0

@marcin62 Ja właśnie czytałem całość tego co wyszło, ale nigdy nie przebrnąłem pierwszego odcinka. Przy takich namowach może się jednak zmotywuję

1

@FcPortoFan1999 No cóż najwyżej na wigilie dzieci nie dostaną obiadu

1

https://zapodaj.net/images/3fb2c19928b9b.jpg
No to zobaczymy kto postanowi odwalić

1

Co za bramki ładują

1

@Messiah10 jak ekspresso to tylko z mlekiem

0

@takisobiektos Naturalne zachowanie, co miał zrobić w ten sytuacji? Pech chciał że dwójka naszych zawodników będących z tyłu minęła się tą piłką

0

Ale padaka na Mestalla póki co

1

@gumaz Pudzian na prezydenta

0

A najgorszy to dzisiaj był chyba Olmo. Już Torre by mniej strat i niecelnych podań zaliczył xD
No zmiana dramat

1

@DiSBlaDE zaraz nowy rok i nowe możliwości

0

@Kuczek Nie no aż tak to nie. W 2010 jak miałem 12 lat pewnie oglądałem ostatnią walke wagi ciężkiej xd

4

Oglądałem pierwszą walkę boksu od czasów dzieciństwa. I tak teraz to wygląda? Żenada, jakoś inaczej to wspominałem hehe

1

Ambasada w niebie

2

Jesus co się odpalil, ale huknął

0

@Faro pewnie pokłócił się ze swoim kotem

9

Coś dawno nie było żadnego info o bitwie między Pakistanczykami a Hindusami na budowie nowego Camp Nou

0

Są już jakieś plotki transferowe o tym kto może dołączyć do City zimą?
I kogo wy byście tam widzieli aby ich gra ruszyła?

0

@Sysia11 odruch wymiotny opanowany, kobieta złoto

1

@vangoor o 20stej przy rondzie

0

@Guapo trzeba dziewczyny namówić na jakieś wino albo od razu z grubej rury czystą ładować

0

@Guapo @July_6_BcN @agaFCB widzimy się przy stodole

2

@MesQueUnClub96 czy człowiek za 500 lat będzie nadal tym samym co teraz? czy rozwój sztucznej inteligencji, bioinżynierii itp sprawi że ludzkość zostanie definiowana na nowo, a homo sapiens będą powoli wypierani przez nowy, lepszy gatunek?

0

Kto będzie na sylwestrze u Zduniaka?

1

@blakkudium Piłkarze o potencjale Solera, tak uważam. Mogliby przepaść w większym klubie

1

@VegetaPolska Niby kto? Gaya jako zmiennik na LO, Gasiarowski i Mosquera jako melodia przyszłości na obronę. Opcje dla hiszpańskich średniaków

7

Czego to oni nie wymyślą żeby zarobić pare euro XDD

2

Ale co mieliśmy zdobytą potrójną koronę w październiku to nasze

1

@Eklerek No i chyba niestety to będzie ten sezon gdzie polecą, może chociaż poskutkuje to sprzedażą klubu w lepsze ręce

0

Patologia w defensywie Valencii i niestety Espanyol z prowadzeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?