeniu wyników....
Blokuje nominacje Generalskie jedt wojna Rusko ukrainska a ten bawi się na polu bezpieczęństwa narodowego
Blokował 130 nminacji w sluzbach wywiadowcxych gdzie są podpalenia akcje dywersji i ruska dezinformacja.
Blokuje ustawę o kryptowalutach gdzie pieniadze od mafi trafia do prawicowych fundacji i tv .Sponsoruje impreze na ktorek był i polski zwiazek olimpijski ktorym rzadzi pisowiec.
Blokuje safe- gdzie roczna produkcja amunicji to jest kilka dni.A drony to drugi ekement ktory decyduje o wojnie rusko ukrainskiej.

Jeśli Nawrocki opowiiaa ze jest anty rosyjski.To fakty ptzeczą temu robi coś dokłsdnie odwrotnego.A jeśli w kwestiach obronności decyduje jego Ego to będąc delikatnym kompletnie nie nadaje się na to stanowisko.Co też potwierdzają obawy bo nie wyjaśnił swojej przeszlości.Tu Gprtat co do niego ma racje
Nawrocki mógł wtjaśni przeszlość distał 2 możliwości
1.Sąd 24h
2 Zaproponowano mu sprawdzenie wykrywaczem kłamstw

Z obu nie skorzystał dka wielu Polakow zwyczajnie nie spełnia kryteriów.Nie ze jest z innej opcji tylko nie wiadomo kto to jest .......są nie fajne rzecxy do wyjaśnienia wielokrotnie mijał sie z prawdą...

4

@Karol145 jak szczur musi znowu liczyć czy nie dojdzie do zmiamy wladzy......w zasadzie nie ma spokoju bo temat nie jest rozwiazany.dobra mina do złej gry.....
Zawsze będzie obciążeniem dla pisu.....i w kazdej chwili można go wskazać to tchórz mienkiszon ktory ucieka przed odpowiedzialnością marny typ....

0

Jeśli chcę dać LM musi kontrolować to co dzieję się za plecami obrony .Cubarsi pptrafi z defensywy grać przed nim .Wyprzedzić czy wejść i wybić głową.Podaje do przodu ale bez fajerwerków.Natomiast z tyłu to jest kryminał.Rozumiem że to katalończyk młody itp.ale yrzeba wygrać LM.Gdyby trafił na Mbapoe w formie wczoraj wynik móglby być inny.To jedt problem Flicka.Noevma opcji aby zespol grał presingiem wszystkie mecze.Teraz LM dala wypocząć.Nie zawsze tak jest.

1

No wczoraj noe mial zbyt dużego entuzjazmu pptem troche się rizkręcił.znie eiem czy znajdą kogoś na jego miejsce Alvarez gra w kratkę. Taki Fermin.Czasem nie wiem ze gra mecz.Bie wiem czy sorzedanie go to nie jest na siłe.

3

@AmigoBlancos ale z drugiej strony zachowali się ladnie i przyszli pogratulować zwycięstwa.To jak Mbqppe zachowal sie w superpuchaeze było słabe .Jakby nie umiał ma klatę przyjść porażki.Pomiżył też własnego trenera.Cos jest nie tak jeśli Enrique po usùnięciu Mbapoe mówi ze będą silnoejszi i zdobywa tytuł.Powinnp to dac do myślenia.Mbappe i tej ekipie.

1

Tak naprawdę ,to prokuratura powinna się wziąć za tv republika za pomoc w uniknięcia odppoiedzialności podejrzanemu o przestępstwa Ziobrze.Ciekawe czy prokuratura zrobi taki ruch.

"pomoc w ucieczce lub ukrywaniu podejrzanego jest w Polsce karalna i traktowana jako przestępstwo poplecznictwa.Zgodnie z art. 239 Kodeksu karnego, każda osoba, która utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy uniknąć odpowiedzialności, podlega karze."

3

Syndron oblężonej twierszy coś jak pis.Perez ppwinien powiedzieć dajcie spokuj to u nss jest problem .....trzeba wziąć się do roboty i zmienic sytuacje....a tak będzie tylko gorzej jśsli w to chcą brnąć...dawno nie widzialem tak bez walecznego RM

0

@Deathwing112
No ale z ma racje.Ustawki to zwykła bandyterka A tam recydywa była przeaalili Lecha i sprzęt był.....

