CPuyol
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JoeSatriani Drugie zdanie mnie utwierdzilo w tym, że nie ma co tracić czasu na czytanie twoich wypocin, bo nie masz pojęcia o czym ty pieprzysz i albo jesteś białym trollem, albo dzieckiem które jeszcze nie ma żadnego pojęcia o tym sporcie i jak ważny dla systemów City jest Rodri, czy Barcelony Yamal w formie.
@Bastek1987 Guardiola ze swoją gablotą praktycznie dogonił Fergusona w 15 lat. Ferguson przez 39 lat nazbierał 48 pucharów, w tym 2 razy wygrał ligę mistrzów i 13 razy mistrzostwo Anglii na 27 sezonów. Natomiast Pep w zaledwie 16 lat uzbierał już 38 pucharów, w tym 3 razy wygrywał ligę mistrzów, 6 razy mistrzostwo Anglii na 8 możliwych i przede wszystkim stworzył najsilniejszą drużynę w historii piłki nożnej. Z całym szacunkiem do Alexa, ale to on Guardioli może buty czyścić, nawet nie chce myśleć, ile Pep nazbierałby pucharów, gdyby trenował tak długo, jak SAF.
1
I wy potem płaczecie o mentalność drużyny ha ha ha A wy, jaką macie mentalność? Rozsmarowaliśmy, przeżuliśmy i wypluliśmy sierpień, wrzesień i październik, w tym madryt i Bayern, przyszedł słabszy listopad, w następstwie wielu kontuzji, w trakcie powrotu do formy kluczowych postaci, natomiast wy już tu wieszczycie przegranie ligi i odpadnięcie z Ligi Mistrzów, a la bamba zamieniła się w istną porodówkę, bo ryki i płacze znowu nie mają końca XD! Chłop 3 miesiące pracuję z tą ekipą, a przyśpieszył jej rozwój o co najmniej rok, dajcie pracować prawdziwemu specjaliście, eksperci z fm'a, wpadki i gorsze serie się zdarzają i będą zdarzać - ot spójrzcie, co się aktualnie dzieje z City, wypadł Rodri i drużyna najlepszemu trenerowi w historii się posypała jak domek z kart.
0
@aiven to po kiego chu... czytasz wywiady? Jak biorą gościa na ściankę, to zadają mu pytania, a on na nie odpowiada, no chyba logiczne????
0
@wyrek dla niektórych to za trudne do ogarnięcia, każdy chce, żeby grał ktoś inny, ale na pytanie kto, to już nie potrafią odpowiedzieć xd
18
@La Pulgaa trzeba było się z tym liczyć, Olmo to świetny piłkarz, ale gość spędza na leczeniu połowę sezonu. Chłopak jest genialny, ale z uwagi na naszą jakość w środku, jego problemy i naszą pilną potrzebę sprowadzenia skrzydłowego, Nico byłby dużo lepszym transferem. Szkoda, że się nie udało.
6
@bartek1977 w jaki sposób nam "pomagał" człowiek od wyciągania pieniędzy z kasy klubu? Z tego co pamiętam, to wy w międzyczasie wygrywaliście finał ligi mistrzów 1:0 po półmetrowym spalonym, ale porzucając uszczypliwości, mogę się mylić ;) Negreira pomagał bandytom pokroju Rosella czy Bartomeu doprowadzić ten klub do finansowej ruiny, a wy macie czelność jeszcze pisać, że on nam pomagał. Szczyt bezczelności.
0
@antyPinokio xD
0
Tak jak mowilem, nie ma co panikowac, takie uderzenie jest niesamowicie bolesne, ale na dluzsza mete niegrozne.
0
@Terroriser rownie dobrze moze nie byc zadnego urazu, trzeba czekac
0
@Chudini123 gość dostał barkiem w krtań xd
3
@okiemtypera_lucaxx95 haniebny to był transfer Figo, tutaj to gruby od*ebał szajs, bo jest po prostu durny i szczerze to pewnie sam myślał, że da radę xD
11
@okiemtypera_lucaxx95 no i to wina Leo, że gruby mu naobiecywał, że starczy na niego miejsca w budżecie? Jak do tego doszedłeś? A czekaj, zapomniałem, powinien grać za darmo Xd
0
Jazda po trójeczkę panowie!
