0

@patrykzmc2000 i wtedy tam mógłby geać rooney.Powinni takie próby robić
Przeciwnik nie wiedziałby jak się Barca ustawi

0

@ViscaelBarca2007 sprzedać wolnego Cubarsiego za 70 .ln co go wyceniają i brać jego fajny grajek i pasuję do nas.

0

@patrykzmc2000 yamal móglby zmienić pozycje i grac tam gdzie leo

2

@arasz1819 Bardzo lubię takie zasłanianie kim się jest ppd przykrywką słów wolność, ,patriota albo narodowo wyzwoleńczy......

0

@SirChuck i jeszcze Andreas nie podpiszę kontraktu i maaz obronę stoperów żółwi na pozycji stoperów i autostradę do bramki;)
Najwiekszy problem tej obrony to brak kontroli za stoperami.Jak nóżjami szybko nie orzeboerasz to nie dogonisz przeciwnika......Jak to mówia wyżej nerek nie podskoczyć.Sprzedać za 70 mln żółwia Cubarsiego bez siły wzrostu i charyzmy i kupić kogoś porządnego.Bo niestety nasze żółwie to nie jest wersja żółwia z Realu.Bo taka jest brutalna prawda.Matsa do interu jak najbardziej.

2

Rooney jest bardzo dobry ale jego potencjał marnuje Fluck .Móglby z
Yamal grać na pozycji Messiego a Roony na skrzydle.Marnuje jego potencjał.

0

@Cochise
Może inaczej
Najwięcej egzekucji wykonuje
Iran
Chiny
Rosja ktora jest wspierana przez iran morduje ukraincow i wysyla na smierć ogromną liczbę osób.
Iran wspiera hanas i hezbolach i ma uran 66 ktory nie nadaje sie jako paliwo do ekekrowni atomowych tylko do bomby atomowych
Ma projekt nakistyczny pociskow dalekiego zasoegu obecnie to Anglia.
Jest zadeklarowany że zniszcza iran i izrael.
Sponsoruja hamas i hezbolCh ktory nie mialby problemu zrzucić bombę atomiwa przez drony na izrael jakąś małą.

Kto jedt odpowiedzialny za 3 wojne swiatową.Praeica i komuniści
Usa - trump prawica
Izrael- prawica
Hamas - prawica
Hezbolach - prawica
Jemen - prawica
Iran prawica
W tym obszarze jest to napierdalanka prawicy
Chodź komuniści z chin pomagaja namierzac amerykanom a jemenowi statki na morzu czerwonym
Kolejni
Putin - prawica
Kore płn komuniści
Chiny komuniści
Łukaszenka - reżim autorytarny - prawica i lewica w jednym
Wiadomo przez kogo ten caly syf na swoecie i popierania ktorego kolwiek państwa to nieporozumienie.
Europa z ukrainą bronia się przed Rosja nie sa tu agresirem nie wymieniam ich tez innych krajów pomagacajacym ukrainie jak australia , kanada czy japonia

0

@Kgorecki2500 kolej y ruski agent......po ko.unie w bloku wsch to porażka.Chtba musi mieć koalicje więc moze nie pozamiata państwo.

0

@Cochise Nie zgłosiłem tu nikogo .Ale mam nie najlepsze zdanie wobec pro rosyjskich głosów w obecnych czasach.Polska srarała się wypieprzyć ruskie wojska z Polaki po komunie.Była wtedy ogromna różnica miedzy wsch a zach w jakości życia.Dla tych ludzi, co to pamiętają takie głosy to są bliskie zwykłej zdrady .Nie ma dumy z kierunku młodych osób.To zawód.A jak jeszcze o sobie mówią patrioci.....to może nie do końca....delikatnie mówiacJeśli prezydent wali popierać orbana i opowiada że logika mówi że tak nie robi.(Zwyczajnie kłamie) potem widzę post z jego wypowiedziami o tym że jest za ochroną życia i że on jest taki dobry.....tkzw. patriota to zbiera mi się na wymioty.Bo to jest obłuda ....Taki post wybielania jego
budzi odczucia negatywne.Zwlaazcza że opowiada że jest przeciw Rosji a blokuje regulacje kryptowalut gdzie jest ruska kasa a ludzie są poszkodowani. Czy blokuje Safe.

