0

A co do spłycania tematów - moze popatrzysz w swój ogródek i ostatnie posty o kościele , bo moze wcale nie pisałeś o mnie ?

0

No wlasnie jak przekonac. A co do Twojego postu o redakcji, to napisalem to mniej wiecej tak- ze przy braku kultu religijnego ludzie szukaja sobie bozkow zastepczych, a na tej stronie to czesto idealizowanie redakcji, co bylo widac po Twoim poscie - odnioslem sie do argumentu autorytetu.

0

Hmm. to dobrze, ze jednak rozumiesz temat lajkow.

0

Nie wiem czy zauwazylem, ale niektore posty zaczynaja sie nawet w ten sposob - "to nie dla lajkow, ale"
Jesli temat lajkow jest dla Ciebie tematem niewaznym i oderwanym od rzecz to inaczej ja postrzegamy.
Tylko zapytaj sie po co instagramy i facebooki te lajki i temu podobne to wprowadzily.

0

Do Ciebie tez jest ta odp.

0

Nie umiem tego Tobie wytlumaczyc, w sumie zaluje. Moze tak: jesli slowo tu pisane to slowo, to lajki to swego rodzaju mowa ciala i dynamika grupy. Wiesz o co mi chodzi. Lajk lajkowi nie jest rowny - tego nie napisalem .Zakaldam tez sie moge sie mylic, ale to , ze ktos pisze o woli braku podzialow czy obronie demokracji, to nie znaczy, ze nie przykalda reki wlasnie do zwiekszenia podzialow - swiadomie czy nieswiadomie to juz inne pytanie.
Podzialy sa blisko nas - i pytanie czy sa takie zle?

0

Ja nie pisalem tylko o mnie - zreszta tak jak mowilas wyzej to nie jest tylko uwaga do Ciebie. By bronic demokracji trzeba tez bronic wartosci innych niz swoje - ze tak patetycznie zakoncze.

0

Nie, one mnie nie bola - tylko potwierdzaja moja teorie - ze mowienie/ pisanie to jedno a realne dzialanie to drugie - oczywiscie caly czas poruszamy sie w ramach tej strony.

Mozna po prostu odniesc wrazenie, ze jedziech po emocjach - co jest tez normalne. Ja mam wiele postow i nie tylko ja , ktore nie sa zwiaznae z polityka - a to ze nie ma przy nich Twojego laka to ma byc przypadek?

0

Czyli nie wazne cos sie mowi, tylko kto? To teraz rozumiem Twoj wczorajszy post o redakcji.

0

edytowalem

0

Niezrozumienie pewnie wynika z faktu, ze kazdy uwaza, ze jego recepta na kraj jest najlepsza. Co zreszta zrozumiale.

Byla tak ksiazka nawet formie audiobooka - o agresji miedzygatunkowej chyba - autor pokazywal zaleznosci agresji i np. wyksztalcaniem wyzszyc uczuc jak milosc. Czyli bez jednego nie byloby drugiego i itd.

Zreszta nie szukac daleko - Ty czasem mowisz z sensem, ale polubienia komentarzy jakie rozdajesz, a jakie nie mozna zgadywac w ciemno- czyli juz w nas samych zaczyna sie ten proces. jest on glownie oparty na emocjach i podswiadomym antagonizmie - przynajmiej na podstawiem tzw lajkowania - ale to nie jest podejscie stricte naukowe.

0

Chcialem tym powiedziec, ze glosujac na Kukuz, glosowalem tez na pogllady Korwina - przynajmniej czesciowo i pewnei nieswiadomie.

0

Przeciez Wilk byl w Kukiz wiec juz jest jedna osoba, na ktora glosowales.

1

Chyba ok 1GB na godzine, ale moze ktos wie lepiej.

0

Tam jest bardzo duza mieszanka pogladow, moze nie taka ja w Kukiz, ale jednak, wiec gdybys mial troche wiecej woli, to na pewno bys znalazl podobienstwa a nie skupial sie na podzialach i roznicach.

PS przyznasz chyba, ze takie dyskusje sa rzadkie?

1

Dla mnie Biedron jest sympatycznym gosciem - dobrym dla TV, ale albo naiwnym albo skrajnie cynicznym. Jego pierwsze slowa byly mniej wiecjej takie, ze nie dzielmy Polakow, a zaraz po tym - agresywna walka z Kosciolem i ogolnie wlasnie tematy dotyczace emocji.
Ale nie oszukujmy sie - by trafic do niezdecydowanego trzeba trafiac w emocje, Gwiazdowski sie o tym bardzo szybko przekonal. Takie czasy mamy, a moze bylo tak zawsze.
Dlatego zauwaz, ze Konfederacja cora badziej zaczyna rzucac roznymi haslami, bo oni zrozumieli, ze jesli chociaz nie przyjma taktyki innych partii to znowu nic z tego nie bedzie. O tym mowil zreszta Korwin przez lata - ale by nie zdrazdic swoich wartosci nie chcial isc na kompromisy. Moim zdaniem, gdyby zmienil retoryke nie dotarlby do tylu ludzi.

0

Tutaj masz fajny przyklad, jak Kofederacja i Wiosna moze sie nie zgadzac, ale kulturalnie dyskutowac. Wilk i Biedron.

0

A wczesniej Ruch Palikota?

0

A co w Wiosnie sie nie podoba?

0

Ok, bo napisales, ze Konfederacja Cie nie reprezentuje. To kto Cie chociaz troche reprezentuje?

0

A na kogoo na przyklad z niezrzeszonych?

0

A bylas, jestes i bedziesz czyim wyborca?

0

Ja mam wiec jak czesto pytanie przy takiej okazcji, na kogo polecasz oddac glos?

1

Mam wraznenie, ze jest wiele osob, ktore pisza - jest tam Kaja, wiec nie bede glosowala na nich. Wiemy, ze nawet jakby jej tam nie bylo, to by ludzie na NICH nie zaglosowali, wiec po co ten cyrk i udawanie.

MOzna jej wypominac wpadke u red. Mazurka i ekstrapolowac na innych i ogolnie cala organizacje, mam nadzieje, ze pamieta sie tez o wpdkach i katastrofach ludzi, ktorzy rzadza i rzadzili tym krajem. - nie tyko wpakacha wizerunkowych, ale realnych finansowych.

0

Dokladnie.

0

Fajne filmiki gosc robi.

6

Popiol i diament? Nie, ale popiol i blyskawice nad wulkanem na Islandii.
https://pbs.twimg.com/media/D6VvKb8W0AAOimq?format=jpg&name=medium

10

27 lat temu (12 maja 1992) w Himalajach zaginęła Wanda Rutkiewicz - jedna z najbardziej znanych Polek światowego himalaizmu. Pierwszy Polak który stanął na szczycie Mount Everestu, oraz pierwsza kobieta zdobywczyni K2.

0

Rogale z rzutow wolnych top 10 wedlug kogos tam.

2

Mourinho o Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?