Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sztrupcak wiesz, chodziło mi o to, ze idziemy w kierunku absurdu, gdzie preferencje seksualne stają sie główną charakterystyką jednostki .
13
@klemens100 Przede wszystkim zamachowcami sa ludzie o wypaczonych pogladach. Nie szukalbym przyczyny w tym, ze ktos jest bialy i wierzacy. Czytam Twoje posty i wiem, ze proboujesz dawac latwe odpowiedzi na trudne pytania. Twoim zdaniem gdyby zlikwidowac koscio, wiare i pis, to swiat stalby sie nagle rajem (sorry za slowo, po pewnie nie lubisz). Moze zlikwidujmy jescze muzyke metalowa, bo oni tez czesto jej sluchaja?
To co i jak piszesz jest czest bardzo tendecyjne i po prostu malo naukowe.
Ktos juz wyzej napisal, ze nie ma cos sie licytowac, bo najwiekszy zbrodnczyc rezim nic sobie z Boga nie robil.
Sa pewne typy osobowosci, ktore w kazdych warunkach zejda na zla droge. #
Takich masakr dopuszczaja sie chorzy ludze, ludzie z problemami, czesto odrzuceni, zli na cos. Zdarzaja sie oczywicie morderstwa polityczne czy mordy religijne (na chrzescijanach) w Afryce. Mam nadzieje, ze nie jestes dziennikarzem, bo dostawalibysmy w gazetach wypaczony obraz swiata.
Oczywiscie trzeba analizowac takie rzeczy i szukac przyczyn, ale nie wyrokujemy zbyt szybko i zle.
16
@Ratamahatta W Polsce co chwile na cos jest nagonka, problem jest taki, ze gdyby to dotyczylo sfery Tobie niewygodniej to pewnie bys sprawe przemilczal.
Niestety wmawia sie nam obraz czarno - bialej ojczyzny, gdzie walczy LGBT z Koscioem, PiS z PO, kosmpolici z kibolami itd.
Jest inaczej, tylko ludzie, ktorzy sa po srodku nie maja czasu lub ochoty, ingerowac w te spory (czasem sztuczne). Trzeba tez powiedziec, ze zbiory (matemyczne) pewnych srodowisk po prostu na siebie nachodza, a o tym rzadko kto mowi. bo nie mozna wtedy komus przykleic latki, znacznika. (mamy homoseksuliste, ktory nie lubi LGBT, chodzi na mecze, mamy niewierzacego, ktor chodzi do kosciola, mamy kogos kto jest cwiercinteligentem, ale fascynuje sie nauka, mamy kogos ktos wspiera WOSP, ale nie lubi Owsiaka, a na dodatek jest narodowcem itd...)
Wybory nie byly wygrane przez PiS - najwieksza liczba osobo to nie-glosujacy, czyli rzadzi mniejszosc.
4
@Janiama Kiedys czytalem: Pele jest dla mas, Garrincha jest dla znawcow futbolu.
A drugi cytat, nie pamietam dokladnie - kto lubi futbol wybiera Brazylie, kto go kocha, Argentyne.
22
20 lat temu Thierry Henry przeszedl z Juve do Arsenalu za 11 mln £. Reszta jest historia.
20
@barpol11 Niedlugo wiecej bedzie tu o Antonelli niz o Messim.
0
@TKWM Dwa lata to stare? no zalezy jak kto patrzy.
2
@Janiama Ta... pioseneka ;)
1
Nosowska spiewa Arahje, kurde ale babka przezyla te piosenke, czyste emocje.
7
Zaslyszane w tv: "... z Rota Marii Konopnickiej, znajej lesbijki".
To teraz sie bedziemy tak przedstawiac. Czesc, jestem Damian, jestem hetero.
6
Bramka Paco.
https://www.clippituser.tv/c/nqpwpy
1
@Janiama Dobra to biere Zanettiego ;)
A pamietasz takiego mega technicznego lewego obronce ARG , ktory gral w Leverkusen?
0
@Janiama Nie wiem czy na Cafu czy na Daniego zaglosowac, Rzuce moneta.
11
Kimchi
https://gfycat.com/alarmingconventionaleasternglasslizard
1
@Janiama Dokladnie, dodatkowo on kochal futbol, kochal grac.
0
@ściah Nie znasz sie ;) Cienias tu nie pasuje. Przez historie na pewno nie jest tak zapamietany, ale oczywiscie mozesz go tak postrzegac.
1
@Janiama oglądanie Diego w akcji , to zawsze jest przyjemność. Jeden z tych magików tego sportu.
