9

Język dzięcioła. Pomocny nie tylko w zbieraniu owadów z różnych zakamarków, ale także amortyzowaniu czaszki podczas uderzeń.

Autor zdjęcia: Mark Averit
https://pbs.twimg.com/media/EA3qYZEXYAEAXad?format=jpg&name=medium

7

40

@barcanawieki Nie pozadaj zony Messiego swego ;)

0

@Avada Kedavra Pewnie swojego aktora koronnego tez by gdzies wcisnal.

0

Spike Lee chcialby nakrecic James Bonda z Idrisem Elba w roli glownej.

1

@Adamski69 Nie jestem teraz wielkim fanem, ale kiedys duzo ogladalem. Chetnie to zoabcze.

0

@IronSanHybrid Na pewno wie Put In.

2

Dochodza sluchy, ze Roberto Carlos bierze udzial w plebiscycie @Janiama. Tutaj pokazuje sowja 11 marzen. Jest niespodzianka!



A tu graficzna rozkmina jego najslynniejszego rzutu wolnego, byc moze najbardziej rozpoznawalnego w historii.
https://www.dreamteamfc.com/c/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/sport-preview-roberto-carlos-2.jpg?strip=all&quality=100&w=1200&h=800&crop=1

0

@FutbolowyJanusz Takie najlepsze dostaniesz. Exklusiv.

4

- Obcy - 8. pasażer "Nostromo" / Alien (1979) - PT 20:10 ale kino+ (z napisami)
- Naga broń / The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - PT 20:45 Metro TV (z napisami)

0

@FutbolowyJanusz Nic dentystyczna.

0

@Lola120 za to gra śpiewająco

0

@sid666 zobacz wspinanie.pl na tłiterze.

1

@Kajtek77 zyczysz tego Cristianowi Ronaldowi ?
Tez bym wolał to nazwisko , no dla mnie Ronaldo był jeden - -R9 .
Chociaż Reagana lubiłem

0

@olej3012 „ichnij”. .

5

@KamQiX szczególnie mianownik :) i wołacz

3

M. (kto, co) Cristiano Ronaldo,
D. (kogo, czego) Cristiana Ronalda,
C. (komu, czemu) Cristianowi Ronaldowi,
B. (kogo, co) Cristiana Ronalda,
N. (kim, czym) Cristianem Ronaldem,
Ms. (o kim, o czym) o Cristianie Ronaldzie,
W. (o kto, o co) Cristiano Ronaldo.

Niby porwane, ale jakieś nienaturalne.

10

Denis Urubko wszedł na szczyt Gasherbruma Drugiego, teraz jest w obozie.

0

@FutbolowyJanusz The Mantle dzies chyba nawet mam na liscie do przsluchania, bo moj metalkumpel mi na pewno to polecal - nigdy sie na nim nie zawiodlem.

0

@Grzesior667 Nie znam go i ogolnie to malo slucham hip hopu. Tak po lebkach przelecialem kilka utworow (czego w sumie nie lubie robic, bo jakos sie duzo traci), ale takie szybie i piersze wraznie jest calkiem fajne. Zle to nie brzmi. Rap mi sie dosc szybko nudzi, ale raz na jakis czas - zapamietam. Jakas szczegolna plyta?

0

@masq Musialem sprawdzic, ale znam te melodie.

0

@Lamora a co Milesa i Hancocka? Bo Coltrane to sie domyslam.

3

Pewnie nie zawsze tak jest, ale czesto gdy mamy tak mniej wiecje 15 do 20 lat, to najbardziej chloniemy doznania muzyczne.
Mieliscie w tamtym okresie cos takiego, co was kompletnie wrylo w ziemie, czy zwalilo z fotela?

0

@Chakalaka :+1:

0

@Deraxium Thug lige i fajeczka.

0

@nieprzysiadalnosc Swietny, jednen z lepszych w Pulp.
@Bosmin tez tak mam

0

@SHIBA Lego ;)

4

Czekamy na Quentina. Ciekawe jakim soundtrackiem nas tym razem uraczy. Macie ulubione utwory z jego filmow?
Lubie bardzo ten


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?