Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzadko ogladam MMA, ale ostatnio wlaczylem jakies kompilacje. Fiodor Jemieljanienko - jeden z najlepszych w historii, a sylwetka? Niczym sie nie wyroznial, taki misiowaty, ale morderca w ringu.
1
Od kilku dni jest nowy filmik na kanale mafia.pl.
0
@Granto Margines bledu zawsze jest.
2
Kibice Union Berlin na murawie. https://streamable.com/tg2kz
8
Barca to ciagle powazny klub. A powazny klub raczej nie powinien dzialac "na pozarach" Maja swoj notesik z ewentualnymi kandydatami od lat. Martinezem interesuja sie od dluzszego czasu.
1
@Striker Na poczatku wstawiam informacje, z ktorego roku, a ten sie dziwi.
0
Dec 23, 2013 - 04:18 pm Barcelona Eyeing Roberto Martinez
https://www.soccerladuma.co.za/news/articles/categories/international/barcelona-eyeing-roberto-martinez/141635
11
10 lat temu. Rzym, Barcelona, MU, Bocelli. https://streamable.com/7pz3r
0
@Nano22 Hehe
0
@JimMorrisonFCB Tak, motoryka zdecydownie.. A Ty co przewidujesz, jak kolega wyzej? Czyli raczej bez niespodzianek?
2
6-4, 6-2, 6-2, czyli bez niespodzianki. Hurkacz odpada, ale urwal pare gemow Serbowi. Nole bije brawo Polakowi.
0
@Barca_Big_Moment no chociaz pare gemow ugral. To w koncu Djokovic.
0
Ogladacie Hurkacza z Nole?
0
@Jakchcesz :)
1
W srodku pola potrzebujemy szachisty i nie mowie tu o wolnym tempie gry, tylko o tym, ze facet musi miec juz przed przyjeciem pilki wizje kilku mozliwych rowzwiazan, zagran, podan. Paul Gascoigne, Maradona, Xavi - to niektorzy z takich szachistow w pilce noznej.
1
@NGTRX Trudno powiedziec, bo czasem preferencje z wiekem sie zmieniaja. Im czlowiek starszy. bardziej ustawiony w zyciu, tym mniej skory do zmian. Tak samo jest z panstwem - im bogadsze panstwo tym czesciej naturalnie dazy do bezpieczenstwa / socjalizmu, bo nie musi i nie chce juz ryzykowac.
0
@NGTRX Tak, dlatego nie jest wazny program wyborczy, tylko jak w pratktyce chcemy go realizowac. @michal26 pisal wczoraj, ze raczej nic sie nie zmieni, chyba ze nastapi jakis duzy kryzys, tapniecie, wojna.
2
@Ratamahatta Mozesz mnie wykluczyc z tej ogolnej oceny? Bardzo Cie prosze.
0
@MarioVeB! Jaroslaw lubi Biedronia.
16
Stary gif z Korwinem, znowu akutalny. https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2015-10/28/15/enhanced/webdr04/anigif_enhanced-26230-1446061356-5.gif?downsize=700:*&output-format=auto&output-quality=auto
0
@MarioVeB!Czesto bywa tak, ze elektoraty wcale sie nie sumuja, prawda.
2
@NGTRX Chyba przesadzasz z ta fala, ale moge sie mylic. Ja akurat gratulowalem tym, ktorzy maja swoich przdstawicieli. To ze PiS przekupuje obywateli to jest fakt, mozna sie tylko spierac, dlaczgo dajemy sie przekupic i tyle. Polityka to marketing - kto lepiej sie sprzeda, dyskredytujac przy tym konkurecje ten wygrywa. Problem jest trudny, bo z jednej strony chcemy dac mozliwosc glosowania dla wszystkich, z drugiej czesto glosuja ludzie, ktorzy elekjce widzda jak ulotke z Biedronki, nie majac podstawowej wiedzy.
