CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Pedri powinien mieć karnet na statuetki mvp, gość jest niesamowity, perfekcyjny, piękny, nieziemski itd. itp. :D
0
@kamiVeB W meczu La Ligi nigdy nie oddaliśmy 40 strzałów, ogólnie rekord wynosił 36.
Edit: Swoją drogą 24 strzały w pierwszej połowie to również rekord La Ligi od sezonu 2003/04
0
40 strzałów, kolejny rekord Flickswagena ustanowiony na lata
3
1 strzał do rekordu xd
0
Najwięcej strzałów w meczu La ligi od sezonu 2014/15 według chatugpt oddał real madryt w meczu przeciwko Cadiz 19 grudnia 2021 roku - 36 strzałów. Idziemy po rekord XD
1
Rekin impostuje Ansu Fatiego xd
4
Ostatnia szansa Ansu Fatiego w Barcelonie.
4
@kamil_veb Przecież to jest ku4wa chore. W każdej normalnej lidze gość zostałby natychmiastowo usunięty ze stanowiska za takie wypowiedzi. Powiedzieć, że to konflikt interesów, to nic nie powiedzieć. Ta liga to zwykłe szambo.
2
@Barca_Big_Moment Dzięki za opinie chłopaki, przekażmy sztabowi, że nie ma co wychodzić na półfinał i lepiej oddać go walkowerem :D Przecież i tak już jest przegrany. Japierdole, ale żenada.
1
@Barca_Big_Moment Neapol w tym sezonie ligowym stracił aż 7 goli mniej od Interu, jeśli Fiorentina była w stanie ich pyknąć 3:0 to my też jesteśmy w stanie ich pyknąć, ten Inter nie jest aż taki mocarny jak go ludzie malują w tym sezonie, oczywiście jest to genialna drużyna, topowa w Europie, ale do Interu Mourinho to im baardzo daleko. Są do rozje... trzeba wierzyć.
2
błagam raz dobra decyzja choc raz
0
hahaha wiecej placzu chlopaki bo klatwicie celte
0
gramy gramy panowie jazda
0
Yamal wejdzie i pozamiata cos czuje xd
2
Ale brama rekina o panie
0
@cules100pro hahahaha tego to nie wiedziałem, 50 twarzy ElJarka xd
31
hahahaha u białych wojny domowe, ciekawe o co poszło, bo gościa troszkę poniosło XDD
https://zapodaj.net/plik-tMUz2Kteog
0
@KamQiX ale psychiatryk xd
0
@Szmulek niestety nie, na transfermarkcie podają, że koło 11 maja ma wrócić dopiero.
3
Haha mamy to, jeszcze wdupili u siebie, cos pieknego
0
@Szmulek zielek kontuzjowany
3
Chłop z jointem na trybunach a ci zbliżenia mu robią jahahha
2
boze swiety xddd
0
jahahahahahah sit sit vardrid
0
5 minut to sprawdzali zd
0
HAHAHAHAHAHXDDDDD
1
@Cvzx hahahahhhah ja to samo
1
hahahaah to jest karny xdd
0
Alaba dzisiaj wyleci, czuje to xd
0
Ale zarzucił xd