2
@jordus100 dziwnie , to brzmi gdy ktos mowi o sobie w 3 osobie. Wałęsa sie przypomina .
1
@ściah Duza przasada, ze byl cienki. Na pewno nalezal do czolowki bramkarzy Am. Pld. Wiadomo, ze Europa wiedzie prym, ale Campos, Dida, Goigoaczea (zapomnialem pisowni :)), czy nawet ostatnio Bravo, to byli naprawde barrdzo dobrzy bramkarze - o cieniznie nie mozna tu mowic.
0
@Janiama Janek Tomaszewski nie lubi tego :)
0
@hoeniker Czesto tak bywa, ze wiek przed infantylnymi zachowaniami nie chroni.
0
@Jacu327 wierz mi, obojętnie ile sie zarabia to jednak 50 koło nikt nie płaci chętnie
0
Za szybko to wszystko leci.
40-lecie obchodzi album Fear of Music zespołu the Talking Heads.
0
50 tysięcy to całkiem sporo.
0
@Blomqvist zawsze.
1
@Colon Ojciec Riley i różni uczestnicy przyjęcia:]
Katolickie dziewczętaZ delikatnym wąsikiem
Katolickie dziewczęta
Czy wiecie, jak dają?*Katolickie dziewczęta
W piwnicy na plebanii
Ojciec Riley to pedzio
Lecz to Mary nie szkodzi.Katolickie dziewczęta
W Oazie**Katolickie dziewczęta
Czy wiecie, jak dają?Katolickie dziewczęta
Nie można zastąpić
Tego jak dają, po koncercie.
[Joe]Całą sobą
Oto, jak dają.
Każdego dniaI żadna z ich mam nie zdaje sobie sprawy
Hip-hip-hurra
Dla klasy, jaką pokazują.Nie ma jak katolicka dziewczynaw Oazie gdzie uczą się dmuchać...
[Ojciec Riley]One uczą się dmuchać wszystkich katolickich chłopców!
[Mary:]Warren Cuccurullo...
[Ojciec Riley]Katolickich chłopców!
[Mary:]Całkiem młody, całkiem łał!
[Ojciec Riley]Katolickich chłopców!
[Mary:]Vinnie Colaiuta...
[Chór:]:Gdzie one są teraz?Czy wszystkie ślubowały?
[Ojciec Riley]Katolickie dziewczęta
[Warren:]Carmenita Scarfone!
[Ojciec Riley]Katolickie dziewczęta
[Policjant Butzis:]Hej! Ona sprzedała mi syfa!
[Ojciec Riley]Katolickie dziewczęta
[Warren:]Toni Carbone!
[Chór:]Z językiem jak krowaMogła zrobić ci... łał!
[Joe:]WR***, ładi, wudi Zaraz na miejscu Oto, jak dają Każdego dnia.Gdy tylko ich mamy wezmą je na występ Przedstawienie Podaj proszę popcorn Nie ma, jak katolicka dziewczyna Z ręką w swoich majtkach Gdy klęczy na kolanach
[Larry:]Klęczała na kolanach, Moja katolicka dziewczynka.
[Chór:]W białej sukieneczce Katolickie dziewczęta Nigdy nie wyznają grzechów Katolickie dziewczęta Wezmę jedną dla kuzyna Uwielbiam, jak dająwięc przyślij mi tuzin Katolickie dziewczęta Ooooooch!Katolickie dziewczęta Ooooooch!(etc.)
[Centralny Kontroler:]Mówi Centralny Kontroler...Joe miał dziewczynę o imieniu Mary.Chodziła co tydzień do klubu kościelnego.Spotykali się tam Trzymali za ręceI myśleli czyste myśli.Lecz pewnego wieczoru na spotkaniu klubu Mary się nie pojawiła...Ciągnęła druta za sceną w Zbrojowni Żeby dostać wejściówkęi zobaczyć wielką kapelę rockową za friko
1
Zawsze mnie dziwilo, dlaczego stacje radiowe puszczaly Franka Zappe , czasami dosc wczesnie rano.
Ostry tekst piosenki z 1979 roku - Katolickie Dziewczyny.
Tutaj sama piosenka
4
@SHIBA Space: the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
1
Ma ktos konto w banku Mesa Verde? Jesli tak, to priv.
5
@Danny Gaucho przyczajony, tego z lewej nie znam.
https://pbs.twimg.com/media/EA-YK_uXUAI4Ey0?format=jpg&name=medium