CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACRAB95 rusek światowiec xD
1
1. Rodri 2. męczennik 3. Carvalajal 4. Kroos 100%
1
@kanver_ faktycznie, masz rację.
1
@kanver_ 1,57 to średnia wyciągnięta z tych 36 goli w 23 meczach, a nie z całego sezonu.
55
hahahahaahahah nie no nie wytrzymam, przez 100 lat nikomu spalone nie przeszkadzały, aż do momentu kompromitacji realu z barceloną na bernabeu XDDD Przecież to jest przepiękne, jak bardzo prażą ich dupy :DDDD
6
@macio_944 z Gerim u sterów, raczej te ich lunche przed klasykiem to szybko nie wrócą xd
5
Te wyjścia Mbappe na spalonym w pewnym momencie były dosyć memiczne xd
4
Dziękuje, dobranoc. Co to był za wieczór, a do tego 2kółka na plusie :D
0
Cama wygląda bardzo przeciętnie w tym sezonie, to jest dobra informacja
6
@FCB_dimiC Co prawda to prawda, największe jaja to były wczoraj jak pisali, że Bayern który by im w tym momencie załadował 4 gole do przerwy, to europejski średniak hahahaha
9
@axegrinder Biali mają ból dupy wchodzą i zaniżają oceny 100% xDD
4
@Campeon87 lepsi to oni byli między pierwszą, a dwudziestą minutą, resztę meczu mieliśmy pod kontrolą i niecelne strzały Comana przy 1:4 tego nie zmienią xd Gdzie w 2 połowie był Kane?
7
@TroY_PL Araujo, Christensen, a do tego Gavi w pełnej dyspozycji, Fermin, Olmo.. Jak wszyscy są zdrowi, to wychodzi na to, że z genialnym trenerem, mamy przepotężną kadrę.
2
@Piechta No chłop totalnie się spala w stresowych sytuacjach, taki bramkarz na dłuższą metę jest zabójczy, prędzej czy później się wyautuje ze składu, ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.
4
@Pedri16Future Te dzieciaki z X to jest istna kopalnia contentu xdd
3
Co Hansi zrobił z tą drużyną. Prawie 10 lat.. Raphinha co pozamykał mordy wszystkim. Biali, na sobotę szykujecie maści, bo będzie piekło.
1
BARCELONO CO TY ROBISZ!
0
Robercik to jest gość, panowie teraz tylko się nie cofać, lecimy po trzecią!
1
RAPHA KOCHAM CIE KAPITANIE
8
Grali swoje, cisneli, prowadzili grę, to stwierdzili, że się cofną, przejdą na trójkę na środku i zamurują. Zawsze się tak to kończy, trzeba było dalej prowadzić grę.
0
Hahahahaha co sie tam dzieje
2
@domel098 W Teksasie z Club América wtedy grali.
0
@Kapitan9 nie no z tym Kompanym to tak poleciałeś, że skończyłem na tym czytać xd
0
Pozostaje życzyć zdrowia.
7
@czarnatom nie po prostu rapha wczoraj był wszędzie, genialnie wygląda na cam. Gdzie Raphinha na śpd no stary xD
0
To się nie dzieje obudźcie mnie xD
0
Yamal powinien odpocząć, ale wnioskując po konferencji wyjdzie w pierwszym. Trzeba się dzisiaj modlić za młodego.
0
Swedberg do trzech razy sztuka golasooo
0
@JoeSatriani Przecież Roy to już po pięćdziesiątce
5
Nie no hit k*rwa xD