Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mity żywieniowe.
Znacie jakieś artykuły spożywcze, powszechnie uznawane za niezdrowe, które jednak niezdrowe nie są (oraz odwrotnie) ?
0
@G9 No jeszcze nie widzialem. Serial w sumie czemu nie. maja wiecje czasu antentowego i wiecje mozliwosci by pociagnac charatker.
0
@G9 Czasem fajnie sie oglada film z wieloma gwiazdami - tutaj polecam "Short Cuts" (Downey Jr., Chris Penn, Jack Lemmon. Tom Waits itd...)ale ona by zagrali u Altmana nawet za friko. Jednacz czasem jest przesyt. Ja jestem za max 3 gwiazdorami plus jakies siwetne role drugo i trzecioplanowe - a kandydatow nie brakuje. Podobnie zreszta jak w druzynie pilkarskiej - kilka gwiadz, kilku pracujaych, kilku mlodych i kilku starych.
Fajna lista aktorow - nie podzielam tylko zachwytow Waltzem - super rola w Bekartach, potem powielal , taka troche Krystyna Janda. ;)
1
@Commando @chudym polecil filmik - jest rzeczywicie dobry, bo sie facet nie cacka i nie robi z tego ceremonii japonskiej herbatry. Oczywiscie yerba to zawsze male swieto, ale bez przesady. O co chodzi w mate? by nie poparzyc yerby bo z gorzekiej zrobi sie gorzak i cierpka, dlatego najlepiej odczekac po zagotowaniu - ja osobiscie wylaczam na minute czy dwie przed zagotowaniem. Znam natomiast osoby, ktore jada ostro i zalewaj wrzatkiem - bo lubie gorycz, cierpkosc i nikotyne ;) Jak kto woli.
@ViscaBarca123 ja musze w koncu te VErde sporbowac, bo tyle osob juz o niej pisalo.
7
@ViscaBarca123 @szymon351 @Commando @zagi31
Yerb jest wiele, czesto leci sie po kraju produkcji. Jesli ktos lubi hardcore - jak mowia znajomi smak wyplukanej popielniczki . to idziemy w Paragwaj, a jesli ma byc w kierunku zielonej herbaty to brazylijskie chimarrao (bardzo trudne w parzeniu, bo ma mialkosc kawy na espresso i wszystko moze sie zatkac, a nie jest tania). Argentyna jest gdzie w srodku, Urugwaj z najwiekszym spozyciem chyba czerpie wiele z Brazylii, bo tam sa plantacje.
Pyl nie musi byc czym zlym , ja bardzo lubie. Kraus ma inny sposob obroki, Jak kto woli - nie jest palona, tylko obrabiana goracym powietrzem.
To dziwne, bo ja nie pale, ale nie przeszkadza mi posmak kwasu nikotynowego w yerbie.
Pijam w zaleznosci od tego czy mam ochote na mocna czy na slaba. Smakowych nie lubie, bo przewaznie jakas chemia, ale za to urugwajskie El Moncayo - kompozycje ziol to cos bardzo wyjatkwoego. Z ziolowych to oczywiscie Colon, Kurupi i obecnie Moringa Selecta . pyszna na upaly, smakuje mieta.
0
@Lamora Rewelacyjny muzyk.
0
@olej3012 racja
0
Nie wiedziałem , ze Jimmi FLoyd Hasselbaink , byl juz zaklepany i miał przejsc w 2003 roku z Chelsea do Barcelony . Ostatecznie do transferu nie doszło .
0
Maniacy kraftow (ja nie jestem) , kto pił rzemieślnicze JaBeerwocky?
2
Wawrinka vs Dimitrov na Sport Extra, a za chwile w Polsat Sport.
1
@Grzesior667 chaos :) ale talent
2
@Grzesior667 Dembele - Jesse Pinkman z BB
A Suarez troche Tuco Salamanca za porywczość
0
@Grzesior667 Ronaldinho / Romario = McNulty z The Wire .
Chyba nie trzeba tłumaczyć
0
@Katalończyk 99 pika nożna to ogromny tort , obrony rynek . Raczej nie zanosi sie na odwilż .
0
@qbsonFCBarca no juz nie chciałem tego pisac ...
0
@kulek22 Raczej Antonella.
0
@michal26 przyroda faktycznie nas zaskakuje.
Orki , szympansy oraz kilka innych zwierząt czerpie czasem przyjemność z polowania, nawet bawi sie i meczy ofiarę - nie robie jednak z tego reguły .
Do ludzi im daleko i dobrze :)
0
@Pyziol no wlasbie tu jest często problem - bo ludzie nie chcą opuszczać łotsapuf i messengerow
0
@Pyziol threema chyba podoba jest lub Signal
A dużo ludzi / znajomych to ma ?
0
@Misanthrope na deezer tez juz jest
0
@Pyziol a co jeszcze ciekawego ma Wire ?
0
@Misanthrope a niedawno o tym pisaliśmy :)
To moze w końcu sobie założę płatne konto na spotyf lub deezer
0
Rakuten Viber czy Line czy Telegram ?
(Nie whatsapp i messenger)
1
Tifo analizuje transfery Barcy
0
@BarcaInfo łydka ?
1
@_catalan ciekawe , kto będzie ostatnim
0
Jak zagrał nasz ulubieniec Frenkie?
16
https://x.com/i/status/1157703008291053570
Ceara vs Fortaleza, ladna parada. https://streamable.com/tt006
1
@Janiama Carvajal tak, Javier "zelazne pluca" Zanetti nie? Why, przez te LM?
5
@ściah Skoro odnosisz sie do argumentu wieku , to moze przyznasz , ze patrzysz na Ronaldinho przez pryzmat ciągłości Leo i Ronaldo ?
„powiedzieć o kimś, o czymś więcej dobrego, niż na to zasługuje”
Wiesz ilu zawodników podpada w takim razie pod Twoja definicje przereklamowania ?
3-4. Sezony to naprawde tak mało ?
Ronaldinho mógłby być lepszy od Messiegi , wiec bardziej zasługuje na miano takiego , z którego można było wycisnąć więcej w dłuższym okresie czasu , ale nie przereklamowany .
Nie trzeba być zawsze innym niż wszyscy :)