@Ojciec_Dyrektor jak społeczeństwo jest głupie i nie umie się powstrzymać przed szkodliwym narkotykiem to trzeba go zakazać. Tym bardziej po takich postach gdzie wóda jest traktowana pieszczotliwie. Koks też tak pieszczotliwie wciągasz?
@lithotripter wow pierwszy raz słyszę taką opinię. Bloki z wielkiej płyty nie mają żadnych zalet, u nas w mieście to są rozpadające się ruiny. Dużo bardziej wolę mieszkać w 100 letniej kamienicy niż w 50 letnim prlowskim syfie
@Kgorecki2500 o świetnie, więcej wódy. To jest to czego społeczeństwo potrzebuje :D Tak tak zaraz będzie pisanie o braku skuteczności bo sobie ludzie zrobią zapas.
@Cule1019 Tekst o byciu bardzo młodym kuriozalny, ale nazywanie go drewnianym jest absolutnie absurdalne :D Chłop jest topką piłkarzy jeśli chodzi o umiejętności.
@Zoker no zgoda ale zauważ że jednak inaczej żegna się piłkarzy którzy kończą karierę/poważne granie patrz Iniesta/Lewy, a inaczej takich którzy odchodzą dalej kopać na podobnym poziomie patrz Lewy z Bayernu/Messi z Barcy
@maroon ja to rozumiem ale bardzo ale to bardzo nie lubię takiej mentalności. Dla mnie to jest forma braku szacunku i zmuszania do cwaniactwa. Jak na targu w Egipcie.
@Kessie Silniki spalinowe dużo szybciej zlikwidują kryzysy paliwowe jak ten teraz przy okazji Iranu i Ormuzu :D Wystarczy spojrzeć co się stało na Kubie. Pomijając oczywiście całkowitą ruinę tego kraju przez komunistów, to jak zabrakło paliwa (przez naciski USA na Wenezuelę) to nagle z połowa ludzi w stolicy jeździ elektrycznymi skuterami, motorkami, samochodami :D Oczywiście to jest przykład ekstremalny, ale gwarantuje Ci, że jak cena paliwa dalej będzie rosnąć, a może i pojawią się problemy z dostępnością, to elektryfikacja przyjdzie tak czy tak A i jeszcze dodam, że ja nie twierdzę, że to jakoś bardzo dobrze. Tranzycja powinna się odbywać powoli i naturalnie (i bez blokowania elektryków z Chin!) i przede wszystkim razem z rozwojem potrzebnej infrastruktury
@daniel32778 zupełnie normalny maj. Temperatury w okolicach 10-20 stopni. Maj po 25-30 jest nienormalny. A poza tym jest cholerna susza. Jest wiosna, powinno padać co chwilę. U mnie od końca zimy padało może z 5 godzin łącznie
@Damian11 no gdzie De Jonga ludzie :D ktoś musi grać w tym środku pola. Nawet zakładając że Pedri znowu nie będzie pół sezonu połamany to i tak najlepiej mu się grało wlasnie z De Jongiem na boisku
2
@Ojciec_Dyrektor jak społeczeństwo jest głupie i nie umie się powstrzymać przed szkodliwym narkotykiem to trzeba go zakazać. Tym bardziej po takich postach gdzie wóda jest traktowana pieszczotliwie. Koks też tak pieszczotliwie wciągasz?
0
@lithotripter wow pierwszy raz słyszę taką opinię. Bloki z wielkiej płyty nie mają żadnych zalet, u nas w mieście to są rozpadające się ruiny. Dużo bardziej wolę mieszkać w 100 letniej kamienicy niż w 50 letnim prlowskim syfie
5
@Kgorecki2500 o świetnie, więcej wódy. To jest to czego społeczeństwo potrzebuje :D
Tak tak zaraz będzie pisanie o braku skuteczności bo sobie ludzie zrobią zapas.
10
@Cule1019 Tekst o byciu bardzo młodym kuriozalny, ale nazywanie go drewnianym jest absolutnie absurdalne :D Chłop jest topką piłkarzy jeśli chodzi o umiejętności.
0
@LeoMessiiBarcaPepa mi wystarczy że z nim na boisku Pedri gra lepiej
1
@kubix05 a to się zgadza. Kiedyś u nas nad Pilicą masa ludzi się rozkładała. Teraz praktycznie nikt tam nie przyjeżdża
2
@Luciano99 czemu De Jonga? I kto w tej pomocy zostanie, same dzieciaki?
