0

Diego Costa XDDD

1

skład ASa najlepszy ponieważ Pedri powinien odpocząć no i za bardzo ten Lenglet nie odpowiada ale zobaczymy. Visca !

0

Wiem,że nie na temat,ale czy Barca przez ten cały limit może kupić piłkarza jakiegoś?

2

widziałbym go w City. Jakoś nie chciałbym aby poszedł do PSG :)

14

@CZOLDZI Masz rację to byłoby dobre rozwiązanie XD

19

4 bardzo dobre transfery moim zdaniem. Cieszy wreszcie oficjalka Depaya a to jest dopiero początek okienka

0

3:0 dla Hiszpanii,Morata

0

Zamienić Umtitiego za Angelinio xd

18

Cancelo,Silva za Dembele i Roberto? Nie zastanawiać się tylko brać.

0

No trudna rywalizacja Dest vs Emerson.

0

To oficjalnie trafia Aguero Do Barcelony?

1

Może jakiś De Roon? Wiem,że stary ale waleczny chłop,Camavinga

0

Zaraz wyjdzie tak,że kolana nie będzie miał

8

Oczywiście,że powinien. I powinien dać Szanse Puigiemu,Moribie a nawet Roberto do pomocy dać

0

2:1 dla Barcelony

0

Wydaję mi się,że będzie remis. Ponieważ Real u siebie gra dosyć dobrze A Barcelona na wyjazdach miażdży rywali

0

Dest ty mistrzu

0

O wiem ! Niby Ronaldo chcą sprzedać. Może jakaś wymiana za niego? XD

3

Jeśli udałoby się ściągnąć do Barcy Haalanda,Alabę,Garcie i Depaya to byłbym bardzo zadowolony :D

0

@Naturopata Mingueza kolegooo za Umtitiego

0

Pique,Dest,alba,Lenglet,Minqueza... Ciekawe co ten nasz treneiro kombinuje

0

Barcula wygra 3 do 1

0

bez niespodzianek. VeB !

1

Jeśli chodzi o to obecne okienko : Garcia i może Depaya udałoby się kupić letnie : Son z Tottenhamu i Marten de Roon z Atalanty

1

Latem jak pieniądze będą to Sona a nie Neymara.

0

Jakby pieniążki latem były to można też Sona ściągnąć. Ciekawi mnie ile moze kosztować

1

Busi wyjdź... Alena albo Jong

1

Atletico 1:2 Barca

1

A Coutinho ile ma przerwy ? Zamiast Ansu jego wstawić i po sprawie. Zdrowia Ansu !

1

ja pier.... nie wierzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?