BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rashford boziu dobrze że tam był spalony bo wstyd
0
@Kgorecki2500 Strasznym dla nas bo jednak jesteśmy wychowywani w tym duchu narzuconym przez USA. To zależy od regionu, tam może być bohaterem. Chyba nawet Maradona bardzo sympatyzował z Che.
Tak samo Bandera dla nas zbrodniarz, dla Ukraińców bohater. Piłsudski na Litwie też nie bywał lubiany za swoje akcje
Wszystko zależy od tego z której strony spojrzysz
0
Valencia traci bramkę po dośrodkowaniu i robią się problemy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie
1
@Kgorecki2500 No w krajach Ameryki PD bywa często okreslany mianem bohatera więc może stąd ta flaga. Jakiś latino klimat, ale ciekawie byłoby się dowiedzieć coś więcej
2
@Chaoss Śląsk pewnie powrót na Oporowską
0
Ultrasi Cadiz jakoś sympatyzują z komunistami? Przed chwilą mi się rzuciła w oczy flaga wywieszona na trybunie za bramką z Che Guevara
1
@Sawik_10 Do tego lubi się odpalić z dziwną decyzją, głupim faulem czy głupim błędem. A jak tam kontuzje? Bo w tym sezonie trochę pauzy miał
0
@SuperPatsonFCB Do tego łzawiące oczy. Witam w klubie xD
U mnie po 20stce z pyłków dodatkowo zaczęło przechodzić krzyżowo na różnego rodzaju owoce/orzechy więc jest jeszcze gorzej bo wielu rzeczy muszę sobie odmawiac
1
@norbi77 Czwórka w blancie
0
@Inclusus Dobrego elektryka prąd nie tyka. Miksuj wszystko bez obaw
0
@macio_944 Najlepsze półsłodkie białe z tych do 40pln? Czasem sobie lubie chuknąć dwie maryjki liebfraumilch ale już mi się przepiły
2
@Kgorecki2500 Smakowe to nie jest piwo
0
Guruzeta brameczka, ale chyba jednak znów cofną xD
0
@Rust_Cohle Warto, nie trzeba ogrywać poprzednich części
0
@Zoker Czyli zbiorowy orgazm na la bambie spowodowany brakiem wolnego dziada przerodził się w skomlenie
0
Jak wczoraj funkcjonował środek pola? Bo oglądałem kurde Arsenal. Brak Busiego odczuwalny czy radość przed meczem była uzasadniona i piłeczka pięknie chodziła?
5
Ale dzikus z Haalanda jak się rozpędzi
0
@skubi99 Że jest to wersja Busquetsa z plusem bo obecnie jest w stanie troszkę więcej zaoferować :)
0
Rodri czyli 'Busquets+'
Idealnie to Twaro ujął
7
@KrychaFCB Ferran akurat zasłużył ale mógł Lewym troszkę porotowac. Tak czy siak Fati chyba skreślony w tym klubie i nawet nie ma co się dziwic
0
Uuuu szybko, to jest kurde ta różnica która jeden zawodnik może zrobić
0
@Albatros I przegramy xD
0
Mógł Kszawi zaszaleć i usadzić Lewego kosztem Fatiego na 9. Liga wygrana, Lewy by się otrząsnął a Fati miałby okazję sobie cenę podbić albo chociaż nam nadzieję zrobić że coś z niego będzie
0
@VeB 1899 Futbol totalny? Zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie tego zrozumieć, wybacz
1
Ale by obejrzał takie 4:3 dla Arsenalu po bramce w doliczonym. Arteta by mogl w łysą pacyne naszego Pepa strzelić żeby miał prysznic przed LM. Oby tylko hit nie zmienil się w kit i 0:0 jak to czasami bywa z meczami na szczycie
2
@KrwawiaceoczyVEB Ja już chyba wolę Ferrana xD
0
Dziadowski mecz. 4h snu zostało, no nie warto było
0
@Kapitan hawk Zapytaj u lokalnego turka w kebabie
6
@Kapitan hawk Vinicius go zjada jak psa, pod kazdym względem. Wymyśl coś innego
0
@La Pulgaa Nom narazie zero