1
nie no zeby tak spektakularnie spudlowac to sie trzeba postarac xd
0
Momo spokojnie pod poprzeczke zaladuje
0
Gol golem, ale Mbippi miał dzisiaj odpalać na swojej pozycji, a rozgrywa chyba najsłabszy mecz w karierze, tragiczny jest.
0
Byl tu taki ziomeczek co pisal zeby Darwina brac na nastepce lewego, bo u nas odpali xD
1
nie no żółtko tu musi być
0
Co ten Van dijk xD
1
@Lokerss123 odszedl z Barcelony glownie dlatego, ze mial otwarty konflikt z Rosellem.
0
potężny penia znowu ratuje
0
@Filarrr11 wnioskuje o przerwę dla tego małego człowieczka xd
0
@Filarrr11 Jestem na tej stronie od prawie dziesięciu lat, bardzo bym chciał, lecz dzieckiem już niestety od dawna nie jestem, a to o jakim "wiatraku" i w jakiej postaci ty pie*rzysz to mam sobie wywróżyć z fusów czy powinienem teraz tarota rozkładać? "Zrozumiesz kiedyś system tego zespołu?" To teraz wejdź i zobacz sobie dosłownie mój poprzedni komentarz - "brak Yamala zawęża pole gry i znacząco utrudnia mecz nie tylko w ofensywie, ale ogólnie całej drużynie." System tego jak i dziesiątek innych zespołów rozumiem bardzo dobrze, nie musisz się o to martwić, natomiast sprowadzenie kolejnego drewna, którego jedynym atutem jest szybkość, w obecnej sytuacji klubu byłoby głupotą i do tego też się odnosiłem, ale tak, KONKRETNY skrzydłowy jest potrzebny, bo jak wypada Yamal to zawęża się pole gry i cały system idzie się pie*dolić. Niewiarygodne, jak do tego doszedłeś ekspercie???
0
@robsesh z Traore czy dzbanele było zakonczenie lm na fazie grupowej, z dzbanele było upokorzenie na Anfield, 8:2 z Bayernem i wiele innych kompromitacji, ale fakt, ważne, że udało się zrobić majstra, bo real punktował jakby nie chciał wygrać tej ligi xD
0
@Rarenzio funpage hahaha dobre
0
@Filarrr11 święty boże już mieliście swoje wiatraki na skrzydle w postaci Traore czy innego dzbanele. "Wystarczy kupić szybkiego jak Bamba z Celty" hahahaha padłem i nie mogę wstać, a już chyba 3 raz dzisiaj widzę jak on pieprzy o tym bambie xD To bierzmy Noaha Lyles'a na skrzydełko, szybszego nie znajdziemy..
0
@LukaszFan brak Yamala zawęża pole gry i znacząco utrudnia mecz nie tylko w ofensywie, ale ogólnie całej drużynie.
0
@ElD00pa myślałeś, że będziemy do końca sezonu niepokonani walcując każdego po 7:0 mając tak krótką ławkę???:DDDDDDD
0
@niepijpiotrek kto na zmiennika za niego na lewą obronę? xd
8
Balde - Inigo - Cubarsi - Żul
Casado - Frenkie
Olmo - Pedri - Raphinha
No i Robercik dynamit
W drugiej połowie przy ewentualnym prowadzeniu Fermin za Frenkiego dla zwiększenia intesywności, pracy w defensywie i oczywiście odciążenia chorowitka. Inaczej tego nie widzę. Wydaję się, że Flick musi tak wyjść, Fermin ostatnio pokazywał, że średnio wygląda w pierwszej linii, dobrze by było, gdyby Gavi mógł dostać te 20-30 minut.
Szykuję się bardzo trudne spotkanie, trzeba trzymać kciuki za chłopaków i Hansiego.