Czy taki Braun np.Taki facet ma zwolenników głównie tych
co nie znają komuny nie mają porównania.
I jest też typ ludzi którzy koją tamte czasy i kojarzą się z młodością i nie odnajdują się w tym świecie.Tamten czas rysuje dla nich jakon szczęśliwy.Być może to oni glosuja na Brauna albo byli komuniści.Gdybym w Realu spotkał kogoś ,kto podpala jakąś hale to zawiadomił służby.W obecnych czasach pltraktowałbym to jako atak na kraj .Czułbym to za obowiązek.Pomagamy ukrainie.Głosy pro Rosyjskie na pewno smucą i nie napawają dumą w kontekście młodych.Tak samo że lekko podchodzą do praworządnosci w ich kraju chodź oznacza to zlodziejstwo wladzy łamania konstytucji.Chodzby przez Nawrockiego czy Dudę, władza łamie konstytucje, aby okradać państwo.Cel konstytucji to uchronić ludzi przed zakusami wladzy.U nas młodzi związani z tą partia mają to gdzieś.Przed 2015r bylo poczucie w państwie nawet w posie zw lamanie konstytucji jest złe.Minister spraw zageanicznych z pisu wyslal ustawę do komisji weneckiej aby sprawdzić czy ustawa jest zgodna z konstytucją ,wladza pisu go opieprzyla za to.Wtedy zaczęło się niszczenie poczucia praworzadności w Polsce co było w interesie pisu....
Dałbym 20 lat za łamanie konstytucji bez możliwości ulaskawienia.Wtedy nie byłoby kombinacji niszczenie państwa
Głosy pro rosyjskie martwią nie napawają dumy z takich ludzi jak się to czyta .Budzą one faralne skojarzenia pp tym co ruskie robią.....

0

@Arden A zaprzeczył już sobie, czy nie?
Bo nie wiadomo, czy mówi prawdę..W kampanii kłamał u stanowskiego kłamał.Nie ma znaczenia co powie.Jak da veto bądź podpiszę ustawę to przynajmniej to wiadomo....a co on tam gada to nie ma znaczenia ,wali snusa i chyba nie wie co gada raz tak a povtem w drugą stronę.....strata czasu go słuchać....

0

@takisobiektos bronię? a o co są negocjacje ? O uran 66.Ta ilość to kierunek nie paliwo do elektrowni atomowej, tylko bomby atomowej.Wiesz że Iran ma pociski hipersoniczne gdzie próbowali na oceanie indyjskim strzelać do amerykańskiej bazy i zestrzelono je wcześniej .Ta odległość to zasięg Angli. Iran moze szatażować Europę.
Droga do usa idzie na wysokości polski i Rumuni i to tam są 2 bazy ,ktore te pociski mogły by zestrzelić.Chcesz mieć latające pociski nad Europą.A co jak spadną?
Chcesz dać państwu wspierający fanatyczny teroryzm jak hezbolach czy hamas gdzie stosowali pas shachida uvinają ręce we wlasnym kraju za kradzueż , dali ruskim technologię shachidów aby mordowali ludność cywilną w ukrainie dać bombę atomową.
Jesteś głupi ?czy co jest z z tobą nie tak....
Czy luczy się tylko nienawiść twoja do żydów....bo ja nie popieram tam nikogo.
Za obecną 3 wojną swuatowa soi prawica z komuną.
Usa- trump - prawica
Izrael- prawica
Iran - prawica
Hamas - prawica
Hezbolach - prawica
Jemen - prawica
Putin - prawica
Korea - komunizm
Chiny komunuzm
Bialoruś- system autorytarny miks prawica lewica
Kurwa żyć nie umierać jedni lepsi od drugich.
Nie popieram nikogo bo wszystko to zło....
Popieram zabranie Iranowi uran 66 bo koszty będą dramatyczne.
I zakonczenie tego burdelu przez debilna prawice komunistów i Bialoruś......
To jest jedno wielkie gówno.A głupota młodych jest porażająca że tego powyżej nie widzi i to wspiera.
A propo Bialorusi poszukaj kto w tym kraju chcę systemu prezydenckiego, albo chcę mieć Króla.......czy przez przypadek jest wierzący.Gdyż w imie Boga w historii zabijano od groma i najłatwiej się wybielać zasłaniając się Bogiem.

