Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ogolnie chetnie ogladam takie rankingi, ale lepiej robic kategoriami.
0
Hehe, a gdy sie obroci? Mozna dodac, ze leniwy maja czesto dobre pomysly.
1
Moze jego angielski tez nie jest wybitny (have came), ale wystarczy. Jacek Wilk zaprosil kontrkandydatow do debaty w jezyku angielskim.
0
Milo, ze i Mat Le Tissier sie tam znalazl.
0
Ja tez nie ogladam, ale pewnie chodzi o to, ze jakas babka, ktora byla na poczatku spoko juz od tego spoko jest bardzo daleko.
1
SPOJLER
Gra o Tron.
########################################################
Matki żałują, że nazwały swoje dziecko na cześć bohaterki "Gry o tron"
Po ostatnim odcinku popularnego serialu fani na całym świecie wstrzymali oddech. A najbardziej 3,5 tys. matek, które nazwały swoje dzieci Khaleesi na cześć Daenerys Targaryen granej przez Emilię Clarke. Jasmine Estrada, która prywatnie jest fanką serialu i mamą małej Khaleesi powiedziała, że jest w szoku po ostatnim odcinku i nie spodziewała się takiego zwrotu wydarzeń. Przyznała, że nie jest zadowolona z tego, co obecnie reprezentuje imię jej córki, ale nie zamierza go zmienić.
W samych Stanach Zjednoczonych 560 dziewczynek otrzymało imię po kontrowersyjnej postaci. Pozostaje zadać sobie pytanie - kto normalny daje dziecku na imię Khaleesi?
1
Dziś 66 lat kończy Mike Oldfield, a 65 Jan Frycz.
91
De Jong o de Ligt: "Matthijs ma 19 lat, ale czasami gdy cos powie, to ma sie wrazenie, ze jest wczesnym emerytem. Niekiedy mysle sobie: spoko stary, nie zachowuj sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy".
1
Byc moze Cavani dolaczy do Atletico.
0
Ja tam bardzo lubie, nie przepuszcze.
13
Copa America se chetnie obejrze. Moze w koncu Leo Leo.
4
Maksyma: nie oceniaj po wygladzie, jest czasami w praktyce ciezka do zrealizowania.
1
On juz 28 lat ma?
12
Czyli jedna z tych zmiennych to Rakieta w podstawie?
1
He loves You.
https://i.pinimg.com/originals/67/3e/32/673e327587d8be387372fa8bd0e740b5.jpg
1
Valverde sporwadzal Coutinho mowiac o nim: chcemy go ze wzgledu na wszechstronnosc.
0
Quo vadis?
7
Chyba nowej yerby od Suareza.
0
Mnie tez sie wydaje, ze lepiej on niz znowu czekanie na przebudzenie Coutinho - czas po prostu ucieka , bo Messi sie starzeje. Wizerunkowo raczej slabo, fakt.
0
Dyskusja. Kilka osob pisalo, ze pozostawienie Valverde to ubytek wizerunkowy naszego klubu.
A ewentualne przyjscie Griezmanna to nie?
edit chyba musze edytowac "ewentualne"
4
Ale sie przescigaja te info o Griezmannie. Bedzie mogl zagrac z Eibarem?
0
To dopiero rozwmowy, nic pewnego. W sumie zasypia nas takie wiadomosci.
1
Tory w ogole wygiete nie sa, by dopasowac sie do kszatltu kuli - o czym oni gadaja. :)
0
Monachium rozpoczyna rozmowy z City na temat transferu Sane.
1
"Albert! Wychodzimy!"
Zawsze zapominam o tym epizodzie Maradony w Sevilli.
0
A jak wygladalo ze srednia wieku?
0
Niektorzy widza to jeszcze gorzej - znam ludzi, powiedzmy kolo 40, ktorzy mowia: no jeszcze 20, 30 razy Swieta i koniec baletow na tym padole.
1
Na piwo do Alojza?
0
Galaxy, Marabou albo jakas z Lindt.
0
Nie-Spojler Got.
Najlynniejszy obecnie filmowy karzel to ten z Gry o Tron. Przypominaja sie Wam inni? Moze z Twin Pekas
https://static01.nyt.com/images/2017/04/24/arts/24twinpeaks00/24twinpeaks00-superJumbo-v3.jpg
lub ten z Mad Max Pod Kopula Gromu. https://vignette.wikia.nocookie.net/roadwarrior/images/6/6d/Master_Blaster.jpg/revision/latest?cb=20150715152956