Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
O jest karteczka. Gavi za blisko podszedł do sędziego więc słuszna. Jeszcze bym dał Busiemu za to że jest kapitanem
Tak dla zasady
1
@Janas11224 postawił na remis u buka
0
@AmigoBlancos Z każdym dniem załamuje coraz bardziej
0
@Uukasz_93 Też bym nie ufał chłopakowi, który częściej łapie kartki niż kontakty z piłką xD
0
@Bartek22 za miękko na ma kartkę xD
Noga musi odpaść żeby byla żółta. A czerwo za ewentualne morderstwo na boisku
24
Sociedad już powinno mieć 2 żółte, tymczasem my już mamy 1 za to że Araujo trzymał piłkę przez 3 sekundy XDD
Hiszpańscy sędziowie to żart
0
@powietrze liczę że to był to twój ostatni komentarz na tej stronie
@Redakcja
2
@Zawsze_Wierny najlepiej niech wszyscy spadną to zgarniemy mistrza
0
@tbas nie to nie jest 10 Dzieciaków. Pod tym względem LA Rambla to naprawdę stan umysłu. Prześledź sobie po następnym przegranym meczu I tam 90% komentarzy wygląda w ten sposób
4
Po meczu z Realem połowa osób tutaj pisała że w LM byśmy pokonali Bayern Liverpool czy City, A Xavi już jest Bogiem. Teraz nagle Xavi ma dużo pracy przed sobą i drużyna wcale nie jest taka dobra.
Z skrajności w skrajność
0
@Jacu327 oby 14 stacja miała trochę inne zakończenie
0
@barcadreed można powiedzieć że grają u siebie
7
Generalnie to wiadomo że każdy może kibicować komu chce. Ale jak już jesteście tak ,,romantyczni" to dlaczego kibicuje Barcelonie? Sępimy grosza na każdym możliwym kroku, nie jesteśmy w stanie nawet zakończyć współpracy z rosyjskim bukmacherem (Co każdy inny klub był w stanie zrobić) . No chyba że ,,romantyzm futbolu" I takie tam działa tylko w jedną stronę
8
Nagle wszyscy oburzeni że Atelti odpało po grze która stosują od 10 lat?
Polscy kibice to naprawdę jakiś wyższy poziom absurdu xDD
0
@IronSanHybrid dobrze że Atletico się tutaj świetnie zachowuje. Hipokryzja pełną parą porzeczki xD
1
@PiotrR Jakby Ten Real grał niewiadomo jaki futbol xDD
3
@AmigoBlancos Real też wczoraj czekał nie wiem na co. W 80 minucie chyba na boisko wyszli zamiast zamknąć odrazu mecz
0
Każda strona podaje że City ma około 68%-70% jeśli chodzi o posiadanie pilki. Na betcliku oczywiście 60 %
XD
0
@mcsarna A dlaczego ma nie chcieć?
1
Carva już sam nie wiedział czy ma salto robić czy udawać że mu nogę urwali
0
@cules100pro A co miał zmieniać jak tak naprawdę wszystko szło po ich myśli w tym meczu? No ale łatwo napisać jak już się wynik zmienił XD
6
@tomek8756 Sevilla jak zawsze da dupy w meczu z nimi, więc bez znaczenia.
1
Ah ten idealny wzór do naśladowania, nagle oburzony bo ktoś raczył go zmienić? XD
0
@panczo ale jaka kur*a analiza? Co on miał sobie odciąć tą rękę czy co? Drukowanie pod Real jak zawsze
0
@JohnnyBarca A jeśli wygra Chelsea to pewnie Messi
0
@Nano22 Wątpię że miałby zaakceptować inną. Dla niego raczej możliwość pozostania w takim klubie już jest dużym wyróżnieniem. Ma już 31 lat, swoje pograł i myślę że z chęcią zostałby w klubie z rolą Jokera
0
@FCB24 chyba by każdego z nasz dosłownie ch*j strzelił, jakby nam brakło tylko 1 pkt. Najgorszy scenariusz
0
@Veysel ile tych talentów z Portugali wypaliło?
1
@P33ck Jedyne co ma z Nazario to ,,A" w nazwisku. Mi jak już to bardziej stylem gry Henryego przypomina
1
Junajted to klub który powinni zaorać xD