BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale co mieliśmy zdobytą potrójną koronę w październiku to nasze
1
@Eklerek No i chyba niestety to będzie ten sezon gdzie polecą, może chociaż poskutkuje to sprzedażą klubu w lepsze ręce
0
Patologia w defensywie Valencii i niestety Espanyol z prowadzeniem
1
No to trzymamy kciuki za młodzików z Valencii
0
@Marian_Pazdzioch To nie ma żadnej wartości w ogóle, już teraz. Po prostu nikogo nie obchodzisz ani ty ani twoje czyny. Im szybciej to człowiek zrozumie tym lepiej
0
@joloskyy Najlepiej jest po prostu użyć umywalki
7
Jestem skrajnie wyczerpany, a przecież jest rano…
2
@reloaded Ojcu dobry alkohol a matuli jakis degustacyjny zestaw świeżo mielonych kaw
1
@Munio spoko wrócisz do pełnej sprawności w maju, fizjoterapia i tak ci pomoże bo takich mamy specjalistów
1
@Popitek12 Rodri gra, wczoraj pełne 90min a potem grill ogródku i częstowanie zimnym piwkiem gości. Widać TV i propaganda z niej płynąca ci nue służą
1
@Criss18Barca Caicedo bankowo
1
@DragonxNF głos rozsądku
1
Xavi by powiedział że byliśmy lepsi i jest zadowolony, Koeman by stwierdził że nie ma kim grac. Ciekawe co wymyśli Flick. Czyżby efekt nowej miotły przestał działać?
0
@Nightraider Wystarczy pójść i zrezygnować z ogromnej pensji
5
@gaq Juz w Brighton miało tak być
8
No niestety, ale po Fatim widać (jak już raz na rok zagra) że z niego nic już nie będzie. Po prostu chłopak przepadł i tyle. Ani szybkości, ani finezji, zmysł też zatracił. No zostało się męczyć do końca kontraktu albo pogonic do Arabii
2
@Kgorecki2500 I zawsze w opozycji do ludzi jedzących je na słodko
0
@prokofiew Myślę że to może być objaw niezdrowej zazdrości, frustacji oraz niezadowolenia z własnego życia
5
Nic tak nie denerwuje jak stare baby w kasie samoobsługowej które po 3 razy podczas jednych zakupow blokują kase
0
@MichuZ44 A więc ile godzin spędziłeś w tym roku jedząc drwala?
0
@Mitch_Atleta @mmaciass
@MesQueUnClub96 opinia
0
10 wyszło, raz się nie udalo. No tak się kończy gra z wysoką obroną
0
Shark Rekin Torres 7
0
No dokładnie, prędzej BVB strzeli pierwsze niż my, mieliście rację
0
O Juve 2:0 a Guardiola widzę dalej bez zmian. Ten jak się uprze to będzie trzymał tę 11stke do 93 minuty dopóki jednej bramki mu nie wcisną
0
O Robson faulowal to przypomniał o tym że w ogóle dziś gra
1
@Hindus Araujo by jeszcze czerwo dostał xdd
0
@clyde nie no po prostu strzał nie do obrony
6
@gumaz Rekin Shark i Torres
0
Nie ma ruchu w środku, nie ma kreacji. Tragedii też nie ma bo tworzyliśmy te okazje ale no brakuje wsparcia w środku dla skrzydel