0

@agaFCB No gdzie w takim upale i słońcu

3

Raphinha co poczarowal. To teraz fochy po tym dryblingu będą uzasadnione w przypadku zmiany

1

@kulek22 ojciec musi mieć potężne zakole żebyś na pedryla nie wyrósł

4

Lloris zmieniony, no ładnie. Az szkoda że Barca zaczyna bo ten kabaret by się dalej fajnie oglądało. Richarlison mógłby wejść i gołębia zatańczyć ze Stellinim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Romero w ogóle sobie stoi jak placek, zero ataku na piłkę, zero ustawienia no masakra

4

A potem wyjdzie Kane i powie że murawa była za sucha

1

@MesQueUnClub96 No może gra z wahadlami im lepiej wyjdzie xD

1

@AmigoBlancos Parodia w obronie

3

Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10

9

A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł

2

Dymani aż milo koguciki, Romero kapitalne zachowanie xD

0

Gaya ostra centra i samobój. 2:0

0

Lino i 1:0. Nico na początku że strzałem w poprzeczkę

1

Zaczynamy mecz w Elche. Jak Valencia tego nie uciągnie to będzie chyba gwóźdź do trumny

4

@Rust_Cohle Kupon zagrożony w 1 meczu? xD

3

2:2 w kielcach. Meczycho

2

Moriba pauza za czerwo to Nico od razu po kontuzji wchodzi do wyjściowego składu. Dzielą się minutami nasze asy

0

Kurde przerwałem granie FC bo myślałem że Valencia startuje o 13 a tu jednak za godzinkę. Z braku laku się obejrzy Lubinków w walce o utrzymanie

23

@okiemtypera_lucaxx95 Albo jak raplh kaminski (czymkolwiek jest to cos z garnkiem na lbie) mówi ze pani ze sklepu jej nie może mieć xD

1

Camavinga ale chodzi uhuhu

0

Ale wjechał ładnie Militao

0

@Faro Do nas miał iść

0

@Peciak Wejdź jeszcze raz to będzie można wyłączyć i nie marnować czasu

2

@Faro Olaboga Piotr? On jak się podnieci to ciezko o zahamowanie

0

A ten Lahoz w końcu przechodzi na emeryturę z końcem sezonu? Bo takie info latało jakiś czas temu

1

ano nic ta Celta nie gra, kwestia czasu aż im wbiją 3 brameczki. nawet z połowy wyjść nie są w stanie

2

Skusil Bayern kursem i niestety kupon pójdzie w maliny ale i tak beka XD

1

Komentarz usunięty

3

@wojopancer Przywództwo florka, takiego skurczybyka można im zazdrościć bo elegancko zarządza tym klubem porównując zadłużenie itd

Do tego umiejętność sprzedawania zawodników w odpowiednim momencie i nie za grosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?