4

@Pawel13sz całe te mistrzostwa w drabince będą losowane więc pełna dowolność

1

@mrboom No ale to właśnie mówimy o dwóch różnych rzeczach, bo jak ktoś chce robić mięśnie to wręcz długie spacery czy rower są mniej wskazane (no rower pod łydki ewentualnie). A jak się chce typowo gubić kałdun to są najlepsze bo po pierwsze nawet grubasek jest w stanie podchodzić godzinkę, dwie, a po drugie to jest długi równomierny wysiłek. Ja w czasie intensywnego spaceru (ok. 6km/h) przy mojej wadze jestem w stanie spalić 700kcal w niecałe półtorej godziny, według Garmina.
Wiadomo że jakbym był w tym czasie w stanie biegać to bym spalił z 2k xD Ale ja bym przebiegł może z 5min i dyntka

0

@mrboom Co z tego, że spalasz trochę więcej kcal w danym odcinku czasu, jak wysiłek jest krótszy a do tego dużo bardziej budujesz mięśnie więc tak naprawdę nie gubisz tych kg?

0

@mrboom co Ty gadasz :D To jest absolutnie najlepsza aktywność do regularnego zrzucania masy ciała. Szybkie spacery nawet lepsze niż rower.

0

@clyde Kwestia jak ktoś jest gruby w zasadzie. Jeśli po prostu gruby ale nie wpada w otyłość to ja bym się zgodził z takim stwierdzeniem.

0

@maciar No dobra ale to trochę nietypowa wieś jednak. Nie dość że na przecięciu dwóch dróg ekspresowych to jeszcze tuż pod wielką aglomeracją miejską. To tam 90% mieszkańców to faktycznie gdańszczanie pewnie

2

@damian16161212 Nie, nie, Yamalek z Pedrim wygrywają

22

@maciar To niezła wieś jak ma 15tys mieszkańców lol :D

1

@pt9 Nie no mieszkam w okolicach Łodzi :D We Wrocławiu to się żyć nie da bo takie upały. Właśnie pogoda w Trójmieście mi najbardziej odpowiada dlatego tam jeżdżę na wakacje. 20-25 stopni, wiaterek, piękna sprawa.

2

@pt9 Jest wiosna, to dziwne że pada? :D Nie no już bez przesady... U mnie to jest dopiero dziwne bo prawie w ogóle nie pada. Jadę do Jelitkowa w poniedziałek i jestem zadowolony bo ma być stabilnie koło 20 stopni

1

@pt9 Ale wiesz, że jeszcze nawet nie ma lata? :D

0

@marcin62 no ale jak oni to zrobią że z totalnego badassa nagle stanie się postacią która musi się wszystkiego uczyć? Znowu zabieg z utratą pamięci? Trochę słabe.
@AlphaNumeric no ja się nie zgadzam i uważam że światowa społeczność graczy też będzie dość sceptyczna

0

@Foton ale w jaki chory sposób dotyczy to ciebie? xD

0

@marcin62 Trochę tak ale to jest też takie zajechanie znanej marki. Wiadomo, że i GoW i Wiedźmin się sprzedadzą dobrze, ale potem może być już ciężko to ciągnąć

1

@Verore to jest kolejna ustawa która nic nie wnosi, tak jest to niepotrzebne komplikowanie bardzo nieskomplikowanej sytuacji... U nas potrzeba 12 stron nowej ustawy bo banda kościółkowych nie może przeboleć że dwie kobiety albo dwóch facetów się nazwie małżeństwem. To jest zwyczajnie żałosne

2

@marcin62 Nie no ja nie rozumiem. To się robi nową serię. God of War = Kratos. Tak samo uważam, że kretyńskim pomysłem jest robienie przez Redów Wiedźmina 4 bez Geralta. Zróbcie Ciri 1 albo Jaskółka 1... Dominos totalnie z rigczem

1

@Verore Totalnie debilne i niepotrzebne utrudnianie już i tak zawiłego prawa. Mamy już taką "umowę" w prawie i nazywa się ona małżeństwo cywilne. Nie potrzeba żadnej innej formy

2

@michal26 Też niestety nie wiem o co chodzi ale dziwi mnie że potrzebujemy kolejnego "tworu prawnego" "osoba najbliższa". W jakim celu?

2

@Verore Nie wiem co to znaczy status osoby najbliższej

0

@Nazio_87 Jak nie grałeś to nie będziesz miał wielkich oczekiwań więc i wielkiego zawodu nie będzie. Ale ja uważam, że to nie jest gra na miarę 2026 roku, jak ktoś nie ma sentymentu do Gothica to się odbije od tego

4

@alone49 Bez kitu ja nie rozumiem takich postów jak tego gościa. Ja np teraz mam 1300 renty, a żona pracuje. Wcześniej Ona była na macierzyńskim, wychowawczym, a ja pracowałem. Nie wiem chyba na tym polega związek, że sobie partnerzy pomagają. Ja też nie wierzę, w takie odejście bez powodu po powiedzmy 20 latach związku.

2

@beter2 Jestem ciekawy jak bardzo krystaliczny był ten facet z twojej bliskiej rodziny, że od tak z dnia na dzień jego żonie "odpieprzyło" :D

1

@L4ngusta Nie sprawdzam ale na lokalnych mediach społecznościowych i tak każdy taki wypadek jest opisywany. Mamy taką lokalną grupę "Nocna Jazda" która szczególnie mocno monitoruje takie rzeczy

2

@Verore hmm no raczej jak komentują kadrę to jej kibicują i nikt nie ma pretensji xD

2

Ale meczycho! Brawo brawo brawo, klasa światowa Majeczka

3

@Popitek12 nieszablonowa opinia

1

Dawno mnie żaden mecz piłki tak nie ekscytował. Jakość gry + emocje, niesamowite. Ostatnio chyba nasz rewanż z Interem

4

Ale doskonały poziom tenisa dziewczyny prezentują

1

@PatrychoO zgadzam się. W piłce już mało co mnie zachwyca

1

@martusiaaaa zgadza się ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?