0
@marcin62 można warto nie jeździć na mecze towarzyskie z ogórkami, taka tam tylko myśl
0
@Zoker no zgoda ale zauważ że jednak inaczej żegna się piłkarzy którzy kończą karierę/poważne granie patrz Iniesta/Lewy, a inaczej takich którzy odchodzą dalej kopać na podobnym poziomie patrz Lewy z Bayernu/Messi z Barcy
0
@Zoker klimat i okoliczności nie sprzyjały
1
@lukaszmatusiewicz a co z Cracovią i Piastem? Mieliby wtedy tyle samo punktów a gorsze bramki
1
@Hindus chyba nie bo nawet jakby miał spaść zespół z 41 punktami to będą mieć najlepszy bilans
2
@bartekvisca być może ale również nie dla mnie. Nie trawię tego serialu
1
@FcPortoFan1999 początek sezonu też na to nie wskazywał
3
@maroon ja to rozumiem ale bardzo ale to bardzo nie lubię takiej mentalności. Dla mnie to jest forma braku szacunku i zmuszania do cwaniactwa.
Jak na targu w Egipcie.
0
@bartekvisca nie wiem jak daleko sięga twoja pamięć ale mamy bardzo typowy maj jeśli chodzi o temperatury. Tylko trochę mniej pada niż powinno
3
@Pawlak1992 nie ale będzie sobie mógł zrobić dobrze że zhandlował 3 zeta
1
@Kamilos84 Pogoń Lwów mocna pozycja
0
@Laminedependencia mówiłem to samo 2 miesiące temu to się ze mnie śmiali na forum :D
0
@Foton a to w innych krajach nie ma wpływów Izraela? Polska nie jest tu żadnym wyjątkiem a tylko nasze jury taką siarę zrobiło
0
@ranger3120 Piękna pogoda, wreszcie pada dłużej niż godzinę. Trochę odżyją roślinki
0
@ACMaldini3 A jakiej pogody się spodziewałeś na wiosnę 16 maja? Normalna majowa pogoda
Tylko pada zdecydowanie mniej niż kiedyś
2
@tbas Ja tam jak widzę news że ktoś nie jeździ na kadrę to się cieszę w kontekście grania u nas
0
@Kozinho. Nie no ale technologie baterii też będą coraz wydajniejsze. W chińczykach już to bardzo dobrze wygląda.
0
@Kessie Silniki spalinowe dużo szybciej zlikwidują kryzysy paliwowe jak ten teraz przy okazji Iranu i Ormuzu :D Wystarczy spojrzeć co się stało na Kubie. Pomijając oczywiście całkowitą ruinę tego kraju przez komunistów, to jak zabrakło paliwa (przez naciski USA na Wenezuelę) to nagle z połowa ludzi w stolicy jeździ elektrycznymi skuterami, motorkami, samochodami :D
Oczywiście to jest przykład ekstremalny, ale gwarantuje Ci, że jak cena paliwa dalej będzie rosnąć, a może i pojawią się problemy z dostępnością, to elektryfikacja przyjdzie tak czy tak
A i jeszcze dodam, że ja nie twierdzę, że to jakoś bardzo dobrze. Tranzycja powinna się odbywać powoli i naturalnie (i bez blokowania elektryków z Chin!) i przede wszystkim razem z rozwojem potrzebnej infrastruktury
0
@Katalończyk 99 łódzkie może i nie płonie ale za to robi się pustynia. Nie wiem czy to jakoś lepiej
1
@daniel32778 zupełnie normalny maj. Temperatury w okolicach 10-20 stopni. Maj po 25-30 jest nienormalny. A poza tym jest cholerna susza. Jest wiosna, powinno padać co chwilę. U mnie od końca zimy padało może z 5 godzin łącznie
2
@RozowaPantera właśnie to jest w chorowaniu najlepsze, żreć się nie chce i waga w dół :D
0
@Damian11 no gdzie De Jonga ludzie :D ktoś musi grać w tym środku pola. Nawet zakładając że Pedri znowu nie będzie pół sezonu połamany to i tak najlepiej mu się grało wlasnie z De Jongiem na boisku
6
@misterio mam wrażenie że w fake lądowanie na Księżycu nawet wiecej osób wierzy niż w płaską Ziemię :D dramatyczne to jest