14

Pedri powinien mieć karnet na statuetki mvp, gość jest niesamowity, perfekcyjny, piękny, nieziemski itd. itp. :D

0

@kamiVeB W meczu La Ligi nigdy nie oddaliśmy 40 strzałów, ogólnie rekord wynosił 36.
Edit: Swoją drogą 24 strzały w pierwszej połowie to również rekord La Ligi od sezonu 2003/04

0

40 strzałów, kolejny rekord Flickswagena ustanowiony na lata

3

1 strzał do rekordu xd

0

Najwięcej strzałów w meczu La ligi od sezonu 2014/15 według chatugpt oddał real madryt w meczu przeciwko Cadiz 19 grudnia 2021 roku - 36 strzałów. Idziemy po rekord XD

1

Rekin impostuje Ansu Fatiego xd

4

Ostatnia szansa Ansu Fatiego w Barcelonie.

4

@kamil_veb Przecież to jest ku4wa chore. W każdej normalnej lidze gość zostałby natychmiastowo usunięty ze stanowiska za takie wypowiedzi. Powiedzieć, że to konflikt interesów, to nic nie powiedzieć. Ta liga to zwykłe szambo.

2

@Barca_Big_Moment Dzięki za opinie chłopaki, przekażmy sztabowi, że nie ma co wychodzić na półfinał i lepiej oddać go walkowerem :D Przecież i tak już jest przegrany. Japierdole, ale żenada.

1

@Barca_Big_Moment Neapol w tym sezonie ligowym stracił aż 7 goli mniej od Interu, jeśli Fiorentina była w stanie ich pyknąć 3:0 to my też jesteśmy w stanie ich pyknąć, ten Inter nie jest aż taki mocarny jak go ludzie malują w tym sezonie, oczywiście jest to genialna drużyna, topowa w Europie, ale do Interu Mourinho to im baardzo daleko. Są do rozje... trzeba wierzyć.

2

błagam raz dobra decyzja choc raz

0

hahaha wiecej placzu chlopaki bo klatwicie celte

0

gramy gramy panowie jazda

0

Yamal wejdzie i pozamiata cos czuje xd

2

Ale brama rekina o panie

0

@cules100pro hahahaha tego to nie wiedziałem, 50 twarzy ElJarka xd

31

hahahaha u białych wojny domowe, ciekawe o co poszło, bo gościa troszkę poniosło XDD

https://zapodaj.net/plik-tMUz2Kteog

0

@KamQiX ale psychiatryk xd

0

@Szmulek niestety nie, na transfermarkcie podają, że koło 11 maja ma wrócić dopiero.

3

Haha mamy to, jeszcze wdupili u siebie, cos pieknego

0

@Szmulek zielek kontuzjowany

3

Chłop z jointem na trybunach a ci zbliżenia mu robią jahahha

2

boze swiety xddd

0

jahahahahahah sit sit vardrid

0

5 minut to sprawdzali zd

0

HAHAHAHAHAHXDDDDD

1

@Cvzx hahahahhhah ja to samo

1

hahahaah to jest karny xdd

0

Alaba dzisiaj wyleci, czuje to xd

0

Ale zarzucił xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?