0

@Kamiloza91 xD jak się zna tylko młodych ludzi z miasta to możliwe. A poza tym rozpoczęcie meczu o 22-23 znaczy że trzeba nie spać do 24-1 w nocy...
@Kubajnos345 no dla mnie zdecydowanie lepsza 18

1

@Kubajnos345 super xD szkoda że znaczna część ludzi już śpi o tej godzinie

1

@BojanKriKicz atmosferowicz musi być

1

@DariaFCB nie. Myślę że to się tylko takie "zapychacze" w trakcie jak robi research do większych materiałów

0

@Kgorecki2500 tworzy świetne materiały w ciekawej formie, z których można się mnóstwo dowiedzieć. Wartościowy content w porównaniu z większością ścieku w internecie. Serię o Titanie oglądałem ze trzy razy

0

@AlwaysBlaugrana Chłop pisze o edukacji i w tym samym zdaniu "do edukować" xD Co Ty chłopie porównujesz Barce do City z nieograniczonym budżetem? My mamy problemy rejestrować graczy do pierwszego zespołu, a teraz niby mamy luksus ściągać typa za 80 baniek żeby zmieniał Raphinię? No litości, przecież to szczyt głupoty nie mając 9tki i potrzebując wzmocnień do obrony

0

@agaFCB Musi być ładnie zielono :) U nas zdechlica, na działce codziennie trzeba lać, tylko czekać aż zabronią podlewania ogródków z sieci

0

@Omoziu Jakbym to usłyszał na początku jego kariery to jeszcze bym uwierzył :D O chłopie usłyszałem pierwszy raz w kontekście Barcy tydzień temu

5

@Omoziu kibice to już wszystkk łykną bez kitu :D

0

@Laminedependencia jak nikt nie chce dla nich grać to po co podpisują kontrakt na 5 lat z ogromną klauzulą

1

@agaFCB fajnie macie tam gdzie mieszkasz. Ja już powoli zapominam co to znaczy deszcz

1

@AlwaysBlaugrana xD transfery za 200 milionów do uzupełnienia ławki. To nieźle się bawimy

0

@PatrychoO a co się znowu stało? :)

1

@Kgorecki2500 zazwyczaj nic

0

@Donnie_Darko wszystko zgoda ale my mamy lewe skrzydło obsadzone a średnio chyba sytuacja finansowa pozwala nam na kupowanie rezerwowego za 80 baniek co?

1

Dalej nie bardzo rozumiem ideę tego transferu no ale ja nie wszystko muszę rozumieć

0

@clyde nie wiem czy najlepsza ale na pewno absolutna topka

0

@Antimadridista_WR po co chodzić do fryzjera co 3 tygodnie? xD

2

@marcin62 jakbym miał siedzieć godzinę u fryzjera to bym jajko zniósł xD już o cenie nie wspomnę

0

@kaamil1910 reprezentacja, młodzież hobbystycznie albo retirement

0

@Maker0 o to to. Żaden uczciwy inwestor amator nie będzie doradzał w co inwestować tylko poleci zdobyć informacje :)

9

@Frimpong no to jest plus niewątpliwie

0

@PatrykBarca żebyśmy tylko nie skończyli jak oni xD

1

@barteq no właśnie to jest moje pytanie. Raphinia zostaje Rashford niby też to mają we 3 grać na tym lewym skrzydle?

0

@Lionel_Messi10 weź mi tą pokrakę z Atletico. Żadnych Alvarezów za 100+ milionów

1

@patrykzmc2000 przyznam że Newcastle raczej nie oglądałem ale 1800min 6 bramek 2 asysty, dupki nie urywa

1

@escarabajo Pewnie nawet za dychę bym poszedł :D Ale bym się męczył w słońcu xD

1

@kocuur wolałbym grać tam gdzie więcej zarobię ale też w kraju gdzie jest znośny klimat. Np nie chciałbym grać w Arabii

0

@4drian0 w ogóle nie patrzę na takie oceny, słucham ewentualnie dłuższych materiałów, które analizują gry a nie oceniają czy autorowi się dobrze grało. Po 10tkach dla Diablo IV straciłem nadzieję

3

@4drian0 niemożliwe żeby ktoś jeszcze w 2026 roku brał na poważnie oceny z takich źródeł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?