CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarianekFCB idź porównaj Xaviego co trenerkę łapał w lidze wielbłąda, do gościa co robił sekstet i mistrzostwo świata hahaha Ty takie odkleje łapiesz chłopie. Jak już odbudują formę, to oszczędź sobie wstydu i siedź na utkanej xdd
0
@martool2 składna akcja zespołu i tap in zmienia to, że przez pozostałe 70 minut był totalnie niewidoczny kibicu? Przecież on przez 74 minuty oprócz tap ina oddał 1 niecelny strzał i miał 13 celnych podań xd Lewy ostatnio też przystopował i nie możesz temu zaprzeczyć, ale po takim graniu ponad stan przez ponad 3 miesiące to oczywiste, że przyjdzie dołek. Bardzo dobrze, że przyszedł teraz, a nie na wiosnę. W końcu wrócimy do optymalnej dyspozycji, gościu, wy porównujecie faceta, który zaczynał przygodę z trenerką w lidze wielbłąda i został rzucony na głęboką wodę w Barcelonie po trenowaniu w półprofesjonalnej lidze, do gościa, który jest w fachu 20 lat, pracował z Löw'em prawie 10 lat, jako asystent zdobywał z nim mistrzostwo świata i każdy mówił, jak gigantyczny wpływ na ten sukces miał Flick, gość zawsze był taktycznym szefem, robił sekstet miażdżąc sobie Messiego z Suarezem 8:2 z kamienną miną po drodze, a wy takiego kogoś porównujecie k*rwa do Xaviego XD!! Xavi dostawał na p*zdę w Europie jak małe dziecko, upokorzenie za upokorzeniem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Robkin ta, czyli która? Bo jak Xavi wymachiwał łapami i darł się do sędziego, to trzydzieści kamer potrafiło to zarejestrować, natomiast z wczorajszego zajścia, nie ma ani jednego nagrania... cóż za przypadek :DDDDDDDDD
0
@martool2 Dobrze, że wie pan, ile Lewy miał siły, panie trenerze. Niech mi pan tylko jeszcze powie, skoro wprowadzanie Torresa, Victora czy De Jonga to balansowanie na krawędzi, to kogo powinniśmy zamiast nich wprowadzać na boisko? A może mamy nap**rdalać 70 meczów w sezonie dwunastoma - trzynastoma zawodnikami??? A no i co Robercik jadł na śniadanie... może to miało wpływ na jego słabą dyspozycję?? Culesi domagają się wyjaśnień!! hahahaha dobre jajca są z wami
1
@BARCELONISTAnr1 on jest je*nięty, daj sobie spokój xd
6
@MarianekFCB dzieki za informację, Wy na nic dobrego nie zasługujecie, przychodzi chłop, który w końcu sprawia, że ta drużyna wygląda jakby miała ręcę i nogi, miażdży Bayern, Real i wszystkich innych po kolei, przychodzi kryzys pod koniec rundy, a wy go ciśniecie od najgorszych hahahahaha c*uj w to, mam nadzieję, że przez następne 30 lat nic nie wygramy i w sumie to możemy spie*dalać do czwartej ligi, na nic lepszego nie zaslugujecie błazny z mózgiem wielkości ziarenka grochu.
2
Komentarz usunięty
0
@LukaszFan hahahahahaha xavi miał równie widowiskowy początek sezonu???? No to ciekawe dopiero :DDDDD Bo ja z tego co pamiętam to wpierdolił dwumecz z Bayernem w grupie 0:5, wjebał z interem i wjebał z Benficą, ale za to nastukał cadizowi czy Elche, no faktycznie równie widowiskowy początek sezonu hahahahahahahaha nie no co za odkleja
8
@GREGRTS wypierdalaj juz na ten notatnik biały trollu bez życia
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dużą większą wartością jest brak dodatkowego wyjazdu do stanów i miesiąc wakacji więcej, niż te parędziesiąt milionów ojro, nawet w naszej sytuacji finansowej. Do tego te mityczne kary za niewystawianie najmocniejszych składów, dajcie spokój zajadą ten zajechany real tak, że daleko nie zajadą xd
0
@Lokusekpl jak na razie to nic nie odsprzedajemy i nie wiadomo za ile, bo są to pierwsze doniesienia mediów :D Czekajmy na oficjalne komunikaty, a nie ich spekulacje, bo oni negocjacji nie prowadzą..
