0

@alone49 noe ale koerując relkamę kilkukrotnie większą niz do opozycjo z poparciem swoje guru na ktorego się glowoalo cjhdzi na wiece .Jest dużo woększa szansa ze dany odbiorca w to wejdzie.Jeśli wychodzi tusk i przestrzega to większa jedt szansa ze jego zwolennicy w to nie wejdą.Chociaż tutaj raczej konfederaci w to wejdą bo tv republiki to starsi ludzie.Gdybys dal taki argument byłbyś bardziej przekonywujący.Noe ulega wątoliwości że to nie jest tylko reklama tylko poparcie szefa juventusu .Bo tu i wladze pisu to pppieraly prezydent mocno mówił też Mentzen.To nie jest sobie firma ktora się reklamuje;)

0

@LinekMichal ostatnie mecze nie licząc gdzie był na ataku i grał w dłyższym wymiarze grał dobrze.To co mi utkwiło to poprawił rozegranie.Nie rzucalo się jako jakiś problem kiedys to kulało.Forma mu rosła .Tylko trzeba powiedzieć ze Flick mu nie daje stabilności
Tak
2 min gry , 18 min gry , stoper , prawy obrońca , napastnik mówie to tak z pamieci i nie w kolejności.Masz rożme pozyvke kompletnie nie jakiś normalny czas.A z drugoej strony masz slabego Cubarsiego czy pieprzy czy nie to i tak gra.....

1

Patrząc na to ,ile i gdzie wydano na reklamy Zonda krypto .To Nawrocki i Mentzen najbardziej uderzyli w pisowców i w sumie w konfedratów bo mocno o to zabiegał Mentzen.Czyli tam jest najwięcej ppszkodowanych......cóż

Główne stacje (kwoty cennikowe)
TV Republika: 37,3 mln zł (ponad 72% wydatków na TV).
TVN 24: 0,99 mln zł.
TVP 1: 0,87 mln zł.
TVP 2: 0,47 mln zł.
TVN Siedem: 0,41 mln zł.
TV 4: 0,23 mln zł.
Wydarzenia 24: 0,21 mln zł.
TV Puls: 0,13 mln zł.

0

@FcPortoFan1999 ale to mogą walczyć o pracę.....i odpuszxzenie klasyku raczej nie wchodzi w grę.To jest jedyna rzecz gdzie mogą błysnąć.Niebezpueczny jest valverde z tym strzałem .Jego się obqwiam bo on z kapelusza cos wyjmuje.I noe widzę Cubarsiego czy Erica vs Mbappe w jakimś meczu Mbappe vs inigo i Cubarsi bylo 3:0.Mecz skonczył się 3:3 ale był Raohinia i Yamal.Fundament w ataku .Trzeba się przyłożyć w obronie bez sabotażu.Takie numery jak z Atletico z czerwonymi kartkami nie wchodzą w grę.

0

@Bykunn możliwe bo w sumie jest tylko o popraeienoe wyniku klasyków.

0

@FcPortoFan1999 no może ale dam doszly kontuzje Ardy i stopera ostatnio.Trochę ich przeżedzilo.

0

Mbappe ma jakoeś przeciążenie czy ko tuzje ciekaw jestem czy bedzie gral przed mistrzostwami swiata .Gdyby nie zagral w klasyku to by sie wyrownala sytuacja.U nich gra vini Mbappe u nas nie gra Raphinia i Yamal

0

@RoberDzik tam są same gwiazsy i oni nie wiądzą jak ten zadłużony klubik może wygrywać mistrzostwo.Bo można powiedzieć że w zeszlym roku Barca wygrala mistezostwo i ma ogromną szanse w tym.A tam najpierw na boisko wchodzą gwiazdy czy obecnie gwizdy a potem oni;)

0

@Bykunn on chcę sprzedawać więcej broni ,ale nie stawia tego za punkt konieczny że od nich .Musisz być uzbrojony.Tylko Hiszoania jest daleko od Rosji i nie czuje zagrożenia .Bo np Giblartar jest Brytyjski i oni za wejściecna może śródziemne odpowiadaja jest np lotnisko wojskowe i kontrolują tamten obszar.Ci nie chcą płacić takiej kasy.Np Polsks kupuje broń oprócz usa.
U siebie
Turcjsa
Niemcy
Izrael
Anglia
Szwecja
Korea
Francja
Słowacja
Zapewne współpraca jest w kontekście dronów
Z tego co wiem Japonia otworzyła się na sojuszniķoe Polska typowana jest do zakupu broni.

