6

No halo Yaya Toure, agent mówił że szaman zdjął klątwę

2

Ale urwał o boże, to mu wyszło

0

Ale tak patrząc na poziom, zaangażowanie, taktykę, dyscyplinę i ogólnie całokształt to my naprawdę wyglądamy jak drużyna z LE. Długa droga do tego co tu City prezentuje

7

@AFA90 Dwie najbardziej ofensywne drużyny w europie. Byłby ogień

0

Rodri ajj ale niech szuka tych strzałów skubaniec bo Real ładnie zaparkowal

0

Ale Mahrez ostatnio top spotkanie i cyk ława. Mają tam skurczybyki możliwości

6

Jakby Benzema to dobrze przyjął to dupa by mogła pęknąć

0

@KlonaZepan @dniel Normalnie 3 z tylu, Akanji LŚO, Stones obok Rodriego w środku pola

2

Najlepszą fuchę mają te łebki trzepoczące tą flagą piłki na środku xD

1

@Tabaluga37 tiktok fajen, dupami kręcą tańczą a nie gejowski twitter gdzie jeden z drugim zamknięty w domu piłuje mordę w imie jakichś odklejonych idealow

0

@The Game 10 Chyba tak

1

@Comentateiro No ale po transferze gość był po prostu cienki i wydana na niego kwota to był powód do smiechu. Dopiero w tym sezonie odpalił. Widzisz błazna co się kopie po czole za 100mln to się smiejesz

0

Oho wyzwiska w studio od kibiców Barcelony i zapraszanie do przyjazdu zawodników City na oglądanie pucharów wielkiego Realu Madryt

0

@dniel 3 z tyłu, Stones będzie biegał przy Rodrim xD

0

Jezu takie upokorzenie z 4:0 Realu na Bernabeu i zaciesz Haalanda po hat tricku, ajj byłoby pięknie

0

@Compadre Sergi Samper

1

@Rust_Cohle Taki wydaje się pozytywny cygan co chętnie ci zegarek sprzeda albo garnki po taniości

0

@nexxo Sportowo i pod względem zarządzania City ich po prostu miażdży. Zobaczymy co z tego Newcastle będzie bo mają potencjał na naprawę fajny projekt

5

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTI4NDg3NDgwMDrSdjVwngVHPg9a1uI%3D

Klątwa jednego meczu trwa. Wczoraj MU a dziś 1 bramka

7

@Bartula Krótko i zwięźle, a że się napić lubi to tylko świadczy o tym że jest prawdziwym potężnym POLAKIEM

2

W sumie szkoda byłoby widzieć odejście Messiego od europejskiego futbolu bo jeszcze mógłby poczarować, ale z drugiej strony jeśli ma zabrać ze sobą ostatnie relikty ery amigosow z tego klubu to spoko. Poza tym za rok znów byłoby zastanawianie się co dalej, co po Messim itp co już przechodziliśmy tyle razy
Ogarnąć kontrakty wszystkich naszych młodych i dalej spokojnie budować drużynę

0

@koksik2700 Czyli mówisz przeszkadza ci jak mówi do ciebie tatuśku?

0

@takisobiektos ewentualnie jakiś nawiedzony szachista się znajdzie

4

@koziar Takie wnioski można nawet wyciągnąć po tym jak grał u nas. Ludzie jakoś zaślepieni 5cioma spotkaniami xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@Lanosss Po tym co mówił Tudor po 1 połowie to widać mega spadek morale, jakby atmosfera i zaangażowanie siadło totalnie

1

@FcPortoFan1999 Poszła podwójna zmiana przed przerwą

2

@Comentateiro To dziś czas na blamaż 6:0 czy coś, zbyt długo nie było

2

Freed From Desire chyba niedługo zostanie znienawidzone. Najbardziej katowana piosenka świata na stadionach. Wczoraj na Lechii przeróbki spiewane, włączam studio to w Kielcach na stadionie już dudni. Po finale PP też chyba tym brzęczeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?