0

@Rl9k1nG Natan to by z Dzieciakiem z podstawówki przegrał xD

2

@Rl9k1nG Przecież chłop od początku się kładł i widać że takie było założenie xDD
Za pierwszym razem nawet to nie był cios na jaja

2

@pienaar Może ty w jakimś innym Universum żyjesz xd

0

@Danny Gaucho to są tylko Ligowe?

1

@Arden Generalnie spoko ale Pep na 100% miał większe średnia bramek w Bayernie niż to 2.02

1

@abram3k Wcale to nie jest jego pierwszy mecz od 2 miesięcy xD

0

@Faro on mówi o sędziach przyjacielu

0

@Culer9002 PSG hehe

1

@Gibbon_FCB City to idealny klub dla Topowego trenera. Sam Pep mówił że dobrze żyje mu się w Anglii. Ma pełną swobodę zarządzania kadrą i klub jest stabilny finansowo a przede wszystkim sportowo wygląda to fenomenalnie więc nie widzę powodu aby wracał do naszej Barcelony niestety:(

0

@Czajka90 Ta słyszę to rok w rok od 5 lat i zawsze kończy się wpierdzielem od City xD

0

@P33ck Już bez przesady. Nie mówię tutaj k dzisiejszym zestawieniu ale chociażby Szoboszlai czy McAlister to są topowi pomocnicy, a narracja twojego komentarza brzmi jakby Klopp miał w środku pola Moribe czy innego Andre Gomesa

0

@kanver_ Chłop bodajże w sezonie 20/21 miał 20 bramek więc z tym prime to się wstrzymaj xD

0

@Astad Nie wiemy jak u Matsa teraz będzie z formą, a jednak sporo meczów jeszcze

0

@FCB24 co tam się dzieje, bo nie kojarzę żeby w siatkówce takie cyrki były

0

@Mroziu z pewnością xDD

0

@Rsk94 Chociażby na takiej że wygrał mistrzostwo Hiszpanii rok temu?

2

Doskonale widać jak ślepi są ludzie oglądający mecz po ocenie Gundo, a potem czyta człowiek wysrywy jak to fatalnie gra xDD

0

@FcPortoFan1999 widzisz odrazu humor lepszy

0

Hej co słychać ?

0

@mightyanaldevastator Tylko po co ma przychodzić z lepszego klubu do gorszego bez większych perspektyw aktualnie? Jesteś ślepo zapatrzony w naszą Barcelonę która już nie jest atrakcyjnym kierunkiem dla nikogo kto ma jakiekolwiek AMBICJE. Nie wiem kto tu naiwnie postrzega piłkę

1

@mightyanaldevastator Porównanie z dupy. Nie każdy chce byś ,, legenda" klubu który od lat jest pośmiewiskiem. Równie dobrze może zostać legendą klubu który kocha i w którym spędził większość kariery i o dziwo nie mówię tutaj o Barcelonie xD

1

@MesQueUnClub96 wyobraź sobie kibiców City , którym Ederson puszcza dosłownie co drugi strzał w światło bramki

0

@weber10michal wam mózgi powypalało do reszty

0

@metysik1 czy ty widzisz co piszesz łbie?

1

@Frogens nie to jest chorągiewa a nie kibic. Taki z ciebie kibic to idź odpal sobie Barcę Guardioli a nie płaczesz

1

@Blue9 Sens wypowiedzi niby spoko, ale nie widzę porównania z Religią xD
Każdy niech myśli i sobie wierzy w co chce. Chyba że tu już jakieś grubsze kompleksy wychodzą to nie moja sprawa

1

Zbyt pochopna decyzja. Powinien przepracować ten sezon do końca a ewentualne odejście ogłosić po odpadnięciu z LM w jakimś kompromitującym stylu. Xaviego powinniśmy ocenić po sezonie, bo pamiętajmy że to on zdobył nam mistrza. Carlo był w identycznej sytuacji rok temu, a teraz ma mistrza w kieszeni. Za szybko to wszystko poszło

2

Zbyt pochopna decyzja. Powinien przepracować ten sezon do końca a ewentualne odejście ogłosić po odpadnięciu z LM w jakimś kompromitującym stylu. Pamiętajmy że wygrał nam w tamtym sezonie majstra i zdominował Real. Carlo był w identycznej sytuacji, a jednak został i ten sezon z pokazał że to była dobra decyzja. Xaviego powinniśmy ocenić po sezonie a nie w momencie gdy walczymy na dwóch frontach

0

@FioletoweOczy ma kontrakt do 2025 łbie xD

0

Pep wracaj do domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?