0
VAMOS!!!!!! ale ktoś mi wytłumaczy, jak CZWARTOLIGOWIEC zdominował i zdeklasował Villareal??XDDD
20
Asencio wycina Guruzete, ten wstaje i biegnie mu wy*ebac z bara hahaha nie no hit
4
Ostatnie 5 minut to wylewy wyjete z fify xD
0
@Matheu12 nie no gosciu
0
Przystojniak ze wskazówkami dla sędziego
1
ale zgasil mbippiego jak peta xD
0
Jak na razie to Inaki w tym sezonie świeci dużo jaśniej od brata
2
braaaaasilllllllll
1
@JoeSatriani 1. Kto twoim zdaniem powinien być zmiennikiem zamiast Ferrana
2. Kto twoim zdaniem powinien być zmiennikiem Balde, bo Fort to rd za Kounde
3. Kto powinien być wprowadzany zamiast Fermina
4. Skoro ławką głeboką ma być FdJ, to kto za niego na zmianę?
7
Nie chce mi się wierzyć, że przy tak krótkiej kadrze, ktokolwiek poważny mógłby być na wylocie z klubu.. Chociaż kto wie, co tam szwagry majstrują w biurach xd
1
Guillermo Gorostiza, czyli piłkarz, który nastrzelał najwięcej goli Barcelonie (29), a w samej la lidze nastukał 183 bramki w 255 spotkaniach, przenosił się w 1940 roku z Athleticu do Valencii, za uwaga, bagatela, 330 euro. Jakby ktoś wtedy usłyszał, że niespełna wiek później, za wytatuowanych Brazylijczyków z faweli, będą się sypać kwoty w setkach milionów, a oni sami będą w % najbogatszych ludzi świata, wziąłby rozmówcę za totalnego wariata :D
0
@Bastek1987 Na prawdę muszę ci przypominać, jakie były powody odejścia Guardioli? Jak dużą miał kosę z Rosellem, resztą zarządu i cały ten smród? Nikogo nie powinno dziwić jego odejście, zresztą nie tylko on się wtedy zawinął z klubu. Idąc dalej...
Czyli jedna zła seria 6 meczów na przestrzeni 16 lat, oznacza dla ciebie to, że Guardiola jest słabym strategiem? Xd Mój boże. Porównaj sobie średnie pkt. na mecz Pepa do jakiegokolwiek innego trenera, to może zrozumiesz, że nikt w historii nie punktował lepiej od niego na przestrzeni całej kariery. Zresztą SAF też miał gorsze momenty i decyzję. Zapomniałeś już o transferach Forlana czy Verona?
2
@KrwawiaceoczyVEB to powodzenia bo przez ostatnie 80 lat się za wiele nie zmieniło xd Tak długo jak będzie istniał ten sport, tak długo będą ich przepychali.
0
penalty a favor del real vardrid
1
@Popitek12 Na discovery, a przynajmniej taka jest dynamika gry realu xd
0
@JoeSatriani Drugie zdanie mnie utwierdzilo w tym, że nie ma co tracić czasu na czytanie twoich wypocin, bo nie masz pojęcia o czym ty pieprzysz i albo jesteś białym trollem, albo dzieckiem które jeszcze nie ma żadnego pojęcia o tym sporcie i jak ważny dla systemów City jest Rodri, czy Barcelony Yamal w formie.
@Bastek1987 Guardiola ze swoją gablotą praktycznie dogonił Fergusona w 15 lat. Ferguson przez 39 lat nazbierał 48 pucharów, w tym 2 razy wygrał ligę mistrzów i 13 razy mistrzostwo Anglii na 27 sezonów. Natomiast Pep w zaledwie 16 lat uzbierał już 38 pucharów, w tym 3 razy wygrywał ligę mistrzów, 6 razy mistrzostwo Anglii na 8 możliwych i przede wszystkim stworzył najsilniejszą drużynę w historii piłki nożnej. Z całym szacunkiem do Alexa, ale to on Guardioli może buty czyścić, nawet nie chce myśleć, ile Pep nazbierałby pucharów, gdyby trenował tak długo, jak SAF.