@Luciano99 w sumie przy naszym stylu ważniejsza skuteczność w ataku. I będziemy grali taktyką żeby strzelić jedną więcej niż puścimy sam na sam z Garcią
@Kidd ja aż tak w tym temacie nie siedzę ale obstawiam że jeśli mówimy o bardzo dużych firmach to ciężko znaleźć taką która byłaby w 100% kontrolowana przez założyciela. Nie wiem jak tam branża "okniarska" może tam by się znalazł jakiś przyklad
@tbas Nie da się rozwijać firmy globalnie bez globalnych inwestorów. Nie ta skala finansowa. A jak wejdą z paczkomatami na rynek USA dzięki Fedexowi to może być game changer totalny
@Zoker Kwestia tego co to znaczy, że firma jest polska. Założona przez Polaka, z Polakiem jako prezesem i płacąca podatki w Polsce. Dla mnie jak najbardziej jest polska, z czego te podatki są najważniejszym czynnikiem
@Foro To może Ty nam wszystkim wytłumacz o co autorowi chodziło bo za ch** nikt nie zrozumiał. Ale może nadajecie na tych samych falach a Tobie uda się to jakoś rozsądniej ubrać w słowa.
@Ramos9248 Wiadomo, populacja tego forum to nie są wszyscy, ale jeśli na setki osób które przeczytały ten post, nie zgodził się z Tobą literalnie NIKT, to już jednak o czymś świadczy :D Ale może to jeden wielki przypadek albo spisek
@Jakchcesz Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie te szury walczące z układem i korporacjami sprzedają swój syf za gruby hajs. Ale czemu mnie to dziwi, pato celebryci są wszędzie popularni
@Kgorecki2500 ja uważam że kryterium kto jest twoim partnerem nie powinno mieć żadnego znaczenia przy procesie adopcyjnym. Równie dobrze uważam że singiel lub singielka mająca możliwości i chęci powinni móc zaadoptować dziecko
@maroon Przede wszystkim to "kanon piękna" o ile w ogóle istnieje to odnosi się wyłącznie do pokazów mody/wyborów miss. "Kanon piękna" nie ma ŻADNEGO znaczenia w przypadku relacji międzyludzkich :D
@reloaded powszechnie wiadomo że kontakt maszynki do golenia z nogą wymusza na odbycie kontakt z obcym penisem, factos. Ja nie golę ale co to ma za znaczenie co robią inni :D
@maroon ja nie uważam że ich model jest idealny ale chociaż dostrzegają problem. W Polsce alkoholunio, wódeczka, piwerko, winko są traktowane jak słodycze przez dzieci. Ludzie dostają małpiego rozumu
0
@Luciano99 w sumie przy naszym stylu ważniejsza skuteczność w ataku. I będziemy grali taktyką żeby strzelić jedną więcej niż puścimy sam na sam z Garcią
0
@tbas Ale on dokupuje akcji :D
2
@Kidd ja aż tak w tym temacie nie siedzę ale obstawiam że jeśli mówimy o bardzo dużych firmach to ciężko znaleźć taką która byłaby w 100% kontrolowana przez założyciela. Nie wiem jak tam branża "okniarska" może tam by się znalazł jakiś przyklad
1
@tbas Nie da się rozwijać firmy globalnie bez globalnych inwestorów. Nie ta skala finansowa. A jak wejdą z paczkomatami na rynek USA dzięki Fedexowi to może być game changer totalny
3
@Zoker Kwestia tego co to znaczy, że firma jest polska. Założona przez Polaka, z Polakiem jako prezesem i płacąca podatki w Polsce. Dla mnie jak najbardziej jest polska, z czego te podatki są najważniejszym czynnikiem
0
@Foro To może Ty nam wszystkim wytłumacz o co autorowi chodziło bo za ch** nikt nie zrozumiał. Ale może nadajecie na tych samych falach a Tobie uda się to jakoś rozsądniej ubrać w słowa.
