BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale klimacik na Benito Villamarin
3
@MesQueUnClub96 Czasem zamiast szczurka trzeba bombkę zjeść, przejdzie jak się nochal wykuruje
3
@Kessie E tam. Nie narzeka, problemów chyba nie sprawia, od biedy zagra i to czasem nawet poprawnie. Głębia składu jest potrzebna no chyba że będziemy na ławce trzymać samą barce b
8
@wojopancer Obaj nie mają prawej nogi
3
@tristan87 Widać że pieniądze nie mają dla niego znaczenia, liczy się tylko sport. To jest ten mental
0
@arasz1819 Przecież ostatnimi występami chłop wskakuje do czołówki najlepszych LO w lidze. Cały sezon wiadomo Balde>> ale biorąc pod uwage ostatnie mecze to Camavinga wysoko ustawia poprzeczkę
0
@Emhyr Żadnych plotek nic takiego? Może to i tez lepiej
0
Firmino przyjdzie do nas? Jak myślicie? Auba to byłaby jakaś porażka xD Fajnie, miał tam jakieś wejście do klubu, zrobił ile tylko mógł, ale na tym jego kariera u nas powinna się zakończyć
9
Wzmocnienie czy zapchanie miejsca na ławce? Takie piłkarskie trupy nie powinny w ogóle być brane pod uwagę jeśli chcemy się liczyć w LM
0
@barcanawieki przedłużenie Busiego
0
@urbipl Czaisz mieszkać w takim mieście w bloku. Ostra jazda. Ciekawe jak tam sklepy i punkty usługowe. Może nawet nie ma potrzeby wychodzić na zewnątrz
0
@Fake69 Może mentalnością się dostosowuje do reszty?
2
@Medium Już jesteś namierzany
0
@Gaz Zagrał w tym sezonie więcej spotkań niż Araujo czy Christensen, a taki Pedri ma tylko 3 spotkania więcej na wszystkich frontach także no. Czekam na bombelka z niecierpliwością bo jest to jedyny skrzydłowy w tym klubie którego ogląda się z przyjemnością. Raphinha ostatnio coś rusza ale to totalnie nie ta skala co Dembele
A statystyki to naprawdę można potłuc o kant dupy bo taki Pedri w lidze ma asyst 0 tak? Czyli jego wkład w grę musi byc naprawdę mierny.
Po prostu zawsze bawi umniejszanie po tym jak ktoś złapie kontuzje i się zapomina jak wyglądała gra. Obecna pozycja w tabeli to naprawdę duża zasługa Dembele, a nastroje gdy był w składzie były dużo lepsze niż obecnie bo po prostu gra była płynna, szybka i zgrabna. Został zajechany tak samo jak Pedri co było kwestią czasu przez to ile obydwaj grali, a wynikało to z tego że żaden ze zmienników nie był w stanie zagwarantować poziomu chociaż zbliżonego do gry obu panów
0
@Gaz I jeszcze nie zapomnij dodać o stratach. Bo to bardzo dziwne że jak ktoś się decyduje na grę bezpośrednią to zdążają się pomyłki i zle decyzje. Zamiast rozciągać grę i tworzyć przewagę to lepiej po kółeczku podawać piłeczkę. Do tego oprocz dryblingu jako jeden z niewielu graczy potrafił posłać szybkie zaskakujące prostopadle podanie mijające obronę. Groźne akcje to w większości przechodziły przez jego stronę i sam je tworzył xD
0
@Gaz Przecież statystyki nie zawsze oddają wkład w grę. Alez ludzie szybko zapominają ile roboty wykonywał bombel szarżując po skrzydełku i ile okazji zostało przez kolegów zmarnowanych. Niejednokrotnie sam ciągnął naszą grę bo nikt inny nie był w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności. Ile taki Pedri uzbierał asyst w tym sezonie?
7
@MesQueUnClub96 A może malarza? Ania podobno każdy pędzel obsługuje
0
@WiernyKibicToJa Raphinha myślę
5
To w tym sezonie 2x 1:0 z Atletico. Simeone krew zalewa pewnie
5
@zeko0 Anka się nie zgodzi
6
Bez komentarza. Napastnik i to jeszcze z takim doświadczeniem przy marnym 1:0
3
Eric pewnie za Alonso. Jeden nic nie sknocil to trzeba drugiemu dać szansę
1
Dobrze że go za pitola nie złapał bo by mógł urwać
0
@kulek22 Właśnie tak to brzmiało xD
0
Co teraz skandowało CN?
10
@Limit_l3ss Ważne żeby po spotkaniu oboje byli zadowoleni, spełnieni i szczęśliwi
12
Fajnie jak taki kasztan se bramke strzeli i się cieszy. Aż się serce raduje
0
Pieknie Ferran, oby tak dalej
4
@4drian0 Zubizarreta umial w transfery
4
Griezmann niczym ta brzydsza z pary lesbijek