Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@natanvip Jasne że tak, ale uważam że zasłużył na więcej szacunku pomimo tego że sam czasami przecieram oczy ze zdumienia jak widzę co on bredzi.
2
@Greenalley Uwielbiam Xaviego, ale jak można porównać gościa który doświadczenie trenerskie zdobył w Katarze do Ernesto Valverde, który jest jednym z najlepszych trenerów w tej lidze od wielu lat. A pod względem czysto taktycznym uważam że stoi nawet wyżej niż chociażby Luis Enrique
4
Mi go po ludzku szkoda. Człowiek który dałby się pokroić za ten klub jest wyzywany na każdym możliwym kroku bo nie okazał się być nowym Guardiolą. Mam nadzieję że żadna nasza legenda już nigdy nie trafi do tego klubu, bo z tą mentalnością wspaniałych kibiców każdy kolejny będzie gnojony tak samo. Przykre, bardzo przykre co się stało z tym klubem i cała społecznościach która jest z nim związana
1
@jondeca Ty zdajesz sobie sprawę ile on wydał na transfery? xDD
0
@Derean Pep i tak ma odjeść w 2025 roku. A degradacji City pozwolę sobie nie komentować xd
Każdy wie że do tego nie dojdzie
0
@karci0 Co z tego że nie emeryt, skoro taki gracz nie może występować w każdym meczu. Pep doskonałe zarządzał jego siłami w poprzednim sezonie
0
@FCBparasiempre Tak narzekają ale gwarantuje ci że dzisiaj stadion Bilabo będzie wypełniony do ostatniego miejsca. Gdyby mecz był grany w Barcelonie to zakładam że byłaby ledwo połowa stadionu
0
@dziku77 Wałki w Lidze Mistrzów też tłumaczymy tym że sędziowie mają sympatie klubowe?
0
Komentarz usunięty
0
Buahhaa łatwe pieniądze z tym Realem
1
@FCBparasiempre Typie zachowujesz się jakby Iga ci dom przegrała xD
2
@jacek905 Może przytłoczyło go upośledzenie tego klubu w niemalże każdej kwestii ? Jego Bilbao jest chyba najlepiej przygotowaną drużyną w lidze
1
@MesQueUnClub96 Mega głupie. Myślę że powinien powiedzieć że klub który prowadzi od 8 lat jest do dupy i wcale się tam dobrze nie czuje bo Barcelona jest super świetna. Jakby mało razy powtarzał że Barcelona jest klubem jego życia. Wyprane mózgi już macie co niektórzy.
1
@xvcWinterSoldier teraz to nawet takich klęsk w półfinale nie mamy okazji oglądać bo kończyło się na fazie grupowej
1
Narazie nic nie zostało udowodnione a wy już wyroki rzucacie jak to Pep nie wróci xD
7
@sevs My mamy dopiero pecha. Musieliśmy 2 razy grać z 3/4 ligowcem i to na wyjeździe xD
0
@Paulinho1912 Więc podaj mi przykład takiego meczu w pucharze króla gdzie było 5:0 do przerwy z 3/4 ligowcem
0
O co wy macie problem po tym meczu?Spokojne zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił. Nie na co się spinać na taki mecz
0
Patrząc na skład to nie ma co oczekiwać cudów. Ważne żeby awansować
0
@ViscaelBarca2007 Dla mnie bez sensu. Już wszędzie powinno być po 1 spotkaniu
0
@kuz Tak wystawmy cały skład z rezerw i potem płacz że odpadniemy xD
0
@brd42 tak no gdyby nie Pena to byśmy wygrali
0
@kakusus No nie sama, ale taktyki to ja też tam nie widziałem. Bo z całym szacunkiem ale taktyką 1000 wrzutek to nie jest kunszt trenerski
0
@partymaker Guardiola to przede wszystkim ma mózg i nie wróci do tego pierdolnika. Myślisz że odszedł w 2012 bo się wypalił po 4 latach samych sukcesów? Doskonale wiedział co się święci. W City siedzi 8 sezon i nie widać oznak wypalenia. Po wczorajszym meczu cieszył się jak dziecko
0
@cules100pro Mówię na tle kolegów z zespołu bo jednak ta piękna bramkę strzelił. W innym wypadku poza Gundo nikogo nie można wyróżnić
0
@Ptasior No Xavi wygląda aktualnie jak wrak człowieka
0
@Kozinho. Akurat Pep zrobiłby z De Jonga potwora. Teraz jest potrzebny ktoś do Rodriego w ustawieniu 4231. Aktualnie gra tam Kova i nawet nie chce myśleć co byłoby gdyby trafił tam FDJ
0
@Recha_0684 No to miałoby sens, jeśli przyszedłby topowy trener. Wymiana Xaviego na Marqueza czy innego ziomeczka z tym naszym kochanym DNA mija się z celem. Z deszczu pod rynnę
0
@cules100pro Akurat wczoraj to Robert był najlepszy na boisku zaraz po Gundo, który jako jedyny trzymał wczoraj poziom w środku
0
@Michael24 Zależy co rozumiemy przez ,,piłkarza na Barcelonę". Bo wydaje mi się że każdy z nas porównuje wtedy do Barcy Pepa która się już nigdy nie potwórzy.