0

@Luciano99 w sumie przy naszym stylu ważniejsza skuteczność w ataku. I będziemy grali taktyką żeby strzelić jedną więcej niż puścimy sam na sam z Garcią

0

@tbas Ale on dokupuje akcji :D

2

@Kidd ja aż tak w tym temacie nie siedzę ale obstawiam że jeśli mówimy o bardzo dużych firmach to ciężko znaleźć taką która byłaby w 100% kontrolowana przez założyciela. Nie wiem jak tam branża "okniarska" może tam by się znalazł jakiś przyklad

1

@tbas Nie da się rozwijać firmy globalnie bez globalnych inwestorów. Nie ta skala finansowa. A jak wejdą z paczkomatami na rynek USA dzięki Fedexowi to może być game changer totalny

3

@Zoker Kwestia tego co to znaczy, że firma jest polska. Założona przez Polaka, z Polakiem jako prezesem i płacąca podatki w Polsce. Dla mnie jak najbardziej jest polska, z czego te podatki są najważniejszym czynnikiem

0

@Foro To może Ty nam wszystkim wytłumacz o co autorowi chodziło bo za ch** nikt nie zrozumiał. Ale może nadajecie na tych samych falach a Tobie uda się to jakoś rozsądniej ubrać w słowa.

0

2

@Ramos9248 Wiadomo, populacja tego forum to nie są wszyscy, ale jeśli na setki osób które przeczytały ten post, nie zgodził się z Tobą literalnie NIKT, to już jednak o czymś świadczy :D Ale może to jeden wielki przypadek albo spisek

18

Hahaha xD sędziowie strikes back. W tej walce nie kibicuję nikomu

1

@July_6_BcN o widzisz to nie miałem pojecia :D no nic może żaden zwyrol się nie trafi :D

0

@July_6_BcN a tak btw gdzie tam widać jej konto? :D

0

@Roobo to nieźle się ludzie bawią o 2 dychy zwrotu :D
@July_6_BcN ja nie panimaju tego Instagrama xD

2

https://www.instagram.com/reel/DYj3N6Ry3kx/?igsh=azZic3NtaWZucXQw
Ale przekręt xD AI zaprzągnięte w służbę okradania lokali przez glovo haha

15

@Jakchcesz Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie te szury walczące z układem i korporacjami sprzedają swój syf za gruby hajs. Ale czemu mnie to dziwi, pato celebryci są wszędzie popularni

2

@Transu96 xD to rozumiem haha xD
@michal26 tak coś miałem podejrzenie ale nie miałem pewności

2

@AduŚ07 ludziom się naprawdę podobają tak wielkie piersi?

6

@Kgorecki2500 ja uważam że kryterium kto jest twoim partnerem nie powinno mieć żadnego znaczenia przy procesie adopcyjnym. Równie dobrze uważam że singiel lub singielka mająca możliwości i chęci powinni móc zaadoptować dziecko

5

@maroon Przede wszystkim to "kanon piękna" o ile w ogóle istnieje to odnosi się wyłącznie do pokazów mody/wyborów miss. "Kanon piękna" nie ma ŻADNEGO znaczenia w przypadku relacji międzyludzkich :D

7

@Ramos9248 xD Totalny poziom mułu "więc jeśli moja partnerka by się roztyła i nie chciała nic z tym zrobić - wówczas tak, zerwałbym."

0

@BojanKriKicz Nie lubię marnować czasu, szczególnie rano

1

@esem91 dentysta znany z tego że sprzedaje suplementy. Hmm

4

@paquito88 O typowy wyborca "oświecony" xD Z otwartym trzecim okiem na "drugi plan" xD

14

@A4ron Nie to żebym się czepiał ale mają raptem 7 bramek mniej strzelonych niż City, co daje 2 wynik w lidze.

5

@reloaded powszechnie wiadomo że kontakt maszynki do golenia z nogą wymusza na odbycie kontakt z obcym penisem, factos. Ja nie golę ale co to ma za znaczenie co robią inni :D

13

@Lionel_Messi10 no i essa. Płacenie za niego 80 baniek to byłby absurd

1

@maroon ja nie uważam że ich model jest idealny ale chociaż dostrzegają problem. W Polsce alkoholunio, wódeczka, piwerko, winko są traktowane jak słodycze przez dzieci. Ludzie dostają małpiego rozumu

3

@Kgorecki2500 lecę po kolei na Disney+ całą historię trzeba prześledzić :D

3

@Kgorecki2500 właśnie zacząłem dziś oglądać Wojny Klonów. Zapowiada się nieźle

9

@Laminedependencia nie bardzo kumam ideę schabowego z kością.

2

@mrboom tak bo tam alkohol nie jest dostępny w każdej żabce i na każdej stacji. Tylko w specjalnych sklepach. W Finlandii jest podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?