BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB No gdzie w takim upale i słońcu
3
Raphinha co poczarowal. To teraz fochy po tym dryblingu będą uzasadnione w przypadku zmiany
1
@kulek22 ojciec musi mieć potężne zakole żebyś na pedryla nie wyrósł
4
Lloris zmieniony, no ładnie. Az szkoda że Barca zaczyna bo ten kabaret by się dalej fajnie oglądało. Richarlison mógłby wejść i gołębia zatańczyć ze Stellinim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Romero w ogóle sobie stoi jak placek, zero ataku na piłkę, zero ustawienia no masakra
4
A potem wyjdzie Kane i powie że murawa była za sucha
1
@MesQueUnClub96 No może gra z wahadlami im lepiej wyjdzie xD
1
@AmigoBlancos Parodia w obronie
3
Isak 4 XDDD Niech wbiją i 10
9
A najlepsze jest to że jeszcze Lenglet nie wszedł
2
Dymani aż milo koguciki, Romero kapitalne zachowanie xD
0
Gaya ostra centra i samobój. 2:0
0
Lino i 1:0. Nico na początku że strzałem w poprzeczkę
1
Zaczynamy mecz w Elche. Jak Valencia tego nie uciągnie to będzie chyba gwóźdź do trumny
4
@Rust_Cohle Kupon zagrożony w 1 meczu? xD
3
2:2 w kielcach. Meczycho
2
Moriba pauza za czerwo to Nico od razu po kontuzji wchodzi do wyjściowego składu. Dzielą się minutami nasze asy
0
Kurde przerwałem granie FC bo myślałem że Valencia startuje o 13 a tu jednak za godzinkę. Z braku laku się obejrzy Lubinków w walce o utrzymanie
23
@okiemtypera_lucaxx95 Albo jak raplh kaminski (czymkolwiek jest to cos z garnkiem na lbie) mówi ze pani ze sklepu jej nie może mieć xD
1
Camavinga ale chodzi uhuhu
0
Ale wjechał ładnie Militao
0
@Faro Do nas miał iść
0
@Peciak Wejdź jeszcze raz to będzie można wyłączyć i nie marnować czasu
2
@Faro Olaboga Piotr? On jak się podnieci to ciezko o zahamowanie
0
A ten Lahoz w końcu przechodzi na emeryturę z końcem sezonu? Bo takie info latało jakiś czas temu
1
ano nic ta Celta nie gra, kwestia czasu aż im wbiją 3 brameczki. nawet z połowy wyjść nie są w stanie
2
Skusil Bayern kursem i niestety kupon pójdzie w maliny ale i tak beka XD
1
Komentarz usunięty
3
@wojopancer Przywództwo florka, takiego skurczybyka można im zazdrościć bo elegancko zarządza tym klubem porównując zadłużenie itd
Do tego umiejętność sprzedawania zawodników w odpowiednim momencie i nie za grosze