Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepsze parady mijajacego sezonu. Top 10.
https://streamable.com/6wcy7
0
Miejmy nadzieje, ze szybko sie wkomponuja w zespol, po prostu wypala.
0
Gościmy Jacka Skwarneckiego, który najpierw 20 lat przeżył w leśniczówce bez prądu, a od 2 lat żyje na zrobionym przez siebie jachcie (www.kiskimiski.net). Natomiast w drugiej cześci audycji rozmawiamy o masakrze w NewTown i tego, co ma do tego broń. Dużo telefonów z różnych krajów.
http://www.kontestacja.com/o-czlowieku-ktory-zyje-na-jachcie,1963
0
Dobre oko!
2
Pamietny gol Baggio przeciwko Juve. Asysta mlodego Pirlo.
[Zobacz link:
0
Moge wrzucic post o ksiedzu pedofilu . mozesz wtedy zareagowac ;)
0
Moge isc o zaklad, ze wtedy bys siedziala cicho. Taka intuicja ;)
ps oczywiscie, gdy to glosnie powiedzialem , to nie pozostaje Tobie nic innego niz sie oburzyc.
0
Powiedz mi, skoro"wszyscy wiedzia, ze pedofile sa wszedzie" - to co to w ogole znaczy? Ze udaja zaskoczenie, ze tez sa w kosciela? Czy moze wiedza, ale uwazaja, ze nie da sie z tym nic zrobic, bo czesta odpowiedz na wszelakie problemy to: swiata nie zmienisz.
0
To zajmjmy sie nimi wszedzie, niech zrobi film o innych srodowiskach , zrobi?
ps "Polanski zrobil to tylko raz". To powiedz to jego ofiarze, ze to tylko raz (ofiarze wtedy).
Organizacja ludzi w stada przypomina troche organizacja wilkow. Tam tez jest koziol ofiarny - dla utrzymania rownowagi emocjonajlej oraz by wyladowac stres.
0
NIe ukrawajmy. Ludzie wartosciuja pedofilie na te mniej pedofilska i bardziej pedofilska - zaleznie kto sie tago dopuscil. O Escobarze jakos juz nie pamieta , ze byl pedofilem, ktory dodatkowo mordowal swoje ofiary.
Ja boje sie jednego, ze niektore srodowiska pedofilskei beda wrecz czerpaly profity z tego, wytyka sie wszystko innemu srodowiskku - sama nie zwracajac na siebie uwagi. Dochodzi jeszcze pedofila w zaciszu domowym.
Dla ofiar to male pocieszenie.
A przypadek Trynkiewicza?
1
Gdyby zamiast nazwiska Polanskiego widnialby "ksiadz" taki i taki, to tez bys byla taka dzielna?
0
Wsciekly fan Barcy w studio tv. Czy ma tu konto? Pewnie ustawka, ale dosc wiarygodna.
2
Dla polityka PO Pawła Zalewskiego, Roman Polański nie jest pedofilem, tylko dopuścił się czynu pedofilskiego
Dla red. Dominiki Wielowieyskiej, czyn ten powinien być już przedawniony
0
Tak, chodzi mi głownie o PL.
0
Pytanie na gdybanie.
Barcelona rozgrywa konczacy sie sezon - w Anglii. Na ktorym miejscu laduje? Mozna oczywiscie troche rozwinac wypowiedz.
2
Pewnie bylo, ale dla tych, ktorzy nie widzieli, to nie bylo. Ronaldo: za maly jests by cos gadac.
https://streamable.com/2zys1
1
Rodrygo po krotkim.
https://streamable.com/89jw3
0
Kiedys juz ukradl ksiezyc.
ps
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hate No More. Dowod.
0
Ej polityka - miales sie nie wypowiadac. :)
1
hehe
0
Rzadko mozna zobaczyc wzburzonego redaktora Michalkiewicza. "Prezes staje sie niebezpieczny dla tego kraju"
https://x.com/i/status/1127648865283444736
0
Groove Salat na Soma FM. Fajna nuta.
0
Pierogi ala Maradona :=)
0
No tak, tylko nie jest wazne, ze sie tutaj stalo, tylk to , ze w efekcie koncowym Zlatan nie dal tyle ile mogl dac.
A Maradona to taki grubasek z lokami, podono lewa noge i prawa reke mial dobra.
ps na Barce trzeba miec specyficzan psychike i tak tez powinno sie szukac pilkarzy, nauka idzie do przodu, metody nieby sa ale efekt dynamiki grupy mielismy na Anfield
0
No nie tylko, bo ja mowie tez o bardziej zamierzchlych czasach np. Maradona. Zlatan lub ostatno Turan.
Coutinho to ogolnie ciezki temat, znam wielu Wyspiarzy z Liverpooolu , ktorzy odetchneli, gdy do nas poszedl. Jest odbierany roznie - dla jednych top, dla drugich pilkarz bardzo chimeryczny w grze.
0
W Barcelonie czesto tak jest, ze ktos sie tutaj nie dopasuje czy to gra, czy mentalnoscia. Nie on pierwszy i nie ostatni. Zawsze ryzyko jest. Mam nadzieje, ze gdy przyjda Holendrzy, to juz mentalnei mimo mlodszego wieku sa przygotowani - glowy bym jednak za to nie dal.
1
A tu Diego z mama (?) i yerba.
https://live.staticflickr.com/153/349834369_2672b545cf_z.jpg
1
Fajny dokument jest o Wandzie na YT -taki cykl o polskich wspinaczach. Twarda i bardzo trudna kobieta. Matka nigdy nie uwierzyla, ze ona zginala.