BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No halo Yaya Toure, agent mówił że szaman zdjął klątwę
2
Ale urwał o boże, to mu wyszło
0
Ale tak patrząc na poziom, zaangażowanie, taktykę, dyscyplinę i ogólnie całokształt to my naprawdę wyglądamy jak drużyna z LE. Długa droga do tego co tu City prezentuje
7
@AFA90 Dwie najbardziej ofensywne drużyny w europie. Byłby ogień
0
Rodri ajj ale niech szuka tych strzałów skubaniec bo Real ładnie zaparkowal
0
Ale Mahrez ostatnio top spotkanie i cyk ława. Mają tam skurczybyki możliwości
6
Jakby Benzema to dobrze przyjął to dupa by mogła pęknąć
0
@KlonaZepan @dniel Normalnie 3 z tylu, Akanji LŚO, Stones obok Rodriego w środku pola
2
Najlepszą fuchę mają te łebki trzepoczące tą flagą piłki na środku xD
1
@Tabaluga37 tiktok fajen, dupami kręcą tańczą a nie gejowski twitter gdzie jeden z drugim zamknięty w domu piłuje mordę w imie jakichś odklejonych idealow
0
@The Game 10 Chyba tak
1
@Comentateiro No ale po transferze gość był po prostu cienki i wydana na niego kwota to był powód do smiechu. Dopiero w tym sezonie odpalił. Widzisz błazna co się kopie po czole za 100mln to się smiejesz
0
Oho wyzwiska w studio od kibiców Barcelony i zapraszanie do przyjazdu zawodników City na oglądanie pucharów wielkiego Realu Madryt
0
@dniel 3 z tyłu, Stones będzie biegał przy Rodrim xD
0
Jezu takie upokorzenie z 4:0 Realu na Bernabeu i zaciesz Haalanda po hat tricku, ajj byłoby pięknie
0
@Compadre Sergi Samper
1
@Rust_Cohle Taki wydaje się pozytywny cygan co chętnie ci zegarek sprzeda albo garnki po taniości
0
@nexxo Sportowo i pod względem zarządzania City ich po prostu miażdży. Zobaczymy co z tego Newcastle będzie bo mają potencjał na naprawę fajny projekt
5
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTI4NDg3NDgwMDrSdjVwngVHPg9a1uI%3D
Klątwa jednego meczu trwa. Wczoraj MU a dziś 1 bramka
7
@Bartula Krótko i zwięźle, a że się napić lubi to tylko świadczy o tym że jest prawdziwym potężnym POLAKIEM
2
W sumie szkoda byłoby widzieć odejście Messiego od europejskiego futbolu bo jeszcze mógłby poczarować, ale z drugiej strony jeśli ma zabrać ze sobą ostatnie relikty ery amigosow z tego klubu to spoko. Poza tym za rok znów byłoby zastanawianie się co dalej, co po Messim itp co już przechodziliśmy tyle razy
Ogarnąć kontrakty wszystkich naszych młodych i dalej spokojnie budować drużynę
0
@koksik2700 Czyli mówisz przeszkadza ci jak mówi do ciebie tatuśku?
0
@takisobiektos ewentualnie jakiś nawiedzony szachista się znajdzie
4
@koziar Takie wnioski można nawet wyciągnąć po tym jak grał u nas. Ludzie jakoś zaślepieni 5cioma spotkaniami xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://zapodaj.net/images/44fa5143eb9c0.jpg
https://zapodaj.net/images/9fee10b541b2f.jpg
Przy okazji Rakow dał się skroić z flagi
0
@Lanosss Po tym co mówił Tudor po 1 połowie to widać mega spadek morale, jakby atmosfera i zaangażowanie siadło totalnie
1
@FcPortoFan1999 Poszła podwójna zmiana przed przerwą
2
@Comentateiro To dziś czas na blamaż 6:0 czy coś, zbyt długo nie było
2
Freed From Desire chyba niedługo zostanie znienawidzone. Najbardziej katowana piosenka świata na stadionach. Wczoraj na Lechii przeróbki spiewane, włączam studio to w Kielcach na stadionie już dudni. Po finale PP też chyba tym brzęczeli