0

@TR3YWAY z ppwodu bachaty;)

0

@takisobiektos ale z drugiej strony nikt nie piszę o tym że chiny i Iran wykonuje najwięcej na swiecie kar śmierci.Zamordowali 34 tys protestujących wyroki caly czas aa wykonywane.....Jeśli Amerykanie nie przechwycą uranu 66 to można się spodziewac ze hamas czy hezbolach zdetonują bombę atomową distosowana do izraela.
Ja się nie dziwię że atakuja i iran i resztę ugrupowań terorystycznych.Dopóki iran nie przejażę Uranu.To nic się nie zmieni.A iran dzis powoedział nikt nie moze im zabronić dążyc do atomowych ambicji.Uran 66 to juz jest prosukcja w stronę bomby.Dla jasności noe popieram zadnej ze stron.Bo obie strony sa złe.To jest wazystko orawica więc nie moja bajka.Nie dziwię się ze to się dzieje.

2

@TR3YWAY po prostu Lewy sam ppwinien chodzić na bachatę.Miałby lepszy drybling.Albo móglby z nia tańczyć mambo .Dolożył by body movement nie potrzebny by mół żadne zwody ala Ronaldo.Jeśli przyjrzysz się Ronaldinhio, Neymarowi czy Yamalowi kazdy z nich lubi tańczyć.Źle że go żona w to mocniej nie wciągnęła .

0

@tomek8756 Niestety przykre ,kłamał w kampani i kłamał i tam.....

0

@Cryptolis no i dobrze jednego przeciwnika do puchara mniej.Tylko klaskać:)

1

Brzmo to jak łubudubu łubudubu - niech nam żyje....

0

@michal26 skoro z pis odchodzi morawiecki to można założyć jedną skrajnie prawicową partie z 3 parti korona , pis , konfederacja.zdje mi sie ze pis i konfa distają kasę od ruskuch z kryptowalut Braun to jest wiadomo patriota tylko chyba Rosyjski.Mogliby załiżyć .np.kRP- korona ruskiej prawicy., Prp- oatriotyczna rusja prawica.No bo prezydent jedzie do tuskiego orbana, ta panba w europarlanencie orzeszla z koalucji Afd do orbana.A broun chce wyjscia z nato i ue i chcę sie bratać z ruskimi i chmolami aby Polska weszla do Brics.Niech robią wspólną partoe o Risyjskim nutlrcie aby to było oficjalne i jasne.Bo to jest mocno czytelne.

0

@patrykzmc2000 więcej wolnych stoperów.
Poza tym czasrm jak liczysz na spalone to. Ie jesteś gotowy na reakcję jak tego spalonego nie ma to psuję obrońce tak naprawdę

0

@Aequlibre

nie wiem nawet Kross stwierdził ze Barca nie kontroluje tego co dzieje się za obrońcami.
Tak naprawdę jeśki chodzi o stoperow to tylko Araujo i Andreas sa szybcy.Przy czym zandreas ma kontuzje Araujo miał problem z rozegraniem reraz to robi dobrze.Jest to mocno widoczny błąd Flicks i nie eyciągnoł wnioskow z faulu Cubarsiego na Martineza czy 3 bramrk zmbapoe w klasyku.Jest cos takie ze jazdy trener ma swoje .Chodźby to był tytanic i zatapiał jego zespół będzue na to stawiał.Nie wiem czy to zwyczajnie hego przypadek.Możemy z nim nie eygrać LM....niestety bo to sympatyczny facet.Tylko popełnia gruby błąd.On wieżrzy że presingiem to zabespieczy .Nie zabezpieczy .Zawsze topowe ekupy z LM znajda drogę.