Kiedyś kupowaliśmy z Rosji

Kupujemy broń nie tylko z usa
Twż mamy burdel
Czołgi
Polskie PT91 chodź być może poszly do ukrainy (pt- 91 przerobiony ruski
Leopard 2
Abrams
I koreańskie
Mamy ruskie t72
był moment że brytyjczycy chcieli dać swoje chalengery2 za oddawane czołgi ukrainie.Oni wprowadzaja Chalenger 3 .Chodź chcielo generalnie z czołgow zrezygnować.
Dla żołnierza spory problem był w braku jednego stanardu nazewnictwa i wyszkolenie się na wszystkich czołgach jest oewnym problemem.Ale z drigiej strony zwieksza to niezależność np od usa.


0

@draxidox ostatnio chyba zmieniło się to że ukraincy chca po woknie wyjechać tylko niewiella część.Polska generalnie zaczęła się podobsc też wizualnie.

1

@barcanawieki problem pomiedzy hiszoania a usa jest też brak zbrojenia się który dopiero w 2026 rozwiązano pod przymusem usa kupiono w 35 i systemy przeciw lotnicze.Weszli w 2%.ten brak współpracy jest od dawna

0

@Gall nie wscieklem sie ta 3 nie kontroluje tego co ma za plecami

0

@Gall i to niczego nie zmoenia żecala 3 Maldini Cubarsi i Eric nie kontrolują tego co sie dzieje za nimi i jest to kwestia ze sa do tej roboty za wolni....

0

@Gall

twierdzisz ze aby powstrzymywać viniego da się wolno myśleć bo jak dla mnie Araujo jako stoper ustawiony jest na bocznym obrońcy jest dla tego że szybko myśli.Trochę ciężko byloby grać przecuw np Viniemu ktory bazuje na szybkości;)
Poza tym jednak to Andras w tamty roku Cubarsi nie grał.I obecnie rządzi Cubarsi i ma 30 btamek.Gdyby sezon kończył sie na poziomie 30 przy wyzszym ustawueniu ok .Ale jesli na 6 spotkań do końca nasz juz 30 to skonczy sie 36.
Nie ulega watoliwiści ze w LM to Cubarsi zrobił Karnego z Martinezem i w 2 pietwszych polowach z inigo stracili 4 bramki.A obecnie z Atletico znowu sfaulowal i ustawił dwu mecz ......
Problem jest z szybkoscia Erica Maldinoego i ktory przegral 36 latkoem i problem jest z cubarsim a liga mistrzow ma i szybszych i lebszych zawodnikow.Zobaczymy co zrobi bastoni


0

@FCB24 problem jest taki że Flick uważa że wysoki presing zabezpirczy my obronę która niekontroluję tego co sie dzueję z tyłu.....Zwłaszcza mowa o wolnych stoperach;) zespoły w LM bezwzglednie to wykorzystują.

Do kontuzji i absencji trzeba doliczyć Bernala, Gaviego , Olmo
A zawodnik po kontuzji zazwyczaj jest w gorszej formie.
9bawiam się mimo ogromnej sympatii do Flicka że LM nie zdobędzie a Bastoni do demonów szybkości nie należy.Szkoda bo pptencjał na LM jest trzeba znaleźć dibrego szybkiego stopera .