0
@Profesorek Ja kawy nie piję ale żona mówi, że to jest najlepsza kawa jaką piła.
https://bezplanu.com/sklep/kategoria/kawa/?srsltid=AfmBOoqzzNejDTPhBw-eju-HsjL0LZsAIddWB3kvcUef_MeBqMWooDeS
2
@Ramos9248 Wiadomo, populacja tego forum to nie są wszyscy, ale jeśli na setki osób które przeczytały ten post, nie zgodził się z Tobą literalnie NIKT, to już jednak o czymś świadczy :D Ale może to jeden wielki przypadek albo spisek
18
Hahaha xD sędziowie strikes back. W tej walce nie kibicuję nikomu
1
@July_6_BcN o widzisz to nie miałem pojecia :D no nic może żaden zwyrol się nie trafi :D
0
@July_6_BcN a tak btw gdzie tam widać jej konto? :D
0
@Roobo to nieźle się ludzie bawią o 2 dychy zwrotu :D
@July_6_BcN ja nie panimaju tego Instagrama xD
2
https://www.instagram.com/reel/DYj3N6Ry3kx/?igsh=azZic3NtaWZucXQw
Ale przekręt xD AI zaprzągnięte w służbę okradania lokali przez glovo haha
15
@Jakchcesz Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie te szury walczące z układem i korporacjami sprzedają swój syf za gruby hajs. Ale czemu mnie to dziwi, pato celebryci są wszędzie popularni
2
@Transu96 xD to rozumiem haha xD
@michal26 tak coś miałem podejrzenie ale nie miałem pewności
2
@AduŚ07 ludziom się naprawdę podobają tak wielkie piersi?
6
@Kgorecki2500 ja uważam że kryterium kto jest twoim partnerem nie powinno mieć żadnego znaczenia przy procesie adopcyjnym. Równie dobrze uważam że singiel lub singielka mająca możliwości i chęci powinni móc zaadoptować dziecko
5
@maroon Przede wszystkim to "kanon piękna" o ile w ogóle istnieje to odnosi się wyłącznie do pokazów mody/wyborów miss. "Kanon piękna" nie ma ŻADNEGO znaczenia w przypadku relacji międzyludzkich :D
7
@Ramos9248 xD Totalny poziom mułu "więc jeśli moja partnerka by się roztyła i nie chciała nic z tym zrobić - wówczas tak, zerwałbym."
0
@BojanKriKicz Nie lubię marnować czasu, szczególnie rano
1
@esem91 dentysta znany z tego że sprzedaje suplementy. Hmm
4
@paquito88 O typowy wyborca "oświecony" xD Z otwartym trzecim okiem na "drugi plan" xD
14
@A4ron Nie to żebym się czepiał ale mają raptem 7 bramek mniej strzelonych niż City, co daje 2 wynik w lidze.
5
@reloaded powszechnie wiadomo że kontakt maszynki do golenia z nogą wymusza na odbycie kontakt z obcym penisem, factos. Ja nie golę ale co to ma za znaczenie co robią inni :D
13
@Lionel_Messi10 no i essa. Płacenie za niego 80 baniek to byłby absurd
1
@maroon ja nie uważam że ich model jest idealny ale chociaż dostrzegają problem. W Polsce alkoholunio, wódeczka, piwerko, winko są traktowane jak słodycze przez dzieci. Ludzie dostają małpiego rozumu
3
@Kgorecki2500 lecę po kolei na Disney+ całą historię trzeba prześledzić :D
3
@Kgorecki2500 właśnie zacząłem dziś oglądać Wojny Klonów. Zapowiada się nieźle
9
@Laminedependencia nie bardzo kumam ideę schabowego z kością.
2
@mrboom tak bo tam alkohol nie jest dostępny w każdej żabce i na każdej stacji. Tylko w specjalnych sklepach. W Finlandii jest podobnie