MOim zdaniem Koalicja E. przegrala miedzy innym dlatego, bo film "Tylko nie mow nikomu" zmobilizowal twardy katolicki elektorat PiSu. Film moze dobry w przekazie, ale timing jego prezentacji bardzo zly.
edit. inteligencja to nie madrosc - byl taki przyklad funduszu intestycyjnego, w ktorym zebraly sie najlepsze glowy branzy, ale upadl on z kretesem
0
@MarioVeB! Pisalem tylko o wolnosciowej czesi Konfederacji, kiedys nie bylo Konfedracji, a wyniki dla UPR i innych partii mierne, wiec..
2
@Ratamahatta Mozesz dalej obrazac wolnosciowcow, ale fakt jest taki, ze to ludzie, ktorym chodzi o gospodarke, o to by panstwo odwalilo sie od obywatela, przestalo zniewalac go masa przepisow, dyrektwy i regulacji. Unia chce regulowac doslownie wzsystko, niedlugo moze rowniez wschody i zachody slonca.A co do teorii spiskowych. Oczywiscie, ze wiekszosc sie nie zgadza, ale o to w nich chodzi, by myslec, ze one nie istnieja. Tak zawsze bylo w historii. W wyborach czesto zapominany, ze to nie Eurowizja, ze przeciez chodzi o dobro Polakow i naszego kraju. Ci ktrorzy glosuja na tzw mniejsze zlo, dokladaja sie do tzw status quo, czyli chcemy zmian, ale w zasadzie ich nie chcemy.
2
@Nano22 @Ratamahatta byl w komisji wiec walki wykluczone :) on jest znany z wyważonych opinii . Nie ważne kto liczy głosy ;) ważne , kto głosuje .
0
@Bobo25 Nie ma za co :) Ja ogolnie mam duza wiare w jednostki, nie tylko wybitne. A wybitne jednostka , tez na poczatku musi jakos zaczac.
2
My tu sie ludzilismy, a Niemcy juz wczoraj wiedzieli, ze Konfederacja nie wejdzie :)https://pbs.twimg.com/media/D7hUakZWkAAMCPh?format=jpg&name=medium
7
@Bobo25 To nie teoria, to spostrzeżenie. Ale to takie typowe, ze skupiasz sie na watkup pobocznym postu - jak rasowy polityk :DMoge Tobie wyliczac z historie jaka sila potrafi miec jednostka. Nawet w naszym pilkarskim ogrodku. Pamietasz Puyola, Cruyffa i innych?
Yerby nie zna kazdy, prawda, ale Cejrowski zrobil ja na tyle popularna, ze jestesmy jednym z wiekszych jej odbiorcow w Europie.
2
@Bykunn "cala" w sensie, ze jest popularna, chociaz nic na to pozornie nie wskazuje. No chyba, ze idzie sladem herbaty i kawy, ktore przeciez u nas tez nie rosna. NO i fakt, ze wiesz w ogole czym jest mate.
18
Jest mi zwyczajnie po ludzku przykro. Najbardziej chcialem, by do Europarlamentu wszedl Dobromir Sosnierz. Wykonywal tam swietna praca, jego filmiki powinno byc pokazywane w calej Europie. Jesli wierzy sie w moc jednostki, a ja wierze (przez kogo cala Polska pije yerba mate, no chyba nie przez Suareza?), to wie, ze jeden glos jest bardzo wazny. A byl to glos rozsadku, sprzeciwu, podszyty humorem wobec tej nadetej, zbednej i groteskowej maszyny biurokratycznej. Nie bedziemy mieli w tej kadencji kogos z Polski , kto mowi prawde, relacjonuje codzienny obled tych instytucji, pokazje to wszystko od kuchni. Chcialbym sie mylic, ale watpie by jego role przejmie osoba z innego kraju. Gratuluje i zazdroszcze wszystkim, ktorzy maja swoich przedstawicieli.