26 sierpnia 2021, 23:03
0
Diego Costa XDDD
15 sierpnia 2021, 14:07
1
skład ASa najlepszy ponieważ Pedri powinien odpocząć no i za bardzo ten Lenglet nie odpowiada ale zobaczymy. Visca !
8 sierpnia 2021, 15:50
Wiem,że nie na temat,ale czy Barca przez ten cały limit może kupić piłkarza jakiegoś?
6 sierpnia 2021, 15:18
2
widziałbym go w City. Jakoś nie chciałbym aby poszedł do PSG :)
27 czerwca 2021, 11:58
14
@CZOLDZI Masz rację to byłoby dobre rozwiązanie XD
19 czerwca 2021, 21:18
19
4 bardzo dobre transfery moim zdaniem. Cieszy wreszcie oficjalka Depaya a to jest dopiero początek okienka
19 czerwca 2021, 20:57
3:0 dla Hiszpanii,Morata
14 czerwca 2021, 11:42
Zamienić Umtitiego za Angelinio xd
13 czerwca 2021, 12:39
18
Cancelo,Silva za Dembele i Roberto? Nie zastanawiać się tylko brać.
28 maja 2021, 01:04
No trudna rywalizacja Dest vs Emerson.
20 maja 2021, 08:13
To oficjalnie trafia Aguero Do Barcelony?
7 maja 2021, 00:58
Może jakiś De Roon? Wiem,że stary ale waleczny chłop,Camavinga
7 maja 2021, 00:52
Zaraz wyjdzie tak,że kolana nie będzie miał
26 kwietnia 2021, 13:03
8
Oczywiście,że powinien. I powinien dać Szanse Puigiemu,Moribie a nawet Roberto do pomocy dać
10 kwietnia 2021, 17:37
2:1 dla Barcelony
9 kwietnia 2021, 17:18
Wydaję mi się,że będzie remis. Ponieważ Real u siebie gra dosyć dobrze A Barcelona na wyjazdach miażdży rywali
21 marca 2021, 22:12
Dest ty mistrzu
13 marca 2021, 19:58
O wiem ! Niby Ronaldo chcą sprzedać. Może jakaś wymiana za niego? XD
11 marca 2021, 15:12
3
Jeśli udałoby się ściągnąć do Barcy Haalanda,Alabę,Garcie i Depaya to byłbym bardzo zadowolony :D
9 marca 2021, 19:56
@Naturopata Mingueza kolegooo za Umtitiego
27 lutego 2021, 15:19
Pique,Dest,alba,Lenglet,Minqueza... Ciekawe co ten nasz treneiro kombinuje
16 lutego 2021, 17:46
Barcula wygra 3 do 1
6 stycznia 2021, 20:33
bez niespodzianek. VeB !
5 stycznia 2021, 23:39
Jeśli chodzi o to obecne okienko : Garcia i może Depaya udałoby się kupić letnie : Son z Tottenhamu i Marten de Roon z Atalanty
27 grudnia 2020, 15:43
Latem jak pieniądze będą to Sona a nie Neymara.
25 grudnia 2020, 20:25
Jakby pieniążki latem były to można też Sona ściągnąć. Ciekawi mnie ile moze kosztować
19 grudnia 2020, 16:43
Busi wyjdź... Alena albo Jong
21 listopada 2020, 17:05
Atletico 1:2 Barca
8 listopada 2020, 09:27
A Coutinho ile ma przerwy ? Zamiast Ansu jego wstawić i po sprawie. Zdrowia Ansu !
31 października 2020, 21:30
ja pier.... nie wierzę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Diego Costa XDDD
1
skład ASa najlepszy ponieważ Pedri powinien odpocząć no i za bardzo ten Lenglet nie odpowiada ale zobaczymy. Visca !
0
Wiem,że nie na temat,ale czy Barca przez ten cały limit może kupić piłkarza jakiegoś?
2
widziałbym go w City. Jakoś nie chciałbym aby poszedł do PSG :)
14
@CZOLDZI Masz rację to byłoby dobre rozwiązanie XD
19
4 bardzo dobre transfery moim zdaniem. Cieszy wreszcie oficjalka Depaya a to jest dopiero początek okienka
0
3:0 dla Hiszpanii,Morata
0
Zamienić Umtitiego za Angelinio xd
18
Cancelo,Silva za Dembele i Roberto? Nie zastanawiać się tylko brać.
0
No trudna rywalizacja Dest vs Emerson.
0
To oficjalnie trafia Aguero Do Barcelony?
1
Może jakiś De Roon? Wiem,że stary ale waleczny chłop,Camavinga
0
Zaraz wyjdzie tak,że kolana nie będzie miał
8
Oczywiście,że powinien. I powinien dać Szanse Puigiemu,Moribie a nawet Roberto do pomocy dać
0
2:1 dla Barcelony
0
Wydaję mi się,że będzie remis. Ponieważ Real u siebie gra dosyć dobrze A Barcelona na wyjazdach miażdży rywali
0
Dest ty mistrzu
0
O wiem ! Niby Ronaldo chcą sprzedać. Może jakaś wymiana za niego? XD
3
Jeśli udałoby się ściągnąć do Barcy Haalanda,Alabę,Garcie i Depaya to byłbym bardzo zadowolony :D
0
@Naturopata Mingueza kolegooo za Umtitiego
0
Pique,Dest,alba,Lenglet,Minqueza... Ciekawe co ten nasz treneiro kombinuje
0
Barcula wygra 3 do 1
0
bez niespodzianek. VeB !
1
Jeśli chodzi o to obecne okienko : Garcia i może Depaya udałoby się kupić letnie : Son z Tottenhamu i Marten de Roon z Atalanty
1
Latem jak pieniądze będą to Sona a nie Neymara.
0
Jakby pieniążki latem były to można też Sona ściągnąć. Ciekawi mnie ile moze kosztować
1
Busi wyjdź... Alena albo Jong
1
Atletico 1:2 Barca
1
A Coutinho ile ma przerwy ? Zamiast Ansu jego wstawić i po sprawie. Zdrowia Ansu !
1
ja pier.... nie wierzę