1

@Aequlibre a jaka to ma znaczenie jak braun jest ruską pomyłką wykorzystujący Boga do celow politycznych co jest obrzydliwe swoją drogą.

0

@MessiForeverTheBest ale on mu niczego nie przysięgał, dal mu kredyt zaufania wspierał go .Facet okazał się kim okazał .Też ten co dostał kredyt zaufania nie powinien przekraczać pewnych granic .On ma pretensje o kłamstwa czyli przestał mu ufać na tyle ile politykowi można ufać.

0

@lucca87 widzisz przewagą psg jest to że podstawa nie gra w lidze francuskiej mają mało minut.Cancelo to 31 latek musi mieć zmiennika.Nie pociągnie całego sezonu.Ja nie wiem czy jest napastnik ktory jest do wyjęcia za normalne pieniadze i bedzie stdzelal tyle cilo Robert.Alvarez pojawia się i znika. Ogromnej liczby goli nie strzela nie wiem czy nie przepłacimy tu kasy.Silva przyszedlby za darmo.
Nie sadze aby flick poswiecił de jonga z 2 powodów pptrafi sam wyprowadzić piłkę z pod ciężkiego oresingiem i chwalą go za współprace z Pedrim.Nie wiem czy plany dotyczące Yamala to nie jest pozycja Messiego a tu gra i Olmo i Silva a jeszcze inni tam grali.Niewiadomo jakie ma plany Flick na dodatek potrafi dośrodkować piłkę umie grac z Yamalem i strzelić bramkę glową potrafi zagrać na stoperze.Araujo też nie sprzeda bo ten gra mu na stoperze , na prawej obronie i jako napastnik.On idzie kierunkiem Erica.

0

@lucca87 mamy nadmiar defensywnych pomocników - cubarsiego( kompletnie nie używany na swojej pozycji zawodnik i Casado
Stoper - Maldiniego jeśli byłaby okazja czemu nie potrzebujemy szybkich dobrych stoperów
Wypożyczenie Fatiego z opcją odkupu
Sprzedaż ter Stegena
Kounde bym zostawił ,jeden gorszy sezon nie powinien deprecjonować zawodników
Balde- niech się uczy od Cancelo tam ppwinno być 2 zawodnikow na pozycje a Balde moze być skrzydlowym także.jest rezerwowym na 2 pozycje.

0

@Arden moze chca defensywnego pomocnika Cubarsiego.Trzeba zwolnić miejsce dla stopera.

0

@macio_944 zostaw ten oresing w spokoju.
Kto u nas odpowiada za ten presing tak naprawdŵ kto ma do tego smykałke.
1 .Pedri- najlepiej odbierający pomocnik na świecie
2.Gavi
3Raphinia
4 Fermin Lopez
Weźmy tylko ich .Co ich łączy? Kontuzje a trzeba liczyć powrot do formy.Czy grając na wzzystkich frontach jest możlowe tealnie a nie według teorii aby grając co 3 dni gdzie czasem nakładają suę wyjazdy to czy miżna zakładać że zespol ci będzie presował np 97min w nwczu i potem kolej za 3 dni potem kolejny co 3 dni;) przecież to mrzonki;) niespełnione marzenie trenera.
Musisz mieć szybkich obrońców ktorzy dogonią zawodników i zrobią robotę.Mamy 2 takich- niestety kontuzjowany Andreas. Araujo gdzie trener już nie wie gdzue na grać czy na stoperze czy na prawej obronue czy na ataku czy nalawce rezerwowej..... to ustawia chłop defensywnego pomocnika Cubarsiego i Maldinoego które obiegł 36 latek;)efekt to obrona sabotująca pomoc albo atak.
Jeszcze jedno my nie mamy problem na poziomie getafe.Tylko nasz defensywny pomocnok Cubarsi jest za wolny dka zespołow na poziomieLM jak Bayern , Psg , liverppol w formie, inter, czy hak soę okazalo Atletico.Oczywiście Mbappe to on nawet noe zauważy....

0

@beter2 sorzedać za te 70 baniek naszego defenstwnego pomocnija Cubarsiego .Bo defensywnych pomocników to my namy dolożyć 10 - 20 mln i kupić jakiegoś stopera oby szybkiego co swoją robotę zrobi.bo obrona to sabotaż u nas.

0

@MirusAmisz ten bramkarz to ich najlepszy czlowiek.zzawsze te 2 bramki im ratuję.U nas jeden yamal to ta cała 4 .Dobrze ze Raphinia gra.

0

@Faro nie odejdzie jeśli nie ma jego albo Yamala obniża to w ogromny sposób szanse na LM Apvarez to facet który pokazuję raz na rok i ginie.To nie jest ten sam poziom.
Barca noe długo powiększy stadion i w zasadzie to będzie odppwiednik innych dużych klubów.Chodź pojemność nie będzie makymalna ale chyba bedzie mogła finał LM organizować.Robienie takich rzeczy teraz to bzdura.

0

@draxidox nie odnoszę się do tego konkretnego przypadku winy czy nie winy . Powinno się nie stawiać słópów pomiędzy kierowcą a pieszym.za tu trochę tak jest.Zrobić znak w kształcie odwróconęgo J gdzie na końcu tego J byłby znak .Wtedy widać byłoby pieszego.Albo znaleźć inne rozwiązanie.

3

@MagFCB dobry materiał do kaberetu aby się pośmiać:) daj to neonówce oni zrobią z tym co trzeba. Zwlaszcza blokowanie kpo . Czy blokadę safe aby rozwijać przemysł wojskowy który można by sorzedawać.Czy mld jakue ue przezbaczyła na rozwój Polski.Taka teza była zabawna co podałeś.Kabaret roku;)A na końcu pokazać jak bliźniaki podpieprzyli księżyc;)


0

@marcin62 niech spadają na Bialoruś albo do Rosji ,jak im nie odppwiada ue .Za mordę ich potrzymają może oprzytomnieją...