0

@Aequlibre my musimy mieć szybkich stoperów ktorzy potrafia zabezpieczyć w tyl.My zdobywamy rekordową liczbę bramek w Lidze.Problem to wolni stoperzy biegający za napastnikami.

0

Ja widziałem też fragmenty że nie wyciągnoł wniosków że wizyta u Orbana to nie była błędem i fakt że irban jest ruskim przydupasem też mu to nie przeszkadza.
Czyli chcębudować rosyjskie wpływy w Europie.....czyli uprawia jakąś politykę niezgodną z racją stsnu Polski..
Nie wyciąga wniosków....

0

@Deathwing112
Fakty sa takie że nawocki złamał konstytucje.Dokladnie te aartykuły.Nie ma znaczrnia czy by się miotał kłamał czy cookolwiek Złamal konstytucje.


Artkułem Konstytucji RP, który mówi, że sędziów Trybunału Konstytucyjnego (TK) wybiera Sejm, a nie Prezydent, jest art. 194 ust. 1.

Oto kluczowe informacje:
Artykuł 194 ust. 1 Konstytucji RP stanowi: „Trybunał Konstytucyjny składa się z 15 sędziów, wybieranych indywidualnie przez Sejm na 9 lat spośród osób wyróżniających się wiedzą prawniczą”.
Zgodnie z przepisami, rola Prezydenta RP w tym procesie jest ograniczona do odebrania ślubowania od sędziów wybranych przez Sejm, a nie do ich wyboru.
Rola Prezydenta w tym zakresie jest interpretowana jako ceremonialna (akt powołania), a nie oznaczająca prawo do wyboru lub oceny prawidłowości wyboru dokonanego przez Sejm

2

@Tasde
Konstytucja jest jasna w tej sprawie. I on wie że złamał konstytucje.akonkretnie te artykuly.Kluczy miota się .Bo nie ma co odpowiedzieć.
Złamał konstytucje i to są fakty.


Artkułem Konstytucji RP, który mówi, że sędziów Trybunału Konstytucyjnego (TK) wybiera Sejm, a nie Prezydent, jest art. 194 ust. 1.

Oto kluczowe informacje:
Artykuł 194 ust. 1 Konstytucji RP stanowi: „Trybunał Konstytucyjny składa się z 15 sędziów, wybieranych indywidualnie przez Sejm na 9 lat spośród osób wyróżniających się wiedzą prawniczą”.
Zgodnie z przepisami, rola Prezydenta RP w tym procesie jest ograniczona do odebrania ślubowania od sędziów wybranych przez Sejm, a nie do ich wyboru.
Rola Prezydenta w tym zakresie jest interpretowana jako ceremonialna (akt powołania), a nie oznaczająca prawo do wyboru lub oceny prawidłowości wyboru dokonanego przez Sejm

0

@LOPEZ16
Ale biega 36, 19 co dka nasxych obrońców jest nieosiagalne.
Nastrzelał nam od cholery bramek
Byłby za lewandowskuego dobrym zmiennikiem.
Kuedy takie Atletico broniło się w polu karnym to kounde Yamal Cancelo grają mu na głowę.Czasem dołem się nue da grać.A w drugiej części nadąży za yamalem czy Raphinia aby wbić bramkę.
Ten transfer nie ma być przeszkoda dla pozyskania Alvareza.Który jes
t taki ferranem.Na razie na rynku takiego lewanfowskiego brak za taką kasę szybki 195 cm olbrzym .To nie jest takie głupie.


