1

@insp1re ile odcinków widziałeś ?
Jest arcydziełem , ale nie każde arcydzieło musi sie podobać

0

@TheNekro94 pytal dzis o ulubione (czytaj do końca) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7540705#comment-7540705
Zostawmy tę listę tylko zapytajmy o największe rozczarowania czy o to czego z tych kategorii nie lubicie .

piłkarz
zespol / wykonawca
film
serial
sportowiec (oprócz piłkarzy )
Książka
danie
napój (bezalkoholowy)
gra komputerowa
Polityk

1

@kerouac ciężka decyzja ;)

0

@Nigaki np na przykład - Liquid pierwsza plyta miazga - kiedys tu wrzucałem .

3

@kerouac propaganda „LPG” ;)

0

@Nigaki czasem ujdzie :) Znasz inne projekty Petrucciego, Rudessa, Portnoya ?

0

@puyol_presidend5 wszystkich

0

@Nigaki Dream Theater - bym uwielbial gdyby nie wokal :)
A tak to „tylko” B. Dobre

0

@puyol_presidend5 to nie fejk - największa niemiecka kasa chorych Barmer - zaleca masturbacje przed snem :)
Jeśli nie możesz znowu zasnąć, po prostu sama zadbaj o swoją przyjemność albo sięgnij po zabawkę, a sen przyjdzie samoistnie”

4

Jeden z lepszych serwisów pogodowych, nie jest piękny , ale rzadko sie myli .
Przygotowywane są przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. Wersja webowa pod adresem www.meteo.pl, a także do pobrania jako aplikacja mobilna na Androida (Meteo.pl alternative lub Meteo ICM), iOS (UM Meteo lub ICM Meteo) oraz Windowsa.

0

70te urodziny Jerzego Bończaka.

1

@Janiama No nie wiem, tzn juz wiem :)

1

@Janiama Ciezko, cizeko, ale zabawa jest. Nie mozesz o Lapinskim zapomniec bo sie wturwi.

0

Ptaszek ptaszyna, czyli Pajerito. Przeglad marek yerby przdstawia Czajnikowy.


3

@Janiama Pewnie duzo zalezy od sympatii, ale to normalne w takich ankietach.

0

@mikiiki Do biznesu ma sie zylke juz w bardzo mlodym wieku - tak bywa najczesciej, chociaz nie zawsze.
Biznes jest wszedzie, jak to sie mowi, pieniadz lezy na ulicy, ale bycie przedsiebiorca to inna para kaloszy.
Dobrze pieczesz bulki, to wydaje sie, ze powinienes otoarzyc piekarnie - jednak nie kazdy piekarz to przedisbioraca (to jakby osobny zawod). Na poczatku toniesz w fakturach, umowach, zmagasz sie z klientami mailami, musisz miec czas i sily. To o wiele bardziej czasochlonne niz etat.
Polacam Tobie Radio Kontestacje i Zwiazana z nia szkole Asbiro - duzo tam wolnosciowcow, zwolennikow austryjackiej szkoly ekonomii, otwartych umyslow, sa audycje, czaty itd. Wielu przedsiebieorcow, ktorym sie udalu lub nie. Zacznij od tego - tam znajdziesz odp. na wiele pytan.
http://www.kontestacja.com/

1

Seriale lub filmy, w których na pierwszy (lub drugi) plan wysuwa sie konflikt braci?
Swietnie jest to przedstawione w Better Call Saul.

0

@Persyfl nie czytam , pisz dalej- na zdrowie :)

0

@Persyfl pisałeś , ze zawsze wiesz co robisz - pouczasz o wycieczkach, ale sam takie wycieczki prowadzisz - podsumowałes siebie (czy uczysz sie od mistrza ? )
Ludzie to ludzie i nie daj się nabierać , ze jesteśmy neutralni - niektórzy az o wycieczki sie sami proszę .
Ja często polegam na intuicji , która rzadko mnie zawodzi .
Jest tu kilku takich użytkowników - po pierwszym zdaniu można wyczuć , czego tak naprawde chcą.
Nie dam Ci tej satysfakcji , bo nie lubię fanatyzmu , obojętnie pod jakim płaszczykiem by się ukrywał .

0

@kamilos1214 która wersje oprogramowania masz?
Redmi 7 to solidny tani telefon , nie wiem, czemu oczekiwałeś fajerwerków
, po prostu w tej cenie jest w czołówce

0

@Persyfl dlaczego nie mogę robić wycieczek osobistych ? Za mowa nienawiści stoją nienawistnicy , co z nimi zrobić ?

0

@kamilo0066 bardzo go lubiłem

0

@Stoiczkow super aktor , jesli się nie mylę z polskimi korzeniami

6

Tarantino (Pan Brązowy) i Keitel (pan Bialy) na planie Wściekłych Psów.
https://mobile.twitter.com/Tribeca/status/846560058125225984

0

@Bernard777 a w jakim klubie on grał ?
Ciekawi mnie , jakby wyglądają BRA gdyby w 98 zagrał Romario

0

@Persyfl O, motyw popisywania się włączył :)
Hot plate heaven at the green hotel.

0

@Szreko no tak

2

@Skaramuczi @Chakalaka @Commando @Szreko
Czytając ten artykuł można dojść do wniosku, ze spokojnie mógłby konkurować ze Zlatanen.

0

@Persyfl :) przestałem czytać , ale możesz dalej odpisywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?