0

@norbi77 no właśnie o tym mówię, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie. Nie powiedziałem, że Mentzen byłby idealnym prezydentem, bo nie ma idealnego polityka, ale powiedz mi, kto twoim zdaniem z kandydatów byłby lepszym? Nie oszukujmy się, są 3 poważne opcję, reszta nie ma szans na dobry wynik. Twoim zdaniem lepszym prezydentem będzie Trzaskowski albo Nawrocki? :D no proszę cię, bądźmy poważni.. Zdecydowana większość z nas nie przepada ani za PIS, ani za platformą, a jednak od lat nie dopuszczamy nikogo innego do władzy, bo jesteśmy zbyt ograniczonym społeczeństwem, żeby coś zmienić. Wszyscy wiedzieliście, jak było za Tuska, ale jak nienawiść do PIS osiągnęła apogeum, to znów wybraliście PO, żenujące jest już to wszystko i ja szczerze dawno straciłem już wiarę. W tym państwie nic się nie zmieni, jeśli nawet ktoś taki jak Mentzen, na tle tych wszystkich bandytów, chamów i alkoholików w garniturach, jest dyskredytowany.

1

@norbi77 Nie, może bawić się w prezydenta, bo jako jedyny z kandydatów ma klasę, potrafi logicznie składać zdania, nie zaprzecza samemu sobie co 3 dzień, nie zmienia poglądów w zależności od sytuacji i nie robiłby z Polski niepoważnego państwa na scenie międzynarodowej, jakby to było w przypadku reszty kandydatów. Śmieszne jest to, że wyciągacie jakieś niespełnialne obietnice czy jakiekolwiek inne błędy, tylko po to, żeby potem zagłosować na polityka, który takowych ma kilka razy więcej. Taki ten Mentzen zły, czemu nikt z was nie potrafi odpowiedzieć merytorycznie na pytanie, kto jest lepszym kandydatem od niego i dlaczego?

10

Takiej okazji na tytuł nie można było przegapić hehe xd

3

@Gibbon_FCB oj wiem bardzo dobrze brachu, będę to powtarzał w kółko. Real z sezonu 24/25 to jeden z najsłabszych realów w XXI. wieku i z POWAŻNĄ drużyną w formie nie mają szans. Za długo już siedzę w tym sporcie, żeby nie widzieć, że w tym zespole nic nie działa. Pressing, konstruowanie akcji, obrona, a do tego trener beton który zajeżdża pierwszy skład do granic możliwości. To pieprzenie o tym, że real zawsze tak grał i przepychał ligi mistrzów jest dość zabawne, bo słabszych śmietankowych, widziałem tylko w 18/19, jak kończyli ligę z dwunastoma porażkami na trzecim miejscu. Nawet w zeszłym sezonie, jak jechał na indywidualnościach i przez większość meczu nie dało się ich oglądać, to mimo wszystko w końcówkach wyglądali jak inna drużyna, dzisiaj to jest wręcz tragedia, co przyzna każdy kibic Realu którego znam. Pewnie dlatego, że nie mają 16-stu lat i przepranego tik-tokiem mózgu xd

1

Prawda jest taka, że gdyby nie awansowali, to ominąłby ich niebotyczny wp*erdol od P$G w półfinale, a tego byśmy nie chcieli przegapić ;D

1

Mowilem ze wrzutkez na ratunek hahahahahahahahaga

17

Real to bierze, prędzej Courtois wyjmie karnego niż ten Oblak..

0

Ale mógł mu patelnie wyłożyć, to mu się coś odkleiło

0

Wrzutkez na ratunek XD

0

@xvcWinterSoldier działa normalnie

0

hahahhaha czułameni w formie

6

W każdym meczu Atleti jaki widziałem w tym sezonie Griezzman co chwilę tracił piłkę, niedokładnie podawał, czy podejmował złe decyzje

0

Matko boska jaki Griezzman jest cieńki

1

Alvarez coś załaduje dzisiaj

3

Chłop mu rękę nabił jak był w biegu, a ten coś o kontrowersji, nie no trzymajcie mnie xddd

0

Simeone co wjechał w siwego xdd

0

Jak tylko go zobaczyłem to wiedziałem, że spier… XD

0

Dobra dawaj tego hat-triczka brazylijski Norrisie

1

Zabrał hat tricka Raphie holenderski terrorysta

0

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?

1

Ale brama o panie xd

0

Nie no w defensywie Rayo to muszą grać podstawieni aktorzy xd

10

@Borneo wczoraj wyglądał jak młody Davies co nas woził jak dzieci w legendarnym meczu z Bayernem, niesamowity progres.

20

Martin dał wczoraj świetną zmianę i ostatnio wygląda na prawdę solidnie, więc jestem spokojny. Jakby mi ktoś w październiku powiedział, że Gerard wejdzie na taki poziom w ciągu tych kilku miesięcy, to wziąłbym go za wariata, gość wygląda jak zupełnie inny piłkarz.

1

@Kinginiesta co tylko pokazuje na jaki poziom wszedł Pedri w tym sezonie, gość może mieć słabszy dzień, popełniać błędy, mieć kilka niedokładnych zagrań, po prostu jak na siebie rozgrywać bardzo przeciętny mecz, a i tak finalnie jest jednym z najlepszych na boisku, bo prostu z pewnego poziomu nie schodzi. No, ale to mvp zdecydowanie dziś przesadzone, Balde dzisiaj wyglądał fenomenalnie, nie wspominając o Fumadorze :D

1

@PJ777 Najsłabszy mecz w sezonie Pedriego dzisiaj niestety, momentami był strasznie irytujący.

4

Niedosyć, że liverpool miał takiego nieziemskiego farta, to jeszcze var zrobił p$g bez mydła… i to jest właśnie piękna magia futbolu :DDDD

0

@jacobFCB czekamy na udokumentowanie tej pielgrzymki

0

Ktoś tu miał maszerować na klęczkach z Łodzi do Częstochowy XD @jacobFCB

0

Mecze w Lizbonie nie są dobre na moje słabe serduszko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?