CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nic mnie tak nie wku4wia jak to pieprzenie o mentalności realu, przecież oni są w tym sezonie po prostu chu… po całości, na prawdę trzeba czekać, aż odpadną ze wszystkiego, żeby to stwierdzić?
11
Marzenia przyszły wraz z tobą trenerze!
0
@tbas nawet jakby nie robił, to instalacja może być już po prostu nie przystosowana do obecnych potrzeb energetycznych i jest po prostu nieefektywna, na dłuższą metę moim zdaniem wymiana jest konieczna.
1
@Bocheno1 hehe oczywiście z przymrużeniem oka, Trump odp1erdolił taki syf z tymi cłami, że głowa mała, jak Japonia, Korea południowa już się dogadują z Chinami, żeby im odpowiedzieć, to jest grubo.
0
Skupie dzisiaj całe euro tego świata
10
hahahahhaaha ta mina Sorlotha złoto XDDD
0
Mamy to! Dobre zarządzanie siłami w drugiej połowie i za 3 tygodnie spuszczamy kolejny sromotny wp1erdol białym!
0
@wyrek jak zawsze
1
Rekin jak najbardziej zasłużył, dziś ukąsi i popłynie do finału!!
0
Tzw. pewniaczek xd
3
Nie no obiektywnie, dla mnie to jest czerwona kartka, wejście z taką siłą na wysokości kolana…
2
Ale by były jaja jakby niedosyć, że zagrali dodatkowe 30 minut, to jeszcze by odpadli xd
1
Ktokolwiek przejdzie dalej (oby real, bo to oznacza dodatkowy mecz z mierdami xd) to ta dogrywka jest genialną informacją dla Arsenalu.
0
Golasoooo oby dogrywka
0
Wniosek jest prosty: nie mogę się doczekać majowego klasyku :D
1
Ja już nie mam siły słuchać Ulatowskiego, dzień, w którym ten człowiek przestanie komentować mecze, będzie jednym z piękniejszych dla polskiego kibica..
4
Madryckie bingo czas rozpocząć grę!!
Czekamy na pierwszego karnego z du..
Brak oczywistego karnego dla Sociedad oraz bramka w 90 minucie ze spalonego:D
1
@Bartas1998 proszę cię xd
0
hahahahahhahahah xd
1
@HypeR Zgadzam się, za coś takiego powinna być normalnie kara kilku lat więzienia, to jest chore, że coś takiego jest jeszcze w dzisiejszym świecie nieregulowane.
@MaziFCB
Komentarz napisany o 1:30, więc może rano zdejmą, aż spojrzę z ciekawości.
0
https://zapodaj.net/plik-jzuyqFpWQI
Ciekawa opinia xd
13
@Comentateiro Choćbyśmy zakończyli ten sezon bez żadnego trofeum, praca jaką wykonał Pan Trener przebiła wszelkie oczekiwania :D
18
Oby nie wpadli na pomysł, aby nas wrzucić do kmś w miejsce tych meksykańców, bo nikomu dodatkowy miesiąc gry nie jest potrzebny. A jeśli się okaże, że kluby faktycznie będą przymuszane do wystawiania najsilniejszych składów, to szczerze, może dać nam to sporą przewagę w przyszłym sezonie. Miesiąc wakacji więcej przy tak chorym kalendarzu zrobi gigantyczną różnicę.
0
Roberdzikuuuuu moj kochany
1
Mówiłem, że rekin dziś dwukrotnie ukąsi, jeszcze jeden tiburonie!
1
Rekin dziś ukąsi dwukrotnie, wierzę w to!
0
@Pablozeusz największy problem to oni mają z pomocą i z bokami obrony, przecież tam grają totalne średniaki pokroju Joelintona, czy Andre, oni dosłownie nie mają rozgrywających, zwróć uwagę jak często Raphinha z Vinim muszą się cofać do rozegrania, na bokach obrony to wygląda jeszcze gorzej, jakieś jaśki z ligi brazylijskiej, które 10 lat temu nie załapałyby się w ogóle do kadry na oglądanie meczu z trybun. Już nie wspominając o braku 9-tki od praktycznie dwudziestu lat. No niestety święta ziemia piłki nożnej w ostatnich latach zamieniła się w wysypisko odpadów.
0
Ale przyp.. z laczka Rapha, szkoda, że nie siadło
1
@Barcafan2020 Nic dziwnego, że osoby po trzydziestce odpowiadają gorzej z matematyki od uczniów liceów, bo w 90% przypadków ostatnią styczność z tego typu zadaniami mieli dobre 15 lat temu i człowiek z czasem po prostu już zapomina, natomiast uczniowie są w trakcie nauki i tego typu zadania rozwiązują na bieżąco, więc siłą rzeczy będą to robić lepiej. Ja np. byłem dość dobry z chemii i w trakcie nauki leciałem na czwórkach/czasem wleciała też piątka, dzisiaj nie byłbym w stanie się nie pomylić przy np. wskazywaniu które związki chemiczne mają wiązania przykładowo jonowe, bo po prostu od lat nie spędziłem z chemią ani minuty.
1
Hahahahah co ten Romero wymyślił