6

O jest karteczka. Gavi za blisko podszedł do sędziego więc słuszna. Jeszcze bym dał Busiemu za to że jest kapitanem
Tak dla zasady

1

@Janas11224 postawił na remis u buka

0

@AmigoBlancos Z każdym dniem załamuje coraz bardziej

0

@Uukasz_93 Też bym nie ufał chłopakowi, który częściej łapie kartki niż kontakty z piłką xD

0

@Bartek22 za miękko na ma kartkę xD
Noga musi odpaść żeby byla żółta. A czerwo za ewentualne morderstwo na boisku

24

Sociedad już powinno mieć 2 żółte, tymczasem my już mamy 1 za to że Araujo trzymał piłkę przez 3 sekundy XDD
Hiszpańscy sędziowie to żart

0

@powietrze liczę że to był to twój ostatni komentarz na tej stronie
@Redakcja

2

@Zawsze_Wierny najlepiej niech wszyscy spadną to zgarniemy mistrza

0

@tbas nie to nie jest 10 Dzieciaków. Pod tym względem LA Rambla to naprawdę stan umysłu. Prześledź sobie po następnym przegranym meczu I tam 90% komentarzy wygląda w ten sposób

4

Po meczu z Realem połowa osób tutaj pisała że w LM byśmy pokonali Bayern Liverpool czy City, A Xavi już jest Bogiem. Teraz nagle Xavi ma dużo pracy przed sobą i drużyna wcale nie jest taka dobra.
Z skrajności w skrajność

0

@Jacu327 oby 14 stacja miała trochę inne zakończenie

0

@barcadreed można powiedzieć że grają u siebie

7

Generalnie to wiadomo że każdy może kibicować komu chce. Ale jak już jesteście tak ,,romantyczni" to dlaczego kibicuje Barcelonie? Sępimy grosza na każdym możliwym kroku, nie jesteśmy w stanie nawet zakończyć współpracy z rosyjskim bukmacherem (Co każdy inny klub był w stanie zrobić) . No chyba że ,,romantyzm futbolu" I takie tam działa tylko w jedną stronę

8

Nagle wszyscy oburzeni że Atelti odpało po grze która stosują od 10 lat?
Polscy kibice to naprawdę jakiś wyższy poziom absurdu xDD

0

@IronSanHybrid dobrze że Atletico się tutaj świetnie zachowuje. Hipokryzja pełną parą porzeczki xD

1

@PiotrR Jakby Ten Real grał niewiadomo jaki futbol xDD

3

@AmigoBlancos Real też wczoraj czekał nie wiem na co. W 80 minucie chyba na boisko wyszli zamiast zamknąć odrazu mecz

0

Każda strona podaje że City ma około 68%-70% jeśli chodzi o posiadanie pilki. Na betcliku oczywiście 60 %
XD

0

@mcsarna A dlaczego ma nie chcieć?

1

Carva już sam nie wiedział czy ma salto robić czy udawać że mu nogę urwali

0

@cules100pro A co miał zmieniać jak tak naprawdę wszystko szło po ich myśli w tym meczu? No ale łatwo napisać jak już się wynik zmienił XD

6

@tomek8756 Sevilla jak zawsze da dupy w meczu z nimi, więc bez znaczenia.

1

Ah ten idealny wzór do naśladowania, nagle oburzony bo ktoś raczył go zmienić? XD

0

@panczo ale jaka kur*a analiza? Co on miał sobie odciąć tą rękę czy co? Drukowanie pod Real jak zawsze

0

@JohnnyBarca A jeśli wygra Chelsea to pewnie Messi

0

@Nano22 Wątpię że miałby zaakceptować inną. Dla niego raczej możliwość pozostania w takim klubie już jest dużym wyróżnieniem. Ma już 31 lat, swoje pograł i myślę że z chęcią zostałby w klubie z rolą Jokera

0

@FCB24 chyba by każdego z nasz dosłownie ch*j strzelił, jakby nam brakło tylko 1 pkt. Najgorszy scenariusz

0

@Veysel ile tych talentów z Portugali wypaliło?

1

@P33ck Jedyne co ma z Nazario to ,,A" w nazwisku. Mi jak już to bardziej stylem gry Henryego przypomina

1

Junajted to klub który powinni zaorać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?