1

Daj spokoj - mozna delektowac sie godzinami i muza tez fajnie dobrana, bo przewaznie w takich kompilacjach jakies patetyczne disco podkladaja.

0

Co tam jeszcze leci u niego?

0

A co tam slychac u Aubameyanga? Kluivert w styczniu go polecal do Barcy, jego albo Rushforda.

3

Highest paid Premier League managers 1. Pep Guardiola - £15million-a-year 2. Mauricio Pochettino - £8.5m-a-year 3. Ole Gunnar Solskjaer - £7.5m-a-year 4. Jurgen Klopp - £7m-a-year 5. Unai Emery – £6m-a-year 6. Maurizio Sarri - £5.15m-a-year

2

General jako pierwszy zobaczyl kubek Starbucksa w GoT - mimo, ze ie oglada tego serialu. NIesamowite.

0

Jak fotoszop.

28

Najlepszy fotograf Armenii pstryknal taka oto fote w bazie pod Czomolungma.
https://pbs.twimg.com/media/D6T9n5WXsAIsWC1?format=jpg&name=medium

4

Zadedykowal tego gola siostrza, ktora niedawno odeszla.
https://streamable.com/ryaqe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlatego napisalem, ze to taka kokieteria. Wzajemne adorowanie, bo wiadomo, ze Pep uwielbia prace Bielsy.

1

David Seaman umie w lobiki. Pamietamy Ronaldinho, ale tego pewnie juz nikt nie pamieta. Rok 1995 - Final Real Saragossa vs Arsenal i niesamowita bramka. Jakosc taka se, ale da sie przez minute to ogladac.

8

Bielsa "Gdy ogladam Man City, wydaje mi sie, ze jestem ignorantem. Widze, co jest dobrze zrobione i staram sie to skopiowac i zrozumiec. Nie da sie jedank skopiowac druzyn Guardioli."

Chyba troche kokietuje, ale prawda w tym tez jest.

1

Quaresma wciaz potrafi ladnie strzelic.
https://streamable.com/p74mb

2

Ronaldo ma racje i to nie tylko w stosunku do siebie.
"Krytycy tylko czekaja ze strzelbami na moment, w ktorym sie pomyle".

1

Mnie to loto, wazne by poziom z polfinalow sie utrzymal, chociaz pewnie bedzie inaczej.

1

To byl tez niezly grajek ten Jardel. kiedys chyba o nim pisales.

1

Kiedys robilismy taki ranking. Byl dosc wysoko, zaraz obok Dybali.

1

Brazylia miala czasem takich napastnikow, ktorzy w klubach byli wielcy, a nawet do repry sie nie lapali.
Elber na przyklad - nie wiem, ile on razy zagral u Canarinhos.

9

Ciezko bylo sluchac wypowiedzi Sampaolego, ktore dotyczyly Leo. Trener, ktory popadl w kult swojego pilkarza.

0

Niestety, masz absolutna racje. Remontada z PSG to mile wspomnienie, ale totalnie roztrwonione.

0

Mam czasem wraznie, ze Cruyff powiedzialby do Ziyecha - glupio biegasz - (z dystansem) TAk, facet robi roznice.
Nasi znowu chyba zbyt doslownie traktuja powiedzienie - lepiej dobrze stac niz glupio biegac.

0

Uwielbiam goscia i ten podworkowy styl grania i siatkowania przeciwnikow.
Jeju ile ARG miala w historii niesamowitych graczy to glowa mala.

3

Prawda z tym Ramadanem, ze dopiero po 22 cos tam palaszowal?

3

Riquelme - I like.

0

Kto zrobil na was duze wraznie w polfinalach LM. Na mnie Sissoko i Alisson Becker.

1

Najlepsze parady mijajacego sezonu. Top 10.
https://streamable.com/6wcy7

0

Miejmy nadzieje, ze szybko sie wkomponuja w zespol, po prostu wypala.

0

Gościmy Jacka Skwarneckiego, który najpierw 20 lat przeżył w leśniczówce bez prądu, a od 2 lat żyje na zrobionym przez siebie jachcie (www.kiskimiski.net). Natomiast w drugiej cześci audycji rozmawiamy o masakrze w NewTown i tego, co ma do tego broń. Dużo telefonów z różnych krajów.

http://www.kontestacja.com/o-czlowieku-ktory-zyje-na-jachcie,1963

0

Dobre oko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?