0

Rashford boziu dobrze że tam był spalony bo wstyd

0

@Kgorecki2500 Strasznym dla nas bo jednak jesteśmy wychowywani w tym duchu narzuconym przez USA. To zależy od regionu, tam może być bohaterem. Chyba nawet Maradona bardzo sympatyzował z Che.
Tak samo Bandera dla nas zbrodniarz, dla Ukraińców bohater. Piłsudski na Litwie też nie bywał lubiany za swoje akcje
Wszystko zależy od tego z której strony spojrzysz

0

Valencia traci bramkę po dośrodkowaniu i robią się problemy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie

1

@Kgorecki2500 No w krajach Ameryki PD bywa często okreslany mianem bohatera więc może stąd ta flaga. Jakiś latino klimat, ale ciekawie byłoby się dowiedzieć coś więcej

2

@Chaoss Śląsk pewnie powrót na Oporowską

0

Ultrasi Cadiz jakoś sympatyzują z komunistami? Przed chwilą mi się rzuciła w oczy flaga wywieszona na trybunie za bramką z Che Guevara

1

@Sawik_10 Do tego lubi się odpalić z dziwną decyzją, głupim faulem czy głupim błędem. A jak tam kontuzje? Bo w tym sezonie trochę pauzy miał

0

@SuperPatsonFCB Do tego łzawiące oczy. Witam w klubie xD
U mnie po 20stce z pyłków dodatkowo zaczęło przechodzić krzyżowo na różnego rodzaju owoce/orzechy więc jest jeszcze gorzej bo wielu rzeczy muszę sobie odmawiac

1

@norbi77 Czwórka w blancie

0

@Inclusus Dobrego elektryka prąd nie tyka. Miksuj wszystko bez obaw

0

@macio_944 Najlepsze półsłodkie białe z tych do 40pln? Czasem sobie lubie chuknąć dwie maryjki liebfraumilch ale już mi się przepiły

2

@Kgorecki2500 Smakowe to nie jest piwo

0

Guruzeta brameczka, ale chyba jednak znów cofną xD

0

@Rust_Cohle Warto, nie trzeba ogrywać poprzednich części

0

@Zoker Czyli zbiorowy orgazm na la bambie spowodowany brakiem wolnego dziada przerodził się w skomlenie

0

Jak wczoraj funkcjonował środek pola? Bo oglądałem kurde Arsenal. Brak Busiego odczuwalny czy radość przed meczem była uzasadniona i piłeczka pięknie chodziła?

5

Ale dzikus z Haalanda jak się rozpędzi

0

@skubi99 Że jest to wersja Busquetsa z plusem bo obecnie jest w stanie troszkę więcej zaoferować :)

0

Rodri czyli 'Busquets+'
Idealnie to Twaro ujął

7

@KrychaFCB Ferran akurat zasłużył ale mógł Lewym troszkę porotowac. Tak czy siak Fati chyba skreślony w tym klubie i nawet nie ma co się dziwic

0

Uuuu szybko, to jest kurde ta różnica która jeden zawodnik może zrobić

0

@Albatros I przegramy xD

0

Mógł Kszawi zaszaleć i usadzić Lewego kosztem Fatiego na 9. Liga wygrana, Lewy by się otrząsnął a Fati miałby okazję sobie cenę podbić albo chociaż nam nadzieję zrobić że coś z niego będzie

0

@VeB 1899 Futbol totalny? Zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie tego zrozumieć, wybacz

1

Ale by obejrzał takie 4:3 dla Arsenalu po bramce w doliczonym. Arteta by mogl w łysą pacyne naszego Pepa strzelić żeby miał prysznic przed LM. Oby tylko hit nie zmienil się w kit i 0:0 jak to czasami bywa z meczami na szczycie

2

@KrwawiaceoczyVEB Ja już chyba wolę Ferrana xD

0

Dziadowski mecz. 4h snu zostało, no nie warto było

0

@Kapitan hawk Zapytaj u lokalnego turka w kebabie

6

@Kapitan hawk Vinicius go zjada jak psa, pod kazdym względem. Wymyśl coś innego

0

@La Pulgaa Nom narazie zero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?