Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie kto jest bardziej obrzydliwym zespołem na tym Euro: Włochy czy Angole?
0
Oglądając Włochów mam wrażenie jakby to grała nasza kadra. Nie potrafią wymienić kilku celnych podań, a błędy w przyjęciu wyglądają wręcz komicznie. Żenująca reprezentacja
0
@Ptasior No bardzo dobry mecz. Ja nie patrzę tylko i wyłącznie na wynik bo tacy ludzie jak ty będą się zachwycać meczem Chorwacja Albania który do 70 minuty był ściekiem
0
@Ptasior Przecież narazie ten mecz ogląda się świetnie xD
0
Nie myślałem że Portugalia będzie wyglądać aż tak żałośnie jak Anglia a tu jednak nawet ich przebili xD
0
@Encore to tak jakby biali kibicowali Argentynie bo grał tam Di Maria xD
1
@Adran360 myślę że każdy z nas potrafi kopnąć prosto piłkę xD
0
@Kgorecki2500 dlaczego remis miałby nas urządzać?
0
Nie mogłem słuchać tych błaznów którzy powtarzają jakieś nic nie warte statystyki albo chwalą ich za pierwsze lepsze dośrodkowania. A przypominanie że chłop który strzelił nam bramkę NIE WYGRAŁ GŁÓWKI jest szczytem tej błazenady
14
@MOLESTA Świetny? XDD
4
@FabianekMrozek Co to za porównanie. Gdybyśmy mieli Bońka czy innego Lato to też byłby pogrom? XD
44
@Aferzysta Czasami to nie pojmuję co wam przychodzi do głowy xDD
1
@KamQiX No nie oszukujmy się że przed meczem większość z nas by tak typowało
5
@Kgorecki2500 Nie będę ukrywał, zupełnie inaczej wyobrażałem sobie Probierza chociażby z mentalnego podejścia do drużyny. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem jego pracą i charakterem
0
@Litman A kto stworzył potwora z niczego?
3
@partymaker Bo Ancelotti przychodził do zdrowo zarządzanego klubu. Do tego cyrku nikt nie chce przychodzić bo aktualnie jesteśmy największym pośmiewiskiem w Europie. Twój komentarz nie ma nic wspólnego z krytyką a jedynie pokazuje twoja głupotę xD
0
@[Oli] Cały komentarz to jedne wielkie brednie. Zaczynając od zdziwienia że ludzie uważają Araujo za mało inteligentnego człowieka poza boiskiem( co już nie raz pokazał), poprzez wciągnie w to Gundo i FDJ, a kończąc na tym że Araujo jest młodziutki xDDD
0
@cules100pro xavienta
7
@MesQueUnClub96 To tak jakby napisać o jakimś klubie ze poza ( wymienić wsyztsko co wygrał) to ogólnie są słabi xDDD
4
Real Madryt poza La Liga i Ligą mistrzów to w tym sezonie jedna wielka komrpomtacja
19
@MesQueUnClub96 ,,Poza Premier League". Ty jesteś chory na łeb człowieku xDD
To jak nazwać w tym seoznie United, Liverpool, Chelsea czy Arsenal
1
@Azrik Nie ma klubu skazanego na sukces. Dobry klub bez trenera jest niczym, przecież już było 1000 takich przypadków...
0
@ToWinaSedziego Nie wieją jak wiatr zawieje, bo Laporta od pierwszego dnia karencji kłamał cały czas kłamał i dalej to robi. Ilość afer i skandalów jest przerażająca. Wizerunkowo to on wygląda gorzej niż Bartomeu...
1
@Barcasub Jak nie było żadnego to gdzie miał wymienić
1
@karolszymek To bardzo proste. Xavi ogłosił że odchodzi , a Lapcio go przekonał żeby został. Kiedy Xavi ogłosił że zostanie to Lapcio uznał że jednak go zwolni. Tak to się żyje w tym cyrku
0
@Who_you_mam Teraz YouTube nie pozwoli na tego typu materiały, więc jak na dzisiejsze standardy robi bardzo dobra robotę
9
@Emhyr Jedenastka bez Rodriego nie powinna być brana pod uwagę xD
Bez niego City mogłoby pomarzyć o mistrzostwie
0
@takisobiektos Nie będą bo ten klub jest zupełnie inaczej zarządzany. Jakos w PSG jest Enrique i nic to nie zmienia xD
2
@Amidamaru Nie popłacz się. Aktualnie gra City więc ludzie wyrażają zdanie o meczu City , co chyba proste i logiczne.
3
@MesQueUnClub96 No jak narazie to właśnie znikąd bo dosłownie nic im nie udowodniono xD