CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@jeonek Jeden mecz bez najważniejszych zawodników, gdzie chłopaki pewnie już byli myślami przy finale pk, definiuje cały sezon? Skończcie z tymi płaczami, jakby musieli to wygrać to by wygrali, wczoraj liczyło się odpowiednie zarządzanie siłami i brak kontuzji przed kluczową fazą sezonu..
1
@Ziajus Uff, to teraz odetchnąłem z ulgą, Araujo od końca sezonu 22/23 to zupełnie inny piłkarz i totalnie mu nie ufam.
0
Inigo powinien się wykartkować w pierwszym meczu, skoro i tak nie grał w rewanżu. Teraz jak wyłapie kartkę, to albo nie będzie go w drugim meczu półfinałowym, albo w ewentualnym finale..
2
Jak po takim meczu ktokolwiek może winić Martina za postawę defensywy? Przecież Araujo w tym meczu był dwie półki niżej od wszystkich na boisku..
0
@Salchent akurat Martin nie wygląda źle
0
@NerwowyFistaszek lub kwalifikacje do europejskich pucharów, a nie czekaj xd
11
hahahaha Hansi wyjaśnił rzeźnika xdd
0
@Murazor czyli dajmy na to, jak Messi przebiegnie pół boiska i zostanie sfaulowany w polu karnym, to nie powinno się to liczyć jako asysta? Dla mnie spoko.
0
@MaryNara A Tomek Miler? Zagrać z nimi w bilarda przy kuflu zimnego browca, to by było coś :D
0
@ObiektywnyGosc hehe z takim brzuszkiem w 90 minucie to niedziwne, ruszył w tamtej akcji jak wóz z węglem xdd
3
Co to za impostor
7
Lio Messi dublecik Vamos GOAT
0
Matko nie wierzę to się dzieje xDDD
0
Mógł patelnie lewemu wyłozyćx xdd
1
GOLAZOOOOO ale bedzie mial rapha napompowane te liczby w lm xdd
1
No nie gadaj xddddddd
0
Ale to zagrali fajnie xd
3
@macio_944 tylko w canal+ xddd
0
@Spectator coś niemrawe te ich zapędy, bo przegrali w niej już 5 meczów w tym sezonie xd
5
Ryżu to jest gość, a Real jest słaby :)
3
Jaki piękny to wieczór hahahaahah
4
LAPORTA RABUJ JEBASA NA 200 BANIEK NA RICE’A XDDDDDDDDDDDDD
0
Jak tu nie ma gola święty boże
1
ALE GOLAZOOOO PANIE DECLANIE
1
Pini robi stempel rywalowi, a ten gwiżdże na nim faul xd
6
Dwa tygodnie z Pinim na kadrze i od razu wylewy, co męczennik robi z ludźmi...
0
Lewy 3 mecze za podrapanie się po nosie, tak tylko przypomnę, co to miało być?
1
@norbi77 za bycie madrycką mierdą jeb...
2
@SinMistico bo trzeba jeszcze trafić w bramkę, z tym mogą mieć problem xd
0
Mbappu co się popisał teraz xd