Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub Szopką to oni zaczęli już dawno. Teraz nie ma dobrego wyjścia. Chociaż zwolnienie go po tych zapewnieniach i zmiana decyzji co 2 tygodnie będzie szczytem żenady
2
@Barcasub Myślę że Ernesto też by podziękował. Zasłużył na bardziej ,,normlany" klub do prowadzenia niż nasz kochany cyrk xD
0
@lucca87 A jak inaczej nazwać sytuację gdzie przekonujesz trenera miesiącami do zmiany decyzji po czym go zwalniasz 2 tygodnie temu po tym jak głośno ogłosiłes pozostanie. Nie rozumiesz że w takiej sytuacji to jest strzał w kolano i nigdy żaden zdrowy na umyśle topowy trener tu nie przyjdzie?
0
@FRANK2020 Komu dać szansę? Marquezom czy innym ogórkom z Portugalii
0
@Zoker Tak dokładnie to sądzi. Ten bałwan już sam nie wie co robi. Zwolnionie Xaviego teraz po takim cyrku sprawi że nigdy tu nie przyjdzie topowy trener, a nasz żałosny klub będzie upadać coraz bardziej
3
@Zoker Każdy wie że nie chodzi o wyniki. Nie namawiałby go przez miesiące żeby po 2 tygodniach uznać że wyniki są słabe. Użyjcie mózgu czasami xD
0
@jamal00 Umiesz czytać? Wyraźnie napisałem że było wiele okazji do zwolnienia wynikających z poziomu sportowego. Oczywiście że nie powinien go teraz zwalniać, po całej szopce z jego zostaniem 2 tyg temu. Przecież to będzie strzał w kolano i już żaden topowy trener nie pojawi się w tym klubie przez wiele lat
0
@Messi96_96 Czym? Rozdwojeniem jaźni czy może kolejną kompromitacja klubu ? Zwolnić trenera po takiej wypowiedzi to cyrk na kółkach
3
Jeśli Laporta po czymś takim zwolni Xaviego to sam powinien odrazu polecieć. Było dużo innych okazji do zwolnienia. Ten klub to parodia i strasznie boli to co się stało. Kiedy myślimy że niżej juz upaść nie można...to pojawia się nasz prezes
0
@Jakchcesz Myślę że zwolnienie Xaviego, kiedy 2 tygodnie temu było wszystko cacy i panowie robili sobie wspólnie zdjęcia, wcale nie odwróci wzroku xDD
To będzie komrpomtacja tego klubu
3
@lntrowertyk Przecież Koeman stawiał na młodych dokładnie z tego samego powodu przez który krytykujesz tu Xaviego xD
1
@WiernyKibic111 Przecież to jest piłkarz kompletny, który zagra ci tak samo dobrze w Pomocy jak i na skrzydle
0
@mrmiki A widzisz grę Romy gdy wszedł za niego świeżak?
0
@Elvisek Cancelo jest po prostu sobą? On nigdy nie był dobrym obrońcą. Zawalał masakrycznie dużo bramek w City, pomimo że z przodu grał bardzo dobrze. Ta sama historia tyczy się każdego klubu
0
@agrad0 Cienki jak nigdy? Kiedy oni wygrali mecz będąc dużo lepszym od rywala? XDD
1
Niestety ale w tym sezonie Realowi już nikt tej LM nie zabierze. Szkoda że wczoraj odpadła jedyną drużyna która mogła to zrobić, no ale Real w tym sezonie znowu ma ją zapisaną gdzieś w gwiazdach, bo to że oni awansowali do półfinału grając taką padake zarówno z Lipskiem i City jest wręcz chore
0
@Stinger_ Przecież Haaland rozegrał naprawdę dobry mecz xD
0
@La Pulgaa Ciezko grać prostopadle piłki grając z Drużyną która broni się 11 we własnym polu karnym
0
@Aragorn33 Bramka Realu w 112 minucie po jakimś farfoclu. Przecież to więcej niż pewne
0
Komentator w końcu w ekstazie. Już dawno nie miał do tego okazji xD
0
@Pedri16Future włączyłem ma chwilę komentarz meczu Atleti z Borusia i tam zdecydowanie największą ekscytacja i emocje przy bramkach. W naszym meczu w porównuj do Real -City to naprawdę nie było tragedi xD
0
@kaamil1910 Przecież my kadrowo jesteśmy lepsi niemal na każdej pozycji. Największa różnica niestety na ławce trenerskiej xD
1
@Arden Idealnie opisane, ale on już tak chyba ma. Rozdwojenie jaźni, zachowania jakby nie wiedział o czym pisze i prowokacje to występują na porządku dziennym:)
0
@MesQueUnClub96 No można porównywać potencjał kadrowy dzisiaj, ale na przestrzeni lat i City i Liverpool miało potężny skład. Nie kompromituj się z pisaniem na siłę jakby Liverpool grał plackami
3
@MesQueUnClub96 No ale w bezpośrednich też są niemal na równi. A na koniec trenerów się rozlicza z sukcesów gdzie Pep miażdży Kloppa. No ale ze ty zawsze piszesz coś pod swoją narrację to akurat nikogo nie dziwi
0
@MesQueUnClub96 On dzisiaj być tak tragiczny że zaraz by wyczarował bramkę dla Liverpoolu. A za takie zachowanie jak dziecko mam nadzieję że sobie na ławce posiedzi
0
@Gibbon_FCB W Barcelonie Pep jest oczywiście WIELKĄ LEGENDĄ, ale jest jedynym z wielu. W City dla większości jest już zdecydowanie największą personą w historii klubu
0
@mambeppe_yomenik co? Przecież każdy widzi że to był zaplanowany i wypracowany na treningu stały fragment gry
0
@kanver_ A ty widziałeś kiedy był moment podania czy głupiego udajesz? XD
1
@esem91 Dobrze że nasza Barcelonę się świetnie ogląda z fantastycznym tempem gry