3

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego bramkarze grający z Realem to poziom 12 letnich juniorów? XDD

0

@Krycha1899 problem w tym że Ferran na 5 sytuacji zepsuje 4, z czego 2 razy sam na sam. Nikt nie oczekuje że musi wykorzystywać każda dobra sytuację, ale średnio 1 bramka na kilka doskonałych okazji to dramat

1

Komentarz usunięty

1

@kamyk_23 Półfinał LM i wygranie Copa Del Rey, to tragiczny sezon?

3

Foden ma papiery na absolutny TOP piłkarzy. Złoty chłopak

1

@Mario96w no nie wiem my też się męczymy z takimi drużynami. Real Bayern Czy Liverpool również. Więc wnioskuję że ma świecie nie ma drużyny kompletnej:)

0

@Mario96w to jaka jest teraz drużyna kompletna?

3

@Maciek069 A widziałeś jego grę, Czy już tak dla zasady piszesz?

0

@Przemek2323 rzeczywiście xD
Przez cały sezon wbil 3 to teraz w te kilka spotkań wbije 20

0

Hubert przegra sobie ten mecz na własne życzenie

0

@PJ777 Co ma organizm do takiej kontuzji, gdzie chłop mógłby każdemu piłkarzowi nogę złamać?
Czytasz co piszesz ?

0

Ten mecz to kopia meczu z Niemcami w 2014

0

@Toretto kurs na Szwecję prawie 3

1

@Viajero to pewnie Yaye też Messi zablokował xD

0

@Introwertyk porównujesz 19 latka do 13 latka. Gratulacje XDDD
Idź już się żalić że do Paryża pójdą za pIEniĘdZMi

3

Niech ma namiotach dadzą reklamę 1xbet

10

@denis9401 ale co w dobra mecze i po gościu? XD
Jak narazie adama świetnie wpasowal się w zespół

0

@Emhyr on tak wygląda w każdym meczu xD

2

@El dominatore Tak żółw zdecyduje się pójść do Realu, on to wie i każdy to wie.
A Carlo zapewne w następnym sezonie już nie będzie

0

@gaucho104 Ty jesteś nieźle odklejony, jak myslisz że ktokolwiek z tych graczy przyszedłby za 75-80 mln XDD

0

@BoreekxD a ty dalej swoje xD

0

@DawidekFCB niech się cieszy chwilami

0

@BoreekxD co ma być na rzeczy. W Realu ma szansę a trofea, A chce mieć jak najlepszy kontrakt bo w PSG poza pieniędzmi nie nie dostanie. Wy naprawdę myślicie że my mamy szansę zakontraktować żółwia? xDD

1

@robsesh pewnie Mbappe to jego daleki wujek I ma info z pierwszej ręki xD

10

Wiem że to nierealne żeby żółw do nas trafił, ale zakładając taką wersje, to chyba bym ze śmiechu padł. Jeszcze chwilę wczesniej Bernabeu go oklaskiwało, A teraz by przyszedł jednak do nas xDD

0

Dlaczego aż taki wysoki kurs na USA?

0

@koksik2700 A dlaczego miał mieć

3

@Adi123456789 No nie wiem mi tam Gavi nie przypomina ani Xaviego ani Iniesty. Inny typ gracza I styl poruszania się po boisku

0

@derlysy1979 Brzmi to trochę jakbyś uważał że nic dla nas nie zrobił xD

0

@Kulakula kogo np?
Nie mówię że tak nie jest, tylko pytam bo nikt sensowny nie przychodzi mi do głowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?