1

@Batys No w sumie po umyciu się jesteś czysty, wszędzie xD

0

@Batys To ile masz ręczników?

5

Dlaczego ludzie myślą że tym samym ręcznikiem nie można sobie wytrzeć dupy i twarzy?

0

@norbi77 a widzisz, nawet nie wiedzialem xD

0

@norbi77 ciekawe jaki ty byś mial nastrój jakbyś miał taką gule na czole

6

@Marian_Pazdzioch Jakiś gówno magazyn gdzie miałem chodzić z wózkiem i skanować rzeczy, nie wiedziałem nawet o co chodzi, nikt mi nic nie powiedział to się przebralem i wyszedłem xD

17

@Marian_Pazdzioch półtora h i poszedlem do chaty

1

@ToWinaSedziego Niech sobie dupczy inną co godzine, ważne że na boisku jest kozakiem

2

Enzo ale przykur*il z lewej

0

@kamiVeB Koncertowo to zepsul

0

@karieraFCB2 A ja sobie tam pyknę czasem rivalsy, dziś może nawet machnę fut champions
Spoko te ewolucje się trafią czasami no i tryb rush mi mega siadł tylko społeczność postanowila że zrobi ten tryb niegrywalny, a szkoda

3

@Azazel_Pazuzu Aż się przypomina wspaniałe Atletico z Gabin, Godinem, Mirandą, Juanfranem, Ardą, Costą i innymi. No oni byli w tym wybitni

3

Ahahah jazda z czelsiokami, ale ładnie to Kulusevski uderzył

Aż Cucu musial korki zmienic xD

0

Grywał Caicedo już w tym sezonie jako taki fałszywy prawy obrońca czy to wymysł na dzisiaj?

O i Solanke wciska

13

Vardy bramka, Vardy asysta i Leicester remisuje. Kapitalny gracz, zawsze jakąś sympatię do niego odczuwa człowiek

0

Raya wpuścił, a Peña by obronił

0

@Kgorecki2500 No Rosja jak i Iran totalnie olali temat, a wojna domowa pewnie będzie dalej trwała tylko na innych warunkach. Jeszcze jakieś konkrety się wydarzą że ta historia jest taka ważna?

1

@Kgorecki2500 Co to w praktyce zmienia, poza tym że znów wrócimy do walk między różnymi frakcjami o kontrolę na państwem? Syria przestanie istnieć jako podmiot międzynarodowy na rzecz mniejszych terytoriów zarządzanych przez dzikusow? I czym te dzikusy będą się różniły od Asada?

0

Ruszyła maszyna

0

Braithwaite by to skończył z zimną krwią, no uratowało kylianka cofnięcie akcji ale chłop to jakiś dramat póki co xD

0

Hahahaah Mekambe jezus

0

Girona jeszcze dwa sezony i segunda wita

0

@DiSBlaDE No i dupa, zawiodłem się

0

Jest jakaś strona gdzie można bez limitu, za frytki, generować obrazy tworzone przez ai? Chat gpt w podstswowej wersji pozwala tylko na 3 takie obrazy

1

I znów ten pseudoekspert Ćwiąkała zamiast prawilnego Ołłowskiego

0

Onana teraz interwencja jak w B klasie, albo i nawet gorzej xD

0

Widzieliście samochod Antonio z West Hamu po wypadku? No kurde może być z chłopem kiepsko


0

Zastanawiające jest zdziwienie chamstwem boiskowym Avili. Przecież to Argentyńczyk, więc można było w ciemno spodziewać się bandyckiego zachowania i prostactwa

3

@Lucyfffer Pena najlepszy po Yamalu, wybronił dwie setki

A Araujo czeka na kontrakt z Monachium i zastanawia się nad tym jak dogryźć Gundoganowi pozdrawiam

0

Nottingham brameczka z rożnego, piękne rozpoczęcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?