@Kamiloza91 xD jak się zna tylko młodych ludzi z miasta to możliwe. A poza tym rozpoczęcie meczu o 22-23 znaczy że trzeba nie spać do 24-1 w nocy... @Kubajnos345 no dla mnie zdecydowanie lepsza 18
@Kgorecki2500 tworzy świetne materiały w ciekawej formie, z których można się mnóstwo dowiedzieć. Wartościowy content w porównaniu z większością ścieku w internecie. Serię o Titanie oglądałem ze trzy razy
@AlwaysBlaugrana Chłop pisze o edukacji i w tym samym zdaniu "do edukować" xD Co Ty chłopie porównujesz Barce do City z nieograniczonym budżetem? My mamy problemy rejestrować graczy do pierwszego zespołu, a teraz niby mamy luksus ściągać typa za 80 baniek żeby zmieniał Raphinię? No litości, przecież to szczyt głupoty nie mając 9tki i potrzebując wzmocnień do obrony
@Donnie_Darko wszystko zgoda ale my mamy lewe skrzydło obsadzone a średnio chyba sytuacja finansowa pozwala nam na kupowanie rezerwowego za 80 baniek co?
@4drian0 w ogóle nie patrzę na takie oceny, słucham ewentualnie dłuższych materiałów, które analizują gry a nie oceniają czy autorowi się dobrze grało. Po 10tkach dla Diablo IV straciłem nadzieję
0
@Kamiloza91 xD jak się zna tylko młodych ludzi z miasta to możliwe. A poza tym rozpoczęcie meczu o 22-23 znaczy że trzeba nie spać do 24-1 w nocy...
@Kubajnos345 no dla mnie zdecydowanie lepsza 18
1
@Kubajnos345 super xD szkoda że znaczna część ludzi już śpi o tej godzinie
1
@BojanKriKicz atmosferowicz musi być
1
@DariaFCB nie. Myślę że to się tylko takie "zapychacze" w trakcie jak robi research do większych materiałów
0
@Kgorecki2500 tworzy świetne materiały w ciekawej formie, z których można się mnóstwo dowiedzieć. Wartościowy content w porównaniu z większością ścieku w internecie. Serię o Titanie oglądałem ze trzy razy
0
@AlwaysBlaugrana Chłop pisze o edukacji i w tym samym zdaniu "do edukować" xD Co Ty chłopie porównujesz Barce do City z nieograniczonym budżetem? My mamy problemy rejestrować graczy do pierwszego zespołu, a teraz niby mamy luksus ściągać typa za 80 baniek żeby zmieniał Raphinię? No litości, przecież to szczyt głupoty nie mając 9tki i potrzebując wzmocnień do obrony
0
@agaFCB Musi być ładnie zielono :) U nas zdechlica, na działce codziennie trzeba lać, tylko czekać aż zabronią podlewania ogródków z sieci
0
@Omoziu Jakbym to usłyszał na początku jego kariery to jeszcze bym uwierzył :D O chłopie usłyszałem pierwszy raz w kontekście Barcy tydzień temu
5
@Omoziu kibice to już wszystkk łykną bez kitu :D
0
@Laminedependencia jak nikt nie chce dla nich grać to po co podpisują kontrakt na 5 lat z ogromną klauzulą
1
@agaFCB fajnie macie tam gdzie mieszkasz. Ja już powoli zapominam co to znaczy deszcz
1
@AlwaysBlaugrana xD transfery za 200 milionów do uzupełnienia ławki. To nieźle się bawimy
0
@PatrychoO a co się znowu stało? :)
1
@Kgorecki2500 zazwyczaj nic
0
@Donnie_Darko wszystko zgoda ale my mamy lewe skrzydło obsadzone a średnio chyba sytuacja finansowa pozwala nam na kupowanie rezerwowego za 80 baniek co?
1
Dalej nie bardzo rozumiem ideę tego transferu no ale ja nie wszystko muszę rozumieć
0
@clyde nie wiem czy najlepsza ale na pewno absolutna topka
0
@Antimadridista_WR po co chodzić do fryzjera co 3 tygodnie? xD
2
@marcin62 jakbym miał siedzieć godzinę u fryzjera to bym jajko zniósł xD już o cenie nie wspomnę
0
@kaamil1910 reprezentacja, młodzież hobbystycznie albo retirement
0
@Maker0 o to to. Żaden uczciwy inwestor amator nie będzie doradzał w co inwestować tylko poleci zdobyć informacje :)
9
@Frimpong no to jest plus niewątpliwie
0
@PatrykBarca żebyśmy tylko nie skończyli jak oni xD
1
@barteq no właśnie to jest moje pytanie. Raphinia zostaje Rashford niby też to mają we 3 grać na tym lewym skrzydle?
0
@Lionel_Messi10 weź mi tą pokrakę z Atletico. Żadnych Alvarezów za 100+ milionów
1
@patrykzmc2000 przyznam że Newcastle raczej nie oglądałem ale 1800min 6 bramek 2 asysty, dupki nie urywa
1
@escarabajo Pewnie nawet za dychę bym poszedł :D Ale bym się męczył w słońcu xD
1
@kocuur wolałbym grać tam gdzie więcej zarobię ale też w kraju gdzie jest znośny klimat. Np nie chciałbym grać w Arabii
0
@4drian0 w ogóle nie patrzę na takie oceny, słucham ewentualnie dłuższych materiałów, które analizują gry a nie oceniają czy autorowi się dobrze grało. Po 10tkach dla Diablo IV straciłem nadzieję
3
@4drian0 niemożliwe żeby ktoś jeszcze w 2026 roku brał na poważnie oceny z takich źródeł :D