2

Ale co mieliśmy zdobytą potrójną koronę w październiku to nasze

1

@Eklerek No i chyba niestety to będzie ten sezon gdzie polecą, może chociaż poskutkuje to sprzedażą klubu w lepsze ręce

0

Patologia w defensywie Valencii i niestety Espanyol z prowadzeniem

1

No to trzymamy kciuki za młodzików z Valencii

0

@Marian_Pazdzioch To nie ma żadnej wartości w ogóle, już teraz. Po prostu nikogo nie obchodzisz ani ty ani twoje czyny. Im szybciej to człowiek zrozumie tym lepiej

0

@joloskyy Najlepiej jest po prostu użyć umywalki

7

Jestem skrajnie wyczerpany, a przecież jest rano…

2

@reloaded Ojcu dobry alkohol a matuli jakis degustacyjny zestaw świeżo mielonych kaw

1

@Munio spoko wrócisz do pełnej sprawności w maju, fizjoterapia i tak ci pomoże bo takich mamy specjalistów

1

@Popitek12 Rodri gra, wczoraj pełne 90min a potem grill ogródku i częstowanie zimnym piwkiem gości. Widać TV i propaganda z niej płynąca ci nue służą

1

@Criss18Barca Caicedo bankowo

1

@DragonxNF głos rozsądku

1

Xavi by powiedział że byliśmy lepsi i jest zadowolony, Koeman by stwierdził że nie ma kim grac. Ciekawe co wymyśli Flick. Czyżby efekt nowej miotły przestał działać?

0

@Nightraider Wystarczy pójść i zrezygnować z ogromnej pensji

5

@gaq Juz w Brighton miało tak być

8

No niestety, ale po Fatim widać (jak już raz na rok zagra) że z niego nic już nie będzie. Po prostu chłopak przepadł i tyle. Ani szybkości, ani finezji, zmysł też zatracił. No zostało się męczyć do końca kontraktu albo pogonic do Arabii

2

@Kgorecki2500 I zawsze w opozycji do ludzi jedzących je na słodko

0

@prokofiew Myślę że to może być objaw niezdrowej zazdrości, frustacji oraz niezadowolenia z własnego życia

5

Nic tak nie denerwuje jak stare baby w kasie samoobsługowej które po 3 razy podczas jednych zakupow blokują kase

0

@MichuZ44 A więc ile godzin spędziłeś w tym roku jedząc drwala?

0

0

10 wyszło, raz się nie udalo. No tak się kończy gra z wysoką obroną

0

Shark Rekin Torres 7

0

No dokładnie, prędzej BVB strzeli pierwsze niż my, mieliście rację

0

O Juve 2:0 a Guardiola widzę dalej bez zmian. Ten jak się uprze to będzie trzymał tę 11stke do 93 minuty dopóki jednej bramki mu nie wcisną

0

O Robson faulowal to przypomniał o tym że w ogóle dziś gra

1

@Hindus Araujo by jeszcze czerwo dostał xdd

0

@clyde nie no po prostu strzał nie do obrony

6

@gumaz Rekin Shark i Torres

0

Nie ma ruchu w środku, nie ma kreacji. Tragedii też nie ma bo tworzyliśmy te okazje ale no brakuje wsparcia w środku dla skrzydel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?