0

@LinekMichal jeśli chodzi o psg to graliśmy z najlepsza drużyna na awiecie tak naprawdę i wtedy lepiej bylo odpuść i geać w oełnym składzie.Wcześniejsza taka sytuacje wybronił ambicjonalnie wierzył że to zrobi.Jak mówię jeśli ktoś by to zrobił to on i Andreas z uwagi na szybkość ani Maldini , Cubarsi , Eric nie mieli by zadnych szans.Tu byl zbyt ambitny.Tylko każdy tak robi Cubarsi jest wolny dostal czerwo , Eric z Sorlotem dostał czerwo.Różnica miedzy nimi jest w szybkości Araujo z nich ma większe szanse na interwencje i inbe zasięgi.
Natomiast to jak wprowadzadza Flick noektorych zawodnikow to jakiś kryminał.Zobacz Yamal- Rooney- prowadzimy 2 czy 3:0 Yamal gra do końca.....zamiast dać pograć.
Andreas był zdrowy to 2 miesiace siedział na lawce dobrze grał w końcu doznał ko tuzji.On nie daje zadnej stabilizacji.Mowisz Araujo zagrał swietny mecz na stoperze swietny mecz na orawej obronie i z Atletico na napadzie jaja tu jest stabilizacja.A poprawił znacznie rozegranie.W zasadzie nie popełnia błędów.Faceta po ko tuzjach wielkiego stopera dawać na prawego obrońcę;)to jest szukanie kontuzji.Czy Araujo ppwinien strzelić bramkę.Ze strzelanoem bramek jest jak z loteria zwlaszcza z gry z głowy trafisz albo nie.zale on w 20 min miał najaiększe xg z calej drużyny.Nie odoadliśmy oezez noego a mecz ustawił Czerwo Cubarsiego i Eeica bo sa za wolmi.To że grajac o jednego mnoej Araujo diszedł do strzalu to jest plua a nie minus.A jak mówię czekam teraz az Flik go ustawi na pozycje bramkarza rozgrywającego lewego skrzydloweho aby dać mu większą stabilność.Tymczasem Cubarsi ktory jest słaby nie za szybki noe za wysoki bez charyzmy co by się nie dzialo od deski do deski gra na stoperze a przy jego oarametrach to defensywny pomocnik bo tam za szybcy raczej nie graja i też nie za wysocy.Tam by się mógł sorawdzić a ze nie kontroluje tyłów ma jesz ze stopera.To jest jego miejsce.Flick też dziwnoe prowadzi ludzi.Teraz nagle oczekuję ze Rooney zastąpi mu Yamala.Wejście dobre potem zgasł jakby się przestraszył.Powod brak ogrania.
Libię Flicka ale to nie jest trener bez wad .Luboę go ake LM nie wygea bo stawia na wolnych stoperów Cubarsi Eric a Maldiniego objechał 36 latek ostatnio i gdyby się przylożył strzeliłby bramke.Z celtą Cubarsi do rze grał piłkę ale nie bylo to pod dużą presją ale 3 sytuacje zachowal się słabo gdyby noe bramkarz byloby 1: 1
Mielibyśmy 7 pkt .A 3 najbliższe mecze to Getafe Osasuna traciliśmy zwycoęstwo z nimi i Real.Mieliśmy ogromnego farta.Lubię Flicka ale w LM nie zdobędziemy.Z tą obroną...bo bramki u nas strzela orawie każdy.Mamy ich dużo .Obrona sabotuje mecze.

0

@LinekMichal

Niestety Cubarsi ma 19 lat i szansa ze podrośnoe do 190 cm jest mala ze wzrostem 184cm nie powalczy z Sorlotem .Tak jak nie ppprawi top speed z 33 km gdzie Mbappe gdzie wpakował 3 bramki biegal 34, 5 a potrafi szybciej.Po tym jak slynne soalone ogarnoł.Weźmy jego kolegow Bernala 193cm,Balde czy Yamala wszyscy już urośli .Można bylo oczekiwać że w wieku 17 lat ok moze się poprawi .Tu nie jest problem umiejetności a naturalnych oredyspozycji.On nie ma charyzmy Puyola i Gaviego.Tylko to grzeczny chłopak z sąsiedzctwa.Gdyby mial 17 lat można czekać orzy 19 nic z tego nie będzie.Biedzie biegal za napastnikami na wolne pole i ogladał plecy.
pauza trwała niemal pół roku.Oto najważniejsze szczegóły jego powrotu:Jak długo pauzował?Czas trwania: Pauzował łącznie 181 dni.Okres nieobecności: Od połowy lipca do grudnia 2024 roku.Powód: Poważne zerwanie ścięgna uda, którego doznał 7 lipca 2024 roku podczas meczu Copa América przeciwko Brazylii. Trzeba powiedzieć że Flick jak wracał Betmal, Gavi, Araujo,nie wpuszczał po kontuzji do gru wprowadza ich wolno.Araujo był gotowy do gry w grudniu a nie grał.Trudno oczekiwać formy

