11

@jeonek Jeden mecz bez najważniejszych zawodników, gdzie chłopaki pewnie już byli myślami przy finale pk, definiuje cały sezon? Skończcie z tymi płaczami, jakby musieli to wygrać to by wygrali, wczoraj liczyło się odpowiednie zarządzanie siłami i brak kontuzji przed kluczową fazą sezonu..

1

@Ziajus Uff, to teraz odetchnąłem z ulgą, Araujo od końca sezonu 22/23 to zupełnie inny piłkarz i totalnie mu nie ufam.

0

Inigo powinien się wykartkować w pierwszym meczu, skoro i tak nie grał w rewanżu. Teraz jak wyłapie kartkę, to albo nie będzie go w drugim meczu półfinałowym, albo w ewentualnym finale..

2

Jak po takim meczu ktokolwiek może winić Martina za postawę defensywy? Przecież Araujo w tym meczu był dwie półki niżej od wszystkich na boisku..

0

@Salchent akurat Martin nie wygląda źle

0

@NerwowyFistaszek lub kwalifikacje do europejskich pucharów, a nie czekaj xd

11

hahahaha Hansi wyjaśnił rzeźnika xdd

0

@Murazor czyli dajmy na to, jak Messi przebiegnie pół boiska i zostanie sfaulowany w polu karnym, to nie powinno się to liczyć jako asysta? Dla mnie spoko.

0

@MaryNara A Tomek Miler? Zagrać z nimi w bilarda przy kuflu zimnego browca, to by było coś :D

0

@ObiektywnyGosc hehe z takim brzuszkiem w 90 minucie to niedziwne, ruszył w tamtej akcji jak wóz z węglem xdd

3

Co to za impostor

7

Lio Messi dublecik Vamos GOAT

0

Matko nie wierzę to się dzieje xDDD

0

Mógł patelnie lewemu wyłozyćx xdd

1

GOLAZOOOOO ale bedzie mial rapha napompowane te liczby w lm xdd

1

No nie gadaj xddddddd

0

Ale to zagrali fajnie xd

3

@macio_944 tylko w canal+ xddd

0

@Spectator coś niemrawe te ich zapędy, bo przegrali w niej już 5 meczów w tym sezonie xd

5

Ryżu to jest gość, a Real jest słaby :)

3

Jaki piękny to wieczór hahahaahah

4

LAPORTA RABUJ JEBASA NA 200 BANIEK NA RICE’A XDDDDDDDDDDDDD

0

Jak tu nie ma gola święty boże

1

ALE GOLAZOOOO PANIE DECLANIE

1

Pini robi stempel rywalowi, a ten gwiżdże na nim faul xd

6

Dwa tygodnie z Pinim na kadrze i od razu wylewy, co męczennik robi z ludźmi...

0

Lewy 3 mecze za podrapanie się po nosie, tak tylko przypomnę, co to miało być?

1

@norbi77 za bycie madrycką mierdą jeb...

2

@SinMistico bo trzeba jeszcze trafić w bramkę, z tym mogą mieć problem xd

0

Mbappu co się popisał teraz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?