0

Pytanie kto jest bardziej obrzydliwym zespołem na tym Euro: Włochy czy Angole?

0

Oglądając Włochów mam wrażenie jakby to grała nasza kadra. Nie potrafią wymienić kilku celnych podań, a błędy w przyjęciu wyglądają wręcz komicznie. Żenująca reprezentacja

0

@Ptasior No bardzo dobry mecz. Ja nie patrzę tylko i wyłącznie na wynik bo tacy ludzie jak ty będą się zachwycać meczem Chorwacja Albania który do 70 minuty był ściekiem

0

@Ptasior Przecież narazie ten mecz ogląda się świetnie xD

0

Nie myślałem że Portugalia będzie wyglądać aż tak żałośnie jak Anglia a tu jednak nawet ich przebili xD

0

@Encore to tak jakby biali kibicowali Argentynie bo grał tam Di Maria xD

1

@Adran360 myślę że każdy z nas potrafi kopnąć prosto piłkę xD

0

@Kgorecki2500 dlaczego remis miałby nas urządzać?

0

Nie mogłem słuchać tych błaznów którzy powtarzają jakieś nic nie warte statystyki albo chwalą ich za pierwsze lepsze dośrodkowania. A przypominanie że chłop który strzelił nam bramkę NIE WYGRAŁ GŁÓWKI jest szczytem tej błazenady

14

@MOLESTA Świetny? XDD

4

@FabianekMrozek Co to za porównanie. Gdybyśmy mieli Bońka czy innego Lato to też byłby pogrom? XD

44

@Aferzysta Czasami to nie pojmuję co wam przychodzi do głowy xDD

1

@KamQiX No nie oszukujmy się że przed meczem większość z nas by tak typowało

5

@Kgorecki2500 Nie będę ukrywał, zupełnie inaczej wyobrażałem sobie Probierza chociażby z mentalnego podejścia do drużyny. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem jego pracą i charakterem

0

@Litman A kto stworzył potwora z niczego?

3

@partymaker Bo Ancelotti przychodził do zdrowo zarządzanego klubu. Do tego cyrku nikt nie chce przychodzić bo aktualnie jesteśmy największym pośmiewiskiem w Europie. Twój komentarz nie ma nic wspólnego z krytyką a jedynie pokazuje twoja głupotę xD

0

@[Oli] Cały komentarz to jedne wielkie brednie. Zaczynając od zdziwienia że ludzie uważają Araujo za mało inteligentnego człowieka poza boiskiem( co już nie raz pokazał), poprzez wciągnie w to Gundo i FDJ, a kończąc na tym że Araujo jest młodziutki xDDD

0

@cules100pro xavienta

7

@MesQueUnClub96 To tak jakby napisać o jakimś klubie ze poza ( wymienić wsyztsko co wygrał) to ogólnie są słabi xDDD

4

Real Madryt poza La Liga i Ligą mistrzów to w tym sezonie jedna wielka komrpomtacja

19

@MesQueUnClub96 ,,Poza Premier League". Ty jesteś chory na łeb człowieku xDD
To jak nazwać w tym seoznie United, Liverpool, Chelsea czy Arsenal

1

@Azrik Nie ma klubu skazanego na sukces. Dobry klub bez trenera jest niczym, przecież już było 1000 takich przypadków...

0

@ToWinaSedziego Nie wieją jak wiatr zawieje, bo Laporta od pierwszego dnia karencji kłamał cały czas kłamał i dalej to robi. Ilość afer i skandalów jest przerażająca. Wizerunkowo to on wygląda gorzej niż Bartomeu...

1

@Barcasub Jak nie było żadnego to gdzie miał wymienić

1

@karolszymek To bardzo proste. Xavi ogłosił że odchodzi , a Lapcio go przekonał żeby został. Kiedy Xavi ogłosił że zostanie to Lapcio uznał że jednak go zwolni. Tak to się żyje w tym cyrku

0

@Who_you_mam Teraz YouTube nie pozwoli na tego typu materiały, więc jak na dzisiejsze standardy robi bardzo dobra robotę

9

@Emhyr Jedenastka bez Rodriego nie powinna być brana pod uwagę xD
Bez niego City mogłoby pomarzyć o mistrzostwie

0

@takisobiektos Nie będą bo ten klub jest zupełnie inaczej zarządzany. Jakos w PSG jest Enrique i nic to nie zmienia xD

2

@Amidamaru Nie popłacz się. Aktualnie gra City więc ludzie wyrażają zdanie o meczu City , co chyba proste i logiczne.

3

@MesQueUnClub96 No jak narazie to właśnie znikąd bo dosłownie nic im nie udowodniono xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?