0

@Gall

W lidze hiszpańskiej (La Liga) Barcelona straciła dokładnie 44 bramki w całym sezonie 2023/2024. (Cubarsi Martinez )

Był to sezon, w którym do drużyny dołączył Iñigo Martínez, a w jego drugiej połowie zadebiutował Pau Cubarsí.
Dla porównania, w mistrzowskim sezonie wcześniej (2022/23) zespół stracił tylko 20 bramek.
Araujo , AndreasBalde kounde ter stegen
Wynik
Araujo Andreas - 20
CUBARSI - Martinez 44 steaconych bramek - przepaść
Obecnie strata to 30 bramek i również jedt to strata do Araujo Andreas 10 goli
A masz 6 meczy w tym mecz z Realem straca 6 - 7 goli czyli Cubarsi z Martinem będą gorsi od Araujo - Andteas o 16 goli albo i 17
Czyli bez 3- 4 goli drugie tyle .To deklasacja!!!!!

0

@LinekMichal tylko kto nas wywalił z 2 LM.Cubarsi w mwczu z interem zrobił ksrnego karny na Lauraro Martinezie.I w tamtym meczu wraz z inigo w 2 pierwszych polowach stracili 4 bramki!!!!Flick w dogrywce wpuścił Araujo po długich kontuzjach który był nie ograny..Tu masz 1 bramlę do 4!!!!
Wpuszczenie nie ogranego Araujo który noe mógł grać 90 .in bo fizycznie nie był gotowy to absurd.Większa tu wina jest strata 4 bramek.
Dalej kto rozwalił mecz z Atletico Cubarsi czerwona kartka która ustawiła rozgrywki.Co do psg to Araujo wyjoł pewnego gola gdzue taki Cubarsi czy eric nie mieli by takiej szansy bo są wolni.
W następnym meczu to by sie nie udalo.Flick noe wyhra LMbo Cubarsi Eric i Maldini. Ie kontroluja tyłów.

2

W okolice iranu przypłynoł 3 lotniskowiec Bush z obstawą.Raczej te negocjację to granie na czas aby zwiększyć siłę uderzenia.I usprawiedliwić że się starałi rozmawiać wiadomo że bez uranu nie wyjadą.A iran im nie odda wojna jest nieunikniona.
https://wydarzenia.interia.pl/bliski-wschod/news-usa-wysylaja-kolejne-sily-potezny-lotniskowiec-dotarl-na-bli,nId,23420207

0

@Gaucho dasz sobie radę:)

0

Bernal to chyba będzie miał szanse na grę.Marnowany jest potencjał Roonego i gea z musu oraz Araujo kosztem fatalnego Cubarsiego.Obawiam sie ze z clickiem momo symoatii nie bedzie LM bo lubi wolnych obrońców Bastoni rowniez nie grzeszy szybkością.W ataku bramki zdobywaja wazyscy i wyniki mamy dobre problem to defensywa.

0

@RoberDzik bastoni nie jest to za szybki stoper eric też dostał kartonik za oglądanie pleców Sorlota.znie wiem czy tdn układ zlikwiduje podsrawiwy problem ko troli Barcy za plecami.Poza tym wątpie aby Flick zrezygnował z Cubarsiego.Generalnie wygląda na to że z Flickiem mozemy pomażyć o LM .My nie mamy problemu z atakiwm bo bramki strzeka woelu zawodników .Nawet jak zostaniemy z Ferranem i Lewym to dalej będziemy mieć dużo bramek.Nie tu problem.Nie ma opcjo aby liczyć że presing bedzie caly sezon bo gavi Raphonia , Pedri , Fermin mają kontuzje.A zawodnicy z LM znajda drogę za obroną.Trzeba mieć szybkich stoperów.Ktorzy stworzą sobie szanse aby wlozyc rękę i wyjść przed napastnika.Wejść wślizgiem czy wygrać bark bark.Ci są za wolni aby mieć taką szanse.Lubię Flicka ale z nim szanse na ligę mistrzów są niewielkie....