0

@draxidox kaczyńsko to chyba by nie musiał bo jak Moeawiecki odejdzie to z koroną i konfederacja moga jedna oartie zrobić skrajna.Wysle bosaka czy mentzena;)

0

@barteq
I tak i nie top speed Sorlota to 36 , 19km to jest bardzo szybki facet.
Ma 195 idealby do grania w tłumie aby orzy dosrodkowaniu kounde Yamala czy Cancelo zdobyć brankę jak caly zespoł przeciwnika stoi w polu karnym.
Dalej w drugiej polowie jak są przestrzenie to nadąży za Raphinią czy Yamalem .On ma być kimś taki jak lewandowski ,ktory nie jest asem w Barcelonskiej grze.
Natomiast jeśli będzie potezebny ktoś taki jak torres to albo on zostsnie albo wejdzie Alvarez.

0

@robsesh
Sorlot jest szybki w villarealu pobiegł 36 , 19 km kwestia jest motywacji ale faktycznie Eric nie miał z nim szans rekord Erica to 34 km.
Ale generalnie srednio biega wolniej.
Tak naprawdę to zdrowy Andreas i Araujo mogą z nim walczyć.za jeśli orzyjdzie do nas to na 1 polowę bardzo dobry dogeać na glowę......

Ogólny rekord prędkości maksymalnej (top speed) Alexandra Sørlotha wynosi 36,19 km/h. Wynik ten został odnotowany w barwach Villarrealu w poprzednim sezonie.

Oto jak ten rekord wypada na tle innych etapów jego kariery oraz rekordów ligowych:
Villarreal (Rekord życiowy): 36,19 km/h. To jeden z najwyższych wyników dla środkowego napastnika w historii La Liga, co przy jego posturze (195 cm wzrostu) czyni go jednym z najszybszych "wieżowców" w Europie.
Atlético Madryt (Obecny sezon): W rozgrywkach 2025/26 jego najwyższa zmierzona prędkość to 32,8 km/h (w Lidze Mistrzów), choć w meczach ligowych regularnie zbliża się do poziomu 33-34 km/h.
Reprezentacja Norwegii: W meczach międzynarodowych zanotował sprint o prędkości 33,48 km/h.

0

@Safrani no proszę jaki szczery chłopak ;))))) już w komisji sprawiedliwości gdzie Stasio szefował Pawłowicz mówiła ze jest to haniebne i wie że łamią konstytucje ale taka była umowa i wola partii.W nagrodę Kaczyński skierował ich, do tk aby tego prawa pilnowali.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pawlowicz-zaglosuje-wbrew-konstytucji-politycy-komentuja,nId,2473002

Natomiast w sejmie Stasiu Piotrowicz powiedział że mogą sedziowie składać ślubowanie przed marszalkiem.



A tu prezydent przyznał się że wybierał sobie sędziów .
Czyli przyznał się wprost że łamał konstytucje.Tak partia tak ma.Przypomnę że konstytucja ma chronić obywatela przed zakusami władzy.....
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-padlo-pytanie-o-zaprzysiezenie-sedziow-tk-prezydent-mialem-z,nId,23329969


Artkułem Konstytucji RP, który mówi, że sędziów Trybunału Konstytucyjnego (TK) wybiera Sejm, a nie Prezydent, jest art. 194 ust. 1.

Oto kluczowe informacje:
Artykuł 194 ust. 1 Konstytucji RP stanowi: „Trybunał Konstytucyjny składa się z 15 sędziów, wybieranych indywidualnie przez Sejm na 9 lat spośród osób wyróżniających się wiedzą prawniczą”.
Zgodnie z przepisami, rola Prezydenta RP w tym procesie jest ograniczona do odebrania ślubowania od sędziów wybranych przez Sejm, a nie do ich wyboru.
Rola Prezydenta w tym zakresie jest interpretowana jako ceremonialna (akt powołania), a nie oznaczająca prawo do wyboru lub oceny prawidłowości wyboru dokonanego przez Sejm


0

@arasz1819 mniejaze waluty są podatne na ataki.A jak waluta jest slaba tracisz jak kupujesz cos z zagranicy.Wakacje za granicą sa droższe.Jeszcze hak partyjniak jest szefem nbp i ptowadzi politykę dla parti w okresie wyborów a nie chroni waluty to jest słaboJedyny plus jedt taki ze to Polskie reszta to minusy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?