0

@Czarny_ck wincyj pomocników

1

@Yoshi94 gdybyśmy zawsze opierali się na statystykach to Iniesta grałby w 2 lidze Hiszpańskiej

0

@bartekvisca Luis też marnował nieraz po 3 setki, żeby strzelić z woleja z 25 metra xD
Ja najbardziej podziwiam to jaką chłopak ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji.

0

@FCB_dimiC Więcej wiary w własny zespół kolego :))
Vamos

2

@vangoor jak ktoś ma IQ większe od szympansa to nie ocenia trenera po 2 meczach xD

3

A po meczu z Galata mieliśmy nie wychodzić na boisko. LA Rambla jak zawsze TOP
XD

2

@Medium Rzeczywiście ta strata Neymara napewno ich zaboli xDD

0

@FCB_dimiC Bądźmy szczerzy. Brak Benzemy ogromnie zwiększa nasze szansę, bo u nich na 9 nie ma żadnego dobrego zamiennika. Poza tym Vini bez karima na boisku wygląda dramatycznie. Oczywiście że nie mówię że wygramy z Realem, ale też nie bądźmy przesadnie skromni

0

Panowie, jeśli mam 2 bramki CR to liczy się ewentualna dogrywka czy już nie?

7

@Mixtape Jak De gea to łazja to Mats jest niepełnosprawny

0

@Sau_Ron To samo można powiedzieć o Modriciu.

0

@Barca1922 Benzema to aktualnie top 3 piłkarzy na świecie, więc O czym ty typie mówisz xDD

0

@hefaj6 Jak wygra City to kto wtedy?

6

@Oskar00 No zaczął chłopak coś tam kopać, ego wyje**ło w kosmos I teraz gra typowego Brazola xD

5

@xavi890 w tym nie strzelił nawet 10, więc nigdy nie wiadomo. Poza tym tutaj nie chodzi tylko o bramki, A o jego człapanie. Nasz pressing funkcjonuje najlepiej od wielu lat, A to wiele mówi

2

Jeśli już jest temat Messiego to jak dla mnie może wrócić pod warunkiem że nie będzie wiele zarabiał, i przede wszystkim nie bedzie ,,bogiem" od którego zaczynamy ustalanie składu. Uważam że dla klubu jak i Messiego rola ,,jokera" byłaby najlepsza. A za 2 lata pożegnanie godne najlepszego piłkarza w historii i zamknięcie tego pięknego etapu.

0

@DamianBarcaCule Tak,ale nie w roli gościa od którego zaczynamy wybór 11. Coś bardziej jako Joker. Po sezonie albo 2 zrobić mu pożegnanie jak przystało na najlepszego piłkarza i historii I raz na zawsze zamknąć ten piękny etap w historii klubu.

2

@AllBundy Przecież w tym meczu Messi był jednym z lepszych xD
A on wygląda jakby grał za karę w każdym meczu

1

@antytalent nie no Kuman to cep I hipokryta, ale skład się trochę jednak zmienił. Szczególnie w ofensywie

2

@Xxxbarca4ever zaraz się dowiesz że Zjemy Real, A po meczu z Galata się okaże że Xavi jest fatalny I na real nie ma po co wychodzić XDD

0

Człowiek taki stary, A taki głupi. Ile to już razy Inter Psuł kupony, a człowiek dalej na nich stawia

0

@trolownik do swojej co najwyżej

0

@POLAK12345 Jak ty nie widzisz różnicy między City, A PSG na wielu różnych płaszczyznach, to jesteś mocno odklejony xDD

4

@Mixtape Ostatnio było pisanie że zlejemy Real, A w przeciągu 2 dni okazało się że nie musimy nawet z nimi wychodzić na mecz, bo nie mamy szans xDD

2

@macio_944 Nie wymagaj za dużo. Na LR poziom zawsze po takich meczach poniżej dna. Ostatnio mieliśmy zjeść real A w przeciągu dwóch dni okazuje się że nie ma po co wychodzić na mecz, bo nas zjedzą xD
Od skrajności w skrajność

0

Auba dramatyczna zmiana

4

Xavi no weź zacznij klaskać chłopie , bo zaraz się mecz skończy

2

1

@gaucho104 No ciężko się z pepem nie zgodzić pod pewnym względem. W Repce I takich turniejach najważniejsze są indywidualności.

2

@Ying Pocze pewnie liczył na to że Messi będzie niżej rozgrywać A z przodu zostaną Ney I żółw. Nie wziął pod uwagę tego że Messi tam jest bezużyteczny bo nawet nie pressuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?