Poza tym Nawrocki mówi że ściga go Rosja.
A co faktycznie robi.Jeździ wspierać w wyborach ruskiego pachołka Orbana który blokuje pieniądze Polsce za sprzęt dany ukrainoe.Jeszcze skłamał że to nie jest prawda.Po ogloszeniu wyników....
Blokuje nominacje Generalskie jedt wojna Rusko ukrainska a ten bawi się na polu bezpieczęństwa narodowego
Blokował 130 nminacji w sluzbach wywiadowcxych gdzie są podpalenia akcje dywersji i ruska dezinformacja.
Blokuje ustawę o kryptowalutach gdzie pieniadze od mafi trafia do prawicowych fundacji i tv .Sponsoruje impreze na ktorek był i polski zwiazek olimpijski ktorym rzadzi pisowiec.
Blokuje safe- gdzie roczna produkcja amunicji to jest kilka dni.A drony to drugi ekement ktory decyduje o wojnie rusko ukrainskiej.

Jeśli Nawrocki opowiiaa ze jest anty rosyjski.To fakty ptzeczą temu robi coś dokłsdnie odwrotnego.A jeśli w kwestiach obronności decyduje jego Ego to będąc delikatnym kompletnie nie nadaje się na to stanowisko.Co też potwierdzają obawy bo nie wyjaśnił swojej przeszlości.Tu Gprtat co do niego ma racje
Nawrocki mógł wtjaśni przeszlość distał 2 możliwości
1.Sąd 24h
2 Zaproponowano mu sprawdzenie wykrywaczem kłamstw

Z obu nie skorzystał dka wielu Polakow zwyczajnie nie spełnia kryteriów.Nie ze jest z innej opcji tylko nie wiadomo kto to jest .......są nie fajne rzecxy do wyjaśnienia wielokrotnie mijał sie z prawdą.....


0

Na plus postawa całego zespolu i tworzenie fajnej ekipy moło się na to patrzy.
Piłkaeze Realu miło pogratulowali Barcelonie .Ostatnio tego nie zrobili bo Mbappe im zabronił.Tym razem zachowali się dobeze.Życzę im aby mieli ekipę aby można było oglądać walkę.Tu tego nie było.
Poprawa wyniku oficjalnycj klasyków. 1 ma więcej Real trzeba ich wyprzedzić bo w nieoficjalnych bijemy ich na głowę.
Minusy- kwestia taty Hansiego
Brak liderów obu drużyn i kontuzje.


15

Ladne zachowanie pillarzy Realu:)

0

Jak dla mnie noe mieli zęba nie walczyli.Jest z nimi dużo gorzej....

0

@LAMC_10 ta Olivia to lepsza wersja jego dziewczyny

0

@Pedri16Future do polowy był groźny

0

@norbi77 tzn z vinim mam problem.To moze byc fajny czlowiek poza bpiskiem prywatnie ale nisxczy mecze gdyby skupił się na grze mógłby byc leosxy jest to material pilkarsko na gwiazde tylko zadkk ona błyszczy.Dlatego zalicxyłem go do grona gwiazd..Valverde m⁹glby byc topowym obroncą z bardzo dobrym strzałem coś pod kumana.znatomiast te jego hamstwo jedy typowo Madryckie.On twz sppro nam bramek strzelił matomiast wole pomocników technicxnych.Dlatego go widzę jako obrońce strzelającego xa pola karnego.zjako pomocnik nie mój typ.Strzaly szanuje umir to robić.

1

@norbi77 o gwiazdach to tam można mówić w kontekście Mbappe , Vini chodz jest zepsuty i bramkarz a reszta ? Może valverde ale wyglupił.....i o kim byś poeiedział gwiazda.......?

Gwiazda to był Zidan Caros itp..... figo....tam grala ekipa gdzie poteafili grać w pilke a tu.....?

