0

@Barcasub Szopką to oni zaczęli już dawno. Teraz nie ma dobrego wyjścia. Chociaż zwolnienie go po tych zapewnieniach i zmiana decyzji co 2 tygodnie będzie szczytem żenady

2

@Barcasub Myślę że Ernesto też by podziękował. Zasłużył na bardziej ,,normlany" klub do prowadzenia niż nasz kochany cyrk xD

0

@lucca87 A jak inaczej nazwać sytuację gdzie przekonujesz trenera miesiącami do zmiany decyzji po czym go zwalniasz 2 tygodnie temu po tym jak głośno ogłosiłes pozostanie. Nie rozumiesz że w takiej sytuacji to jest strzał w kolano i nigdy żaden zdrowy na umyśle topowy trener tu nie przyjdzie?

0

@FRANK2020 Komu dać szansę? Marquezom czy innym ogórkom z Portugalii

0

@Zoker Tak dokładnie to sądzi. Ten bałwan już sam nie wie co robi. Zwolnionie Xaviego teraz po takim cyrku sprawi że nigdy tu nie przyjdzie topowy trener, a nasz żałosny klub będzie upadać coraz bardziej

3

@Zoker Każdy wie że nie chodzi o wyniki. Nie namawiałby go przez miesiące żeby po 2 tygodniach uznać że wyniki są słabe. Użyjcie mózgu czasami xD

0

@jamal00 Umiesz czytać? Wyraźnie napisałem że było wiele okazji do zwolnienia wynikających z poziomu sportowego. Oczywiście że nie powinien go teraz zwalniać, po całej szopce z jego zostaniem 2 tyg temu. Przecież to będzie strzał w kolano i już żaden topowy trener nie pojawi się w tym klubie przez wiele lat

0

@Messi96_96 Czym? Rozdwojeniem jaźni czy może kolejną kompromitacja klubu ? Zwolnić trenera po takiej wypowiedzi to cyrk na kółkach

3

Jeśli Laporta po czymś takim zwolni Xaviego to sam powinien odrazu polecieć. Było dużo innych okazji do zwolnienia. Ten klub to parodia i strasznie boli to co się stało. Kiedy myślimy że niżej juz upaść nie można...to pojawia się nasz prezes

0

@Jakchcesz Myślę że zwolnienie Xaviego, kiedy 2 tygodnie temu było wszystko cacy i panowie robili sobie wspólnie zdjęcia, wcale nie odwróci wzroku xDD
To będzie komrpomtacja tego klubu

3

@lntrowertyk Przecież Koeman stawiał na młodych dokładnie z tego samego powodu przez który krytykujesz tu Xaviego xD

1

@WiernyKibic111 Przecież to jest piłkarz kompletny, który zagra ci tak samo dobrze w Pomocy jak i na skrzydle

0

@mrmiki A widzisz grę Romy gdy wszedł za niego świeżak?

0

@Elvisek Cancelo jest po prostu sobą? On nigdy nie był dobrym obrońcą. Zawalał masakrycznie dużo bramek w City, pomimo że z przodu grał bardzo dobrze. Ta sama historia tyczy się każdego klubu

0

@agrad0 Cienki jak nigdy? Kiedy oni wygrali mecz będąc dużo lepszym od rywala? XDD

1

Niestety ale w tym sezonie Realowi już nikt tej LM nie zabierze. Szkoda że wczoraj odpadła jedyną drużyna która mogła to zrobić, no ale Real w tym sezonie znowu ma ją zapisaną gdzieś w gwiazdach, bo to że oni awansowali do półfinału grając taką padake zarówno z Lipskiem i City jest wręcz chore

0

@Stinger_ Przecież Haaland rozegrał naprawdę dobry mecz xD

0

@La Pulgaa Ciezko grać prostopadle piłki grając z Drużyną która broni się 11 we własnym polu karnym

0

@Aragorn33 Bramka Realu w 112 minucie po jakimś farfoclu. Przecież to więcej niż pewne

0

Komentator w końcu w ekstazie. Już dawno nie miał do tego okazji xD

0

@Pedri16Future włączyłem ma chwilę komentarz meczu Atleti z Borusia i tam zdecydowanie największą ekscytacja i emocje przy bramkach. W naszym meczu w porównuj do Real -City to naprawdę nie było tragedi xD

0

@kaamil1910 Przecież my kadrowo jesteśmy lepsi niemal na każdej pozycji. Największa różnica niestety na ławce trenerskiej xD

1

@Arden Idealnie opisane, ale on już tak chyba ma. Rozdwojenie jaźni, zachowania jakby nie wiedział o czym pisze i prowokacje to występują na porządku dziennym:)

0

@MesQueUnClub96 No można porównywać potencjał kadrowy dzisiaj, ale na przestrzeni lat i City i Liverpool miało potężny skład. Nie kompromituj się z pisaniem na siłę jakby Liverpool grał plackami

3

@MesQueUnClub96 No ale w bezpośrednich też są niemal na równi. A na koniec trenerów się rozlicza z sukcesów gdzie Pep miażdży Kloppa. No ale ze ty zawsze piszesz coś pod swoją narrację to akurat nikogo nie dziwi

0

@MesQueUnClub96 On dzisiaj być tak tragiczny że zaraz by wyczarował bramkę dla Liverpoolu. A za takie zachowanie jak dziecko mam nadzieję że sobie na ławce posiedzi

0

@Gibbon_FCB W Barcelonie Pep jest oczywiście WIELKĄ LEGENDĄ, ale jest jedynym z wielu. W City dla większości jest już zdecydowanie największą personą w historii klubu

0

@mambeppe_yomenik co? Przecież każdy widzi że to był zaplanowany i wypracowany na treningu stały fragment gry

0

@kanver_ A ty widziałeś kiedy był moment podania czy głupiego udajesz? XD

1

@esem91 Dobrze że nasza Barcelonę się świetnie ogląda z fantastycznym tempem gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?