1

@ACRAB95 rusek światowiec xD

1

1. Rodri 2. męczennik 3. Carvalajal 4. Kroos 100%

1

@kanver_ faktycznie, masz rację.

1

@kanver_ 1,57 to średnia wyciągnięta z tych 36 goli w 23 meczach, a nie z całego sezonu.

55

hahahahaahahah nie no nie wytrzymam, przez 100 lat nikomu spalone nie przeszkadzały, aż do momentu kompromitacji realu z barceloną na bernabeu XDDD Przecież to jest przepiękne, jak bardzo prażą ich dupy :DDDD

6

@macio_944 z Gerim u sterów, raczej te ich lunche przed klasykiem to szybko nie wrócą xd

5

Te wyjścia Mbappe na spalonym w pewnym momencie były dosyć memiczne xd

4

Dziękuje, dobranoc. Co to był za wieczór, a do tego 2kółka na plusie :D

0

Cama wygląda bardzo przeciętnie w tym sezonie, to jest dobra informacja

6

@FCB_dimiC Co prawda to prawda, największe jaja to były wczoraj jak pisali, że Bayern który by im w tym momencie załadował 4 gole do przerwy, to europejski średniak hahahaha

9

@axegrinder Biali mają ból dupy wchodzą i zaniżają oceny 100% xDD

4

@Campeon87 lepsi to oni byli między pierwszą, a dwudziestą minutą, resztę meczu mieliśmy pod kontrolą i niecelne strzały Comana przy 1:4 tego nie zmienią xd Gdzie w 2 połowie był Kane?

7

@TroY_PL Araujo, Christensen, a do tego Gavi w pełnej dyspozycji, Fermin, Olmo.. Jak wszyscy są zdrowi, to wychodzi na to, że z genialnym trenerem, mamy przepotężną kadrę.

2

@Piechta No chłop totalnie się spala w stresowych sytuacjach, taki bramkarz na dłuższą metę jest zabójczy, prędzej czy później się wyautuje ze składu, ale oczywiście życzę mu jak najlepiej.

4

@Pedri16Future Te dzieciaki z X to jest istna kopalnia contentu xdd

3

Co Hansi zrobił z tą drużyną. Prawie 10 lat.. Raphinha co pozamykał mordy wszystkim. Biali, na sobotę szykujecie maści, bo będzie piekło.

1

BARCELONO CO TY ROBISZ!

0

Robercik to jest gość, panowie teraz tylko się nie cofać, lecimy po trzecią!

1

RAPHA KOCHAM CIE KAPITANIE

8

Grali swoje, cisneli, prowadzili grę, to stwierdzili, że się cofną, przejdą na trójkę na środku i zamurują. Zawsze się tak to kończy, trzeba było dalej prowadzić grę.

0

Hahahahaha co sie tam dzieje

2

@domel098 W Teksasie z Club América wtedy grali.

0

@Kapitan9 nie no z tym Kompanym to tak poleciałeś, że skończyłem na tym czytać xd

0

Pozostaje życzyć zdrowia.

7

@czarnatom nie po prostu rapha wczoraj był wszędzie, genialnie wygląda na cam. Gdzie Raphinha na śpd no stary xD

0

To się nie dzieje obudźcie mnie xD

0

Yamal powinien odpocząć, ale wnioskując po konferencji wyjdzie w pierwszym. Trzeba się dzisiaj modlić za młodego.

0

Swedberg do trzech razy sztuka golasooo

0

@JoeSatriani Przecież Roy to już po pięćdziesiątce

5

Nie no hit k*rwa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?