1

@norbi77
Tak naprawdę to drużyny nie buduje sie w sezon.W Barcelonie na każdej pozycji przewinęlo się kilku geaczy od ery Messiego , xaviego itp....ilu się nie sprawdziło.W Realu na dziś wpierw robia z nich gwiazdy gdzue nic nie osiągneli a potem zostaje im mordobicie.Nie wiem czy w taki sposób coś zbudują.To jest zespsótu klub od wewnątrz .Taka stajnia Augiasza.

0

@Barcaa12 a to nie jest brak zarzadzania .Panstwo potrzebuje sie uzbroic i wydać pieniąsze na to z powidu Putina i trumpa i Chin.
Natomiast budując przemysł wojskowy drony z pomocą ukrainców będzie mogli je sorzedawać to samo borsuki itp.Ludzie distaną zatrudnienie będą płacić podatki i będzie z czego płacić te odsetki.Nie ma to nic wspólnego ze złym zarządzaniem.

Ok możemy pisowi zarzucić ze z ets z kaay wykorzystal 2% na zmiany w energetyce i kasę przejadl a mógl zainwestiwać np w sieci .Moglo byc wczesniej kpo na inwestycje o 2 lata i energia byla by tańsza ......Z tego masz hamulcowego orezydenta.Reszta jest robiona.My kesreśmy orzy frontowym krajem i nie ma mowy o jakims zlym zarzadzaniu.

0

@Starrk
Gdzieś jest jakieś przekłamanie.
Sztuczna inteligencja pokazuje to.

Bilans spotkań (stan na 10 maja 2026)???? Mecze oficjalne

W rozgrywkach o punkty i trofea (La Liga, Puchar Króla, Liga Mistrzów, Superpuchar Hiszpanii) minimalną przewagę utrzymuje Real Madryt:
Zwycięstwa Realu Madryt: 107Zwycięstwa FC Barcelony: 105
Remisy: 51
Łączna liczba meczów: 263???? Wszystkie mecze (oficjalne + nieoficjalne/towarzyskie)
Jeśli doliczymy spotkania pokazowe i towarzyskie, na prowadzenie wysuwa się FC Barcelona, która tradycyjnie lepiej radzi sobie w meczach sparingowych:
Zwycięstwa FC Barcelony: 125 Zwycięstwa Realu Madryt: 111
Remisy: 64
Łączna liczba meczów: 300

0

@Barcaa12
Mnie też nik nie kazał a po ko.unie
1.panstwo bylo zadlużone
2 .nie bylo infrastruktury
3 .nie mieliśmy silnej armi.
Będziesz mial 2 punkty spełnione i następcom zostawisz wszystkie 3 punkty zrobione będą .
Nie jęcz tylko zapierdalaj aby tak było.Kazde pokolenie musi pracowac i cos zostawić dla siebie.


John F. Kennedy (JFK)
Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju.


0

@DamianBarcaCule a myśmy pp komunie
1. nie mieli uzbrojenia
2nie bylo zbudowanej porządnej infrastruktury państwa jak wchodziliśmy do ue mieliśmy 720 km a obecnie pobad 5 tys km dróg i nie tylko....
3 Polska również była zadłużona.

Myliśmy w tridniejszej sytuacji i żyjemy.A ty sie orzejmujesz dlugiem jak masz 2 punkty spełnione.Będą mieć 2 punkty zrobione 3 będą musieli zalatwić sami tak aby nastęocom.zistawić 3 punkty soełnione.

3

@Tasde skowyt ruskiej baryłki i wiadomo ze się nie cieszy ze armia będzue silna.....trzyma z orbanem .....

0

@fotohobby no i suoer gość nam nastrzelał 12 bramek .A cubarsi to noe jest na niego przeciwnik.Mbappe dostanie piłke za plecy Cubarsiego i tyle go widział.To juz wyglada dużo lepiej.

0

@Kazragore rzekłbym jestem w formie;)
Ale spueprzający miekiszon z kraju do kraju też pieknie;)

1

@barcanawieki tchórz....

0

@Aequlibre ja mam mieszane będą walczyć życie ludzi do gry im nie brakuje ale życzę naszym jak najlepiej:)

1

@Karol145 tylko zaraz wybory gdzie republikanie przegraja a pptem prezydenckie.... Zbigniew Z żyje po hotelach na waliskach;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?