1

@Chimera A co w tym nie jest normalnego? Ja nie wiem co tu się zrobiło, policja ubraniowa na La Bambie :D No mi się takie spodnie nie podobają ale sweterek kozak

1

@Batys Co też źle? :D Matko wczoraj narzekanie na Viniego za wygodną koszykarską koszulkę, a dziś się Ekitike dostaje za stylóweczkę xD Ciekawe jakby tu modowi eksperci swoje zdjęcia powrzucali, jakie by były oceny :D

1

@Eto'o9 R10 Otóż to. Tutaj to jest oczywiście przeginka, ale potem jest sprawa że ktoś zakatował dziecko w bloku ale nikt nic nie widział nikt nic nie słyszał bo przecież "nie będę konfidentem".

0

@Batys Nie stary ale jak wychodziłem na balkon to był smród, nie dało się posiedzieć w tym dymie. Po coś te przepisy są.

1

@Batys Mnie to jakoś strasznie nie oburza. Nienawidzę słowa "konfident". Jeszcze ten abonament... ok to jest słabe to nikomu to tak naprawdę nie szkodzi, ewentualnie mniej pieniędzy na TVP, no ale jak mówię, to nikomu nie szkodzi :D ale kopcenie na balkonie to jest świństwo. Mieszkałem koło takich sąsiadów, dramat

5

@KrychaFCB Dobrze że im flachy nie przynosi :D

2

@NeroTFP1 Zaznaczę na początku, że nie chcę w nawet najmniejszym stopniu usprawiedliwiać tych błędów!! ALE! Ludzie też są zabawni :D Kurde w szpitalu nie ma procedury, badania czy zabiegu o którym nie wiem, zanim zostanie wykonany, o wszystko się pytam i mam w nosie czy na mnie krzywo spojrzą. Poza tym przed operacjami podpisuje się papiery gdzie na samym początku jest wpisana nazwa operacji/zabiegu, potem jego spodziewany przebieg, komplikacje itd :D

2

@Safrani Wszystko po kilka razy z Silmarillion tak skatowałem czytaniem, że mi się praktycznie rozpadł :D Musiałem kupić inne wydanie na półkę do kolekcji :D
Glorfindel to jedna z moich ulubionych postaci.

2

@DariaFCB Kurde też tak uważam, poodkurzać, wyjąć ze zmywarki i zaraz trzeba po żonę jechać bo dziś warsztaty świąteczne u Bąbla w przedszkolu :D Kto wymyślił tą dorosłość

1

@Gall Ja uważam, że on dalej jest inteligentny, jak się nie odpala pod publiczkę albo nie uczestniczy w wojnie prawo-lewo to potrafi się bardzo mądrze wypowiadać. No ale nie taki wizerunek prezentuje ostatnio.

1

@culedawid Tak, w zasadzie to skończyłem całe 2 lata :D Absolutorium uzyskałem ale pracy nie napisałem, no dumny nie jestem, ale taka prawda, leniem się było. Nie to żeby to coś w życiu zmieniło, no ale głupio tak nie skończyć jak się zaczęło

3

@Azi Dobrze że u mnie w mieście nie ma takich atrakcji, stare dobre złotówy :D A jeszcze lepiej jak się nie pije, wszędzie można sobie jechać samemu :D
Dobrze, że ich kontrolują, oby częściej.

3

@Giwera Ojejku jak mógłbym zapomnieć o Ledgerze. To jest oczywisty wybór.

2

@culedawid Liceum najlepiej, gimnazjum najgorzej. Ukończyłem studia 1 stopnia, drugiego stopnia nie chciało mi się napisać pracy xd

5

@Pawlak1992 It's been a long day without you my frieeeennnnd and I tell you all about it when I see you again.

0

@PioteK Maldini musi zostać, ale jest potrzebny jeszcze ktoś do tej obrony. No nie można powiedzieć, że mamy top obronę w tym sezonie

2

@VeB 1899 Teraz przechodzą do badania dobrego kolana i się zobaczy :D

1

@Safrani O powodzi się w tej Łodzi :D Teraz bilety na nowe Camp Nou drogie jak cholera :D

5

@RozowaPantera A co to ma wspólnego z rządem? xD Zagłosuj sobie już na tego Bosaka który chociaż ma coś w głowie a nie na telepatę xD

20

@NeroTFP1 Alex Dark to tak naprawdę Wojciech Kowalczyk :D

0

@Jonyx Wojewódzkiego. Uważam, że jest dużo inteligentniejszy od Stanowskiego. Stanowski jest za to dużo lepszym biznesmenem i dużo lepiej rozumie internet

5

@Rastafarnianin Przy całym braku sympatii do rodziny Kaczyńskich i ich środowiska politycznego to jednak Lech to był przedstawiciel inteligencji, która ma pojęcie o zasadach zachowania. Wiadomo, że prezydentowi nerwy nie powinny puszczać, ale przeprosić i przyznać się do błędu to też sztuka.

0

@Krzysztof1987 Ale my potrzebujemy kogoś do strzelania bramek w LM, a nie kolejnego Suareza :D

2

@mmaciass Wojewódzki kiedyś był inteligentnym dziennikarzem, ale tak się wkręcił w wojnę plemienną, że teraz ciężko się go słucha. Nie wiem czego się spodziewał po takim pytaniu :D Przecież jeśli takie rozmowy nawet się odbyły to szansa na udowodnienie ich jest żadna. Zadał pytanie i nie miał żadnego pomysłu na kontynuację tematu przy dającej się przewidzieć odpowiedzi

0

@Laminedependencia nie jest niewolnikiem, może powiedzieć że nie chce grać. Reprezentacja to nie praca tylko hobby

3

@BorzyKrzys kadrowanie miniaturek całkowicie przypadkowe i losowe :D

5

@Kgorecki2500 xD zmieniliśmy reżim no odklejka totalna

0

@Karol145 dla mnie to nie jest dobry pomysł bo jest na zasadzie 800+, ciach wszystkich objąć a jaki będzie efekt nikogo nie obchodzi. A tutaj podobnie jak przy 800+ i dzietności efekt będzie inny niż zakładany

0

@Barca_Big_Moment ja się od wpisów na forum nie poczuje ani lepiej ani gorzej. Fascynuje mnie natomiast jak w 2026 roku z dostępem do informacji na niespotykaną skalę młody inteligentny człowiek może wpaść w taką króliczą norę teorii spiskowych

0

@Barca_Big_Moment @MagFCB jak tam kolego dalej uważasz że moje stwierdzenie o foliowej czapce było bezpodstawne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?