Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Z pewnością. Ciekawe czemu nie zadaje sobie pytania co by było gdyby trafił z Chelsea w 2012
2
@VegetaPolska I jeżeli ostatecznie wygrają to jak widać Taktyka się sprawdziła
0
Ktoś mu powie że to jednak Ederson miał złotą rękawicę?
15
@Survier Nikt nie mówił o tym że Kuman miał kadrę podobną do Enrique xDD
I tak ,Xaviego będziemy mogli ocenić dopiero po następnym sezonie, bo inaczej trzeba być chorym na umyśle żeby mówić że gość już powinien odejść.
Napisałeś takie bzdury żeby wyszło na twoją rację. Hipokryzja I nic więcej
2
Potwierdza się że mamy ,,najgorszych kibiców " (na równi z Realem). Chłop jest w klubie kilka miesięcy A już jest mieszany z błotem. Patrząc na to co się dzieje, to wy Fergusona po 2 sezonie (gdzie zajął dopiero 11 miejsce )
raz na zawsze zakopalibyscie pod ziemią
Dramat
0
@Piotr,1985 bylibyśmy gdzieś jak United czyli 7/8 miejsce xD
2
@KacperVEB wzorem hajty
14
Najlepsze jest to że Mbappe ostatnio dostał aplauz na Bernabeu, A teraz sam ich wyru***ł bez mydła xDD
0
@Uukasz_93 No to słonina od początku czuje się Amerykaninem ,więc w czym masz problem? Aż taki ból dupy masz o to że W mediach wypromowali przy tym chłopaka?
1
@Puskas1 A jakich ty diamentów oczekujesz, jak nie mamy nic na transfery xDD
Masz chłopie wyobraźnię
0
Czemu Arsenal zawsze musi coś spier**
0
Weź chłopie popatrz na ceny za jakie chcesz ich sprzedać xD
Połowa z tego co napisałeś
10
Komentarz usunięty
1
@Kvothe07 Wysraczy włączyć skróty tych meczów i już wiesz że w żadnym nie byli lepsi xD
0
Komentarz usunięty
0
Pep zaczyna swoje wizje xDD
Gundo za KDB
0
Dobra Walker zejdzie to City jeszcze ma sznase
7
Ten komentarz jest tak stronniczy I żałosny że aż się źle tego słucha
3
Jak ja nie trawię tego Brazola. Nikt z Realu tak bardzo mnie nie irytuje jak ten pajac
5
Ten placek na bramce zawalił im mecz
1
@rk Tylko w Polsce zwycięzców meczu można nazywać FRAJERAMI
XDD
1
@Don Lucas zaraz ci napiszą że Zidane wygrał LM w pierwszym sezonie XD
1
@Hugo76 jak wy chcecie grać z kontry w meczu gdzie drużyna broni się w 11 w polu karnym. W el classico było granie z kontry, ale nie wiem jak wy sobie wyobrażacie kontry Barcelony w meczu z Cadizem
1
@Mike1023 Ale słabiak z tego Czaviego. Dobrze że ZZ nie miał w składzie Wszystkich graczy w swoim Prime
0
@gaucho104 chyba nie wylapałes ironii kolegi XDD
0
@drozdi Wiele mówi nam sam fakt że tam Arnold wrzuca na Jote czy Innego napadziora, A u nas wrzuca Mingueza czy Demeble w trybuny
2
@Lipak Jak gra z Pedrim nie dawała efektu, jak z nim w składzie praktycznie nie traciliśmy punktów?
1
@Magicc89PL Czyli co jakby wystawił Depaya i Traore to bicia głowa w mur by już nie było? Takie komentarze już po fakcie są żenujące XDD
1
Gramy dogrywkę odrazu, mało fauli było dzisiaj xD
0
@pluszek Jak Isak dzisiaj powinien już 2 czerwone zarobić xDD
Więc nie wiem czy takie symulki