BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Podatny na kontuzję Olmo (nikt się nie spodziewał) i 60mln dziury budżetowej. No genialny ruch ugułem. Może i Olmo miał fajne wejście, ale faktycznie te urazy łapie i jeszcze ostatnio forma siadła dość mocno. Transfer mocno na siłę i czkawką się to może odbić grubemu bajerantowi
1
@Eklerek daj link
0
Reinildo stary fajtłapa, nigdy nie przekonywał. Ja bym się w to nie pchał, bo będzie to po prostu kolejny zbędny kontrakt i próba wypożyczenia po roku
44
Najlepsze jest to uczucie, gdy masz tyle odłożone, że już nie musisz pracować do końca roku
2
No i bramka niestety na konto Stolarczyka, słaba interwencja
1
Szkoda tego spalonego, już Vardy nadzieję zrobił xD
1
@draxidox Idealny klimacik na zimnego browara na lawkach w upalny dzień
0
Dawajcie pewniaczki na dziś, trzeba stworzyć zieloną turbo taśmę
0
Ostatni na kuponie został meczyk we włoskiej btts to pewnie się skończy bez bramki Atalanty xD
0
@Kgorecki2500 lepiej tak niż przywiązać do drzewa xD
1
@Rust_Cohle Pep i jego wybory personalne to ostatnio dobry mem
3
Najważniejsze że udało się wrócić do zasady 1:1 i nie trzeba sprzedawać trawy albo starych krzeselek z Camp Nou, aby uregulować sytuację finansową. Jeszcze tylko Haaland w lato i lecimy po potrójną koronę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
ADIDAS UEFA Champions League Goal wleciał pod choinkę także dzisiaj w kołchozie wszystkie lale będą pytać kto tak ladnie pachnie
0
@pt9 Zatrzymałem się gdzieś w trakcie 4 sezonu, ale fakt, serial mega przyjemny
13
@Who_you_mam absolutnie, po co nam obrońca który nie umie bronić
2
Powinni zdelegalizować te epapierosy, przecież tego oglądać się nie da bo tak nakopcili
0
@Gronek Sorloth wygląda jak zolnierz SS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@barcelonaLM
https://zapodaj.net/images/199afd916db27.jpg
Cześć Aniu, też mam 13 lat
0
@Sysia11 A były jakieś plotki o potencjalnym odejściu czy grzecznie przyjmuje karę dyscyplinującą? W jakimś Atletico by go chetnie zobaczyl
1
Gol olimpijski i w końcu MU w pipe
1
@FcPortoFan1999 to lepiej usuń bo ja kiedyś za takie coś wylapalem xD
1
@FcPortoFan1999 miałeś kiedyś bana? bo widzę cię codziennie w sumie
0
Bruno to powinien sprzedawać perfumy i gucci torby turystom w Turcji
0
Hahahah szkoda tego spalonego ale i tak piękne minuty na Molineux
0
A co w ogóle ma Amorin do Garnacho że go tak olewa? Postawa na treningach czy o co tam chodzi?
1
@Rewolucja123 @RezerwowyWojtus efekt braku hartowania się zimnym piwkiem na ławce pod blokiem
7
@Luciano99 Najgorzej jak kupujesz bilet na ostatnią chwilę bez gwarancji miejsca siedzącego..
0
Chyba Guardiola sam powinien odpuścić i sobie i zawodnikom, chyba że jakaś świeża krew w zimowym okienku rozbuja drużynę ale no fatalnie to wygląda