0

@adambijax my mamy słabą defensywę średnia straconych bramek między 2010 a 2023 roku to 27 bramek.Straciliśmy teraz 30 bramek a mamy 6 kolejwk do końca .Mamy mecz z Madrytem.Czyli skończymy na około 36- 37 meczy.
Jeslu wrźmiesz czaay xaviego to Aeaujo z Andreasem stracili 20 bramek .Gdzie my mamy dobra defensywę w lidze;) o LM tam sa szybcy ludzie i i z inrerem czy Atletico konczy sie czerwonymi kartkami.Cubarsi , Maldini czyr Eric nie kontroluja za plecami .Jeśliflick będzie sie trzymal tych stoperów nie wygramy LM.

0

@kaamil1910 xalatwił tak roonirgo , mógł korzystać też z Andreasa, Araujo mimo że Cubarsi jest beznadziejny.Ma swoje ciemne strony

0

@LinekMichal
Czyżby w zeazlym roku z interem
Cubarsi z inigo Martinezem stracili w obu 1 polowach 4 bramku w tym Cubarsi w polu karnym sfaulował Martineza distał czerwo.Jesli w kolejnym meczu rewanżu traci w 1 polowie znowu w bramki znaczy nie wyciąga się wnioski.
Wtym roku Cubarsi znowu nas zalatwił i distal czerwo bo jest zwyczajnie za#wolny.To samo Eric.Do momentu kiedy Nie bylo czerwa dla Cubarsiego.Do tego momentu Zespół miał przewage.Wpuszczono Araujo po seri kontuzji na Lige mistezów gdzie nawalił w dogrywce.Prubuję się na niego zwalić winę.Rylko kto w takim meczu wuszcza feceta po długich kontuzjach.
Można mu zarzucić psg tylko psg to najleosza ekipa na świecie.Miał 2 takie same sytuacje w 1 meczu wyjoł taką samą piłkę nie możliwą dla Erica , cibarsiego czy zmartina a w drugim mu nie wyszło.Tą pilkę powinien odpuścić.Ale to ambitny facet i go to zgubiło.pptem kibice zaczęli atakować jego rodzinę.Doznał 2 kontuzji popadł w depresje.Ale teraz w meczach gdzie był stopetem i bocznym obrońcą zagral znakomicie wlacznie z rozegraniem.


0

ARDA i militao nie zqgrają w tym sezonie kontuzje.Nie ma ppwodu do radości podobnie jak Yamal.Życzę im zdrowia.

0

@Guillegavira Słaby był w defensywie i tyle .Dobry był Garcia.

1

@Chimera ukraina prowadzi wojne z Rosją.Zaden kraj nie wejdzie do ue czy nato jak ma wojnę.Ciężko powiedzieć.Pracują nad dostrojeniem się do ue.O ile się nie mylę

0

@LinekMichal
Araujo to swietny stoper.Zaliczył ostatnoo bardzo dobre mecze na ppzycji stopera i prawego obrońcy .
Poprawił przede wszystki rozegranie i szkoda ze Torres z tego nie skorzystał.
Araujo nie ma kontuzji a trener ho wystawia w kratkę i orzejedzie sie na tym i LM nie zdobędzie stawiajac na 3 wolnych obrońców Cubarsiego Maldiniego i Erica .CuBarsi i Eric to defensywni pomocnicy a nue stoperzy.Codź Eric jest leoszy od Cubarsiego.Cubarsi jest wolny niski i bez charyzmy.
Araujo miał sppro kontuzji i atakowano w mediach jego rodzinę.Forma mu rośnie Barca moze mieć , stopera prawego obrońce i napastnika.Trener musi w nie uwierzyć jak w Raphini ti najleosxy obok zqndreasa stoper w Barcelonie.
A umiejetności ma.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?