1

@MessiForeverTheBest na przyłębskiej skończyłem;) .....po co mu praca nad konstytucją jak nie przestrzega konstytucji.A konstycja jest po to aby hamować zapędy wladzy.....Niech się rozliczy z przezzłością.Bo dla znacznej częąci narodu jest sutenerem kibolem itp....

0

@tomek8756 jausz czujnie po zonda krypto blisko bialorusi;)

0

@BorzyKrzys swoją drogą zarzucasz mi że wpaarcie dla ko jak twój post jest czysto pokityczny .Ja popieram konkretne rzeczy a nie pariee .Te się zużywają.Mn nie interesuje polexit a kasa z ue Nie interesuje mnie autokracja ani nie chcę być ruskim przydupasem co niestety dzieje się na prawej stronie.A z patriotyzmem nie mają nic wspólnego.... biorąc ppd uwagę przeszlość.Wstyd i tyle...

0

@BorzyKrzys kolejma przez to że produkcja plyt jest noeopłacalna artystow noe stać jest na dize studia i muzyke komppnujesz w domu.Idea studia i realizatora w dużej muerze upadla technologia pomogla ale prawdziwy realizator i studio nie zrobione orzez ciebue a zawodowca z odpowiednimi np kompresorami to inna sprawa....tych kilja firm mocno zniszxzyły rybek muzyczny.

0

@BorzyKrzys sam kiedyś chciałem coś nagrać tu jest problem bo produkcja płyty jedt nieopłacalna tylko koncerty.Tylko co w czasie cvidu jak koncertów nie ma....to jest jak z rolnikami i skupami.Oni produkują tanią a skupy zbieraja głowny haracz.Teraz rolnicy chca sie organizować sami.A my płacimy drogo za żywność.Czyli ten co nie produkuje to zarabia .To samo jest ze stremeingiem 5 firm zarabia i ma mld wołów do roboty....i winny jest artysta..Dkayego teho nie popieram.....jak myslisz czemu te gwiazdeczki siedzą w tych tv....bo tam zarabiają tylko co z rzesza ktora jest wiekszoscia innych artystow? Ktorzy nie maja doatępu do tv.

0

@draxidox problem jest taki żw te duże spotive bioraągłowny haracz za puszczanie muzy, zrobiło się tak że artysta żył z koncertów przyszedł taki covid i robił się problem.Cała ta idea tych dużych wielkich streamow też nuszczy muzykę bo musisz mieć utwory jeden po drugim tej samej głośności robi się to masteringiem kosztem dynamiki cierpi na tym muzyka.....

0

@Kozinho. Niemcy chcą się wzmocnia i będą wojskową potęga i chce tego Pentagon.Powiem tak w dobie nieobliczalnego usa - trumpa , Chin, próby uzyskania bomby atomowej Iranu .Rosnacych w sile Arabów i ich nieobliczalności to nie tylko Niemcy a i Europa musi się zbroic .Takie czasy.Na dziś to Rosja zagraża .Niemcy nikogo od dawna nie napdli.

https://wiadomosci.wp.pl/pentagon-oglasza-wspolprace-z-niemcami-nad-nato-3-0-7279210962171904a

0

@draxidox z tego co mówili moga tych ludzi przenieś do polski albo rumuni.Tylko tu to my ich utrzymujemy .

0

To trochę stajnia Augniasza musi wejść trener z jajami.Kilka odejść by im się przydało.

2

Barca może wygrać i z Psg i z Bayernem pod oewnymi warunkami wszyscy są zdrowi i ograni przynajmniej ci najważniejsi.
Na pozycji stoperów gra Andreas i Araujo.
Wtedy można powalczyć z każdym a tak gramy zawodnikami po kontuzjach .Defenstwnym pomocnikiem na stoperze słaby pomysł.( Cubarsi) nie wiem tylko czy te warunki są możliwe z Flickiem.Pomysł na grę ma nie wszyscy wykonawcy są ok.

1

@RafiVeB chlopie jak kaczka powie że maja glosiwac na misua yogi to pisowcy zaglosuja jak karol obieca mentzeniwi krypto a wipler kasę to go poprze;)ludzie to tu maja najmniejsze znaczenie;)

1

@Azazel_Pazuzu ja to nawet nie wiem czemu on jest prezydrntem.Widać ze tą silką i pilką żyke móglby być trenerem czy walczyć na ringu.Robiłby to co lubi.A tak to robi coś do czego się nie nadaje.

0

@4drian0 ciekawe na ile to idnowienie Pod racera bo jest ta jedna droga co w filmie.A na ile to kompletnie nowe tracy i co jest nowego.

2

@maroon no mówi banialuki ,aby na siłę ludziom utrudnić życie.Ludziom chcę urządzać życie tak jak ma chęć uzurpować sobie władze czasem lamiąc konstytucje .Jak z nominacją sędziów.Bo do tego się to sprowadza.

0

@LAMC_10 kilka dni przed wojna z ukraina też tak mówili;)

0

@Walker trudny do wykonynania z uwagi na góry.

0

@LatajacyHolender generalnie Barca ma 24 zawodników....Balde nie jest topowy na ten moment jest szybki kiwnie 3 zawodnikow ale ma probkem z podaniem górnym i dolnym.Cancelo do przodu ok do tyłu słabiej chodź nic nie zawalił.

0

@FCKubanczyk89 jak na tamte czasy bardzo dobra gierka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?