0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@capoN @barcelonaLM ale tych cudaków po czasie się miło wspomina, to był trolling na najwyższym poziomie xD

0

@Mitch_Atleta Walia 1 liga
Penybont - Haverfordwest County
BTTS

1

@AduŚ07 @barcelonaLM dinozaury xD

0

@LeoMessiiBarcaPepa 2008/9 o ten sezon chodzilo

0

@Satim 26 lat mam, a kibicuję pewnie od początku Guardioli, bo wiadomo Messi i wygrana LM 2008, więc to będzie lat 16

0

@PatrykBarca A ja uważam że trzeba podtrzymywać lokal i jest to fajne, że niektóre regiony mają swoje własne nazwy na dane rzeczy

0

@karolszymek Albatrosy

0

@TheNekro94 Na Podlasiu przychodzi dziadek mróz

2

@Zoker Mikołaj to jest na mikołajki, a w wigilie przychodzi gwiazdor xD

0

W Hiszpanii też jest tak płacz o obsadę bramki czy tylko u nas się to tak przeżywa?

0

@Eklerek i jakie top 3?

0

@tbas to chyba można uznać to za całkiem niezłe osiągnięcie

7

Czaicie, że są ludzie którzy z niecierpliwością wyczekują spotify wrapped, tylko po to, aby dumnie wszystkim ogłosić, że cały rok słuchali Oki, Sobel i Szpaku XDXDXD

0

Było gdzieś info jaki jest stan tego ziomka z Fiorentiny?

0

@Lordzi Pewnie dziś nie wznowią jak chłop o życie walczy. Piłkarze Fiorentiny na pewno nie będą chcieli kontynuować

1

@Kgorecki2500 Fajny posmak, ale nazwałbym to bardziej drwalem z sosem o smaku kurkowym bo tych kurek to tam nie uświadczysz xD

0

Jakiś pilkarz Fiorentiny zemdlał i dostał drgawek?

1

@messi564 co tam się wydarzyło?

0

Ale City jest miażdżone. Trochę szkoda Pepa, ale jednak morda się cieszy jak człowiek widzi tak beznadziejny ten klubik

3

Ale otłukują bramkę City

0

No i czas wyłączyć te gówno i włączyć Liverpool z Man City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co z De Bruyne? Znów ławka. Aż tak powoli wprowadzany po kontuzji czy jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia?

0

@LOPEZ16 Turla dropsa bo nie mamy klasowego pivota i tyke

2

@Pedri16Future Zależy jak wyglądasz. Jak jesteś obleśny to będzie to przemoc seksualna i uprzedmiotowienie kobiet, natomiast jeśli jesteś bogaty i przystojny będzie to tylko niewinny flirt

1

@Karzel może brak ci miłości w życiu?

0

@MesQueUnClub96 szacunek, godność, prawda, uczciwość, empatia i wolność

0

@Luciano99 zupełnie jak ter Stegen przez ostatni rok XDD

4

I w takich momentach zabawnie sobie przypomnieć komentarze sprzed miesiąca o pewnym mistrzostwie i o tryplecie. Oj uczy futbol pokory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?