CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Wierzę, że Gaviego ta kontuzja z jego charakterem zbuduje podobnie jak zresztą Xaviego. Gość ma taki mental i charakter, że jak mu się ta noga nie będzie sypać, co jest największym znakiem zapytania przy jego sposobie i dynamice gry, to wierzę, że będzie się rozwijał w tym samym lub nawet większym tempie. No, ale roku bez gry nikt mu nie zwróci, zobaczymy jak będzie. Xavi miał tą samą kontuzję, w tym samym wieku, ale dynamika, motoryka Gaviego to jest zupełnie inny, kosmiczny poziom, takie obciążenie na dłuższą metę jest zabójcze.
19
Vinicius to najbardziej przehypowany piłkarz w historii xd Chłop jak na topowych skrzydłowych świata robi totalnie przeciętne liczby porównywalne do połowy Europy, tylko, że przy tym jest kreowany na współczesnego Nelsona Mandelę i kopie u białych xD
0
Don Andres, kawał historii jakie napisał ten wszech(widzący) magik zostanie z nami na zawsze. Na filmie z pożegnania z Camp Nou powinien siedzieć ze złotą piłką. Dzięki za wszystko, mistrzu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gacu95 taaa xd no ja się nie zgadzam, bo patrząc na takiego Martina to widać, że jakości już zaczyna na poszczególnych pozycjach w rotacji brakować. No i oczywiście sprawdza się jako atmosferowić, może trochę drogi, ale co się z Wojtkiem pośmieje to jego xd
3
@4Fabregas4 Fabi, dawaj zarzuć coś o Lewym na dobre spanie xD
1
@4Fabregas4 Ty to się nie znasz za bardzo na piłce Fabi.
0
Widać szybki i spory zjazd względem ostatniego sezonu. Szkoda Márquez, ale ciężko winić człowieka za miłość do kraju.
1
@adukla Dembele u Flicka to po trzech tygodniach by dostał odsyłkę na trybuny xd
0
O jezu straszne, sobie zrobili durne porównanie, ale żeby się tak zesrać to już na prawdę trzeba mieć kij rozmiarów bejsbolowego we wiadomej części ciała xD
3
@Kasy Zdecydowanie skrócenie ławki składającej się z kilku zawodników, w połowie nastolatków będzie wzmocnieniem x d
0
@Technik wiedział, że wyszedł na spalonym i chciał się zabawić.
0
@4Fabregas4 xdd
0
@marcin62 jeśli dzisiejszy mecz przekonał @4Fabregas4 o tym, że nasz rekin to płotka, to chyba nie xD
5
A na miniaturze najlepszy zawodnik Young Boys
2
@vangoor hahahaha
1
A gdzież to się pochowali obrońcy rekina xd
2
Canal+ to tak gigantyczna firma z takim budżetem, a realizację mają tak amatorską, że jest to wręcz absurdalne xd
0
Dlaczego Flick zdecydował się na rotację w meczu z Osasuną, a nie z Getafe? A jaka byłaby reakcja piłkarzy, kibiców i klubu na stratę punktów z Getafe przed własną publicznością? Jaki wpływ miałoby to na morale drużyny? Czy kapitalna na El Sadar Osasuna, tak czy siak nie wyciągnęłaby z nami choćby jednego punktu? Bo w takim wypadku, moglibyśmy stracić punkty i w jednym i drugim spotkaniu. Dobra decyzja Flicka i strata punktów wliczona w koszta. Błędem mogłaby być zamiana Balde z Martinem, ale nie mamy pojęcia, czy nie zgłaszał on jakiegoś dyskomfortu przed meczem.
0
goool goool golasooooo
1
Równie dobrze Wojtek mógłby zostać na dłużej, forma Matsa po kontuzji jest niewiadomą, a Pena jest za słaby nawet na rezerwowego bramkarza. On po prostu jest za słaby na La ligę. Już pomijając to, że w ogóle powinniśmy się już zacząć powoli rozglądać za kolejnym bramkarzem. Alex Remiro, Valles, trzeba zacząć myśleć. Rywalem Matsa powinien być ktoś solidniejszy niż Pena xd
0
Wciśnie piątą z tak ekstraklasowym brighton w obronie xdd
0
@ProMILs zrobiłeś mi dzień XD
3
@KrychaFCB jak co sezon xd
0
Fajne dziś Balde daje te piły, dobrze wygląda.
0
@Rifek No skusił się, ale co to zmienia, były argumenty za tym, że zostanie na emeryturze, które wymieniłem, a były też za przyjściem, ostatecznie przyszedł i to znaczy, że argumenty które wymieniłem są bezsensowne? Myślałem też, że skoro Wojtek jest typem piłkarza-pracownika i traktuje piłkę nożną po prostu jak pracę, o czym sam niejednokrotnie mówił, to na nim możliwość gry w Barcelonie nie zrobi aż takiego wrażenia, ale widocznie się pomyliłem. Resztę argumentów jak najbardziej podtrzymuje i jestem przekonany, że pieniądze nie miały tu żadnego znaczenia.
0
@JohnnySilverhand no ale jak sam mówił że już nie chce grać w piłkę + urodziła mu się córka no to jak żadna różnica dla niego wy czytacie co ja pisze czy po prostu macie po 13 lat xd
1
@Rifek hahaha o czym ty gadasz, dla gościa który jest NORMALNY i jest ustawiony do końca życia, te parę baniek co zmieni? Marina też swoje zarabia, wielomilionowe Instagramy, współpracę reklamowe, pewnie i prywatne biznesy, inwestycje, zamrożone środki, kolejne pieniądze dosłownie niczego nie zmienią w jego życiu, a tak straci w ch*j czasu, który mógłby spędzić z rodziną po narodzinach dziecka, przy wychowaniu córki przez pierwsze miesiące. To jest coś czego pieniądze ci nie zwrócą, tym bardziej, że tak jak mówię chłop i tak jest ustawiony na kilka pokoleń w przód. Zresztą, Wojtuś sam uciął szybko spekulacje pisząc, że możemy pomarzyć, co tylko potwierdza moje słowa.
8
Gorszy niż Pena by nie był
3
@David_Martin Nie no gdzie Szczęsny, chłop ma taki charakter, że jak coś postanowi to zdania nie zmieni, nawet z wizją gry w Barcelonie. Do tego córa mu się dopiero co urodziła. Marine by